Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mensim szombaton,...

Megjött a mensim szombaton, de azóta hányingerem van és továbbra is azt érzem, hogy meg akarna jönni. Fáj a derekam is. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen meg volt, kicsi az esély!
2011. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés az infó. Rendesen megjött? Vagy kevesebb volt, mint szokot? Mert ha mondjuk 5 napig szoktál mensizni, de most csak 2 nap volt gyenge vérzéssel, akkor lehetsz terhes.

De ha rendesen 5 nap volt, akkor nagyon-nagyon-nagyon minimális az esély a terhességre. (mint írtam, ez csak egy példa volt.)

2011. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másfél napig volt és 3-4 napig szokott.
2011. aug. 10. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok:


Akkor egy tesztet megérne, nem? Én azt vallom, hogy minden jobb a bizonytalanságnál.

2011. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is meg volt május 25-én és erösen, s láss csodát én elötte estem teherbe 1-2 nappal mert most lassan 12 hetessek vagyunk;)! tehát van esélyed rá! ird meg majd mi lett az eredmény;)!
2011. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!terhesség elején lehet normális mensi ha későn történt a beágyazódás,és akkor egy kicsi méhnyálkahártya leválhat.tesztelj mindenképp,ha rövidebb volt:)
2011. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!