Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovulációkor nem reped meg...

Ha ovulációkor nem reped meg a tüszőm, akkor mindenféleképpen ciszta lesz belőle? Nagyon fáj a bal oldalam, az alhasam, a hüvely. Cn25. Kétségbevagyok esve. Beágyazódás lenne azt lehetne ilyen fájdalmakkal érezni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem reped meg a tüsző abból tényleg ciszta lesz. Ennek többféle változata van. Nekem is volt régen. Műteni is kellett, mert hatalmas volt. Ez nálam 2-3 napos fájdalommal járt és fel voltam fújódva, mert már a beleimet is nyomta a ciszta. utána magától kidurrant. Állítólag minden 3. nőnek van csak észre sem veszi. WEz nmind a fogamzásgátlók hatása. Mióta nem szedem nincs panaszom. Nem hinném hogy az van Neked, de ha nagyon zavar pé után kérj időpontot uh-ra. Az mindent kimutat. Mondjad hogy ciszta gyanúd van. De ha babát szeretnél se aggódj. Nekem extrém nagy volt. Más meg simán babát is kihord ciszta mellett.


Sok sikert

2008. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!