Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után ha megtörténik...

Ovuláció után ha megtörténik a beágyazódás milyennek kell lennie a folyásnak, és érzékeny ilyen kor a hüvely?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hetes terhes vagyok, én nem igazán vettem észre változástaz érzékenységben, és talán kicsit több folyásom van. Ami viszont nagyon utal rá, hogy terhes lehetsz az az, ha mensi szerű görcseid vannak napokon keresztül és mégsem jön meg. Én ebből rögtön tudtam h valami van, mert ilyen máskor nem szokott lenni
2010. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves első! Nekem soha nem görcsöl, fáj a hasam menzesz alatt, sőt semmit nem is érzek soha, ilyen esetben is előfordulhatnak majd a görcsök?
2010. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eszo ***** válasza:

szerintem ez mindenkinél más!!

én pl totál száraz voltam az előző terhességemnél..sajnos csak 5 és fél hétig tartott:-((


de sokan írták, hogy krémes a folyásuk..változó..úgy mint a görcsök is..valakinek csak annyi a tünete, hogy nem jön meg..

valaki meg az 1/3-át végighányja, fáj a cicije..stb!

erre nem lehet adni!


drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnél! :-)

2010. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, hát látod ezt nem tudom, de lehet, hogy független tőle, mert nekem azt mondta a nőgyogyi hogy azért görcsöl, mert a méh összehúzódásokkal készül fel a terhesség befogadására. Egyébként nekem mensinél abszolút változó volt, hogy fájt a hasam, hol meg nem. De most megnéztem a terheses könyvemet, és az is azt írja, hogy több folyás lehet, mondjuk azért nem szentírás:)
2010. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!