Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta a hüvely bemenetemnél,...

Ciszta a hüvely bemenetemnél, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál és találtak egy diónyi cisztát a hüvelyem bemeneténél, bellül. Nagyon meg vagyok ilyedve, mégiscsak a nemi szervemről van szó. Most mi lesz? Megmüttessem?
2010. júl. 22. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám derült ki minap. Veled mi történt azóta?
2010. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! 24-ére van időpontom megint. Megnézetem változott e, nőt vagy csökkent bő 1 hónap alatt. Ha nem változott még alszom rá mi legyen, nem akarom megvárni, hogy esetleg rosszabbra forduljon. 2 pici gyerekkel vagyok itthon, csak úgy hipp-hopp nem tudok befeküdni ha hirtelen baj lenne. Ha rosszabodott valószínű mihamarabb megműttetem. Sajna!

Veled mi van azóta?

2010. aug. 21. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2011. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megműtöttek, bartolini miregyemet eltávolították, panaszmentes voltam akkor is, és most is, azóta semmi jelen cisztának. Mármint ott. :)
2011. júl. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!