Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 napja tarto alhasi szuras...

2-3 napja tarto alhasi szuras feszules mindket oldalon lehet terhesseg jele esetleg beagyazodas vagy csak petesfeszek gyulladas?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 1 hete késik.Pár napja volt ilyen tünetem,de csak 1 napot.Mást nem érzel?
2011. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt egy héttel volt ilyen,nekem terhességet jelzett!
2011. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ovumat szoktam így érezni.
2011. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mast nem erzek. 6-7 nap mulva kene megjonnie(mezis fajasnak korai, amugyis csak felnapot grcsolok es aznap), p.é.-nek meg kesoi sztem. ha pedig felvagyok fazva tudom milyen erzes, de ez nem az. Neha tompul ez a szuras neha meg erosodik. Voltam mar terhes de sajna halott volta magzat, akkor egy napos eros gorcsom volt. Lehet h meg korai lenne mas tunetet is varnom?
2011. máj. 16. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!