Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!! Na szóval.... Tegnap este és ma reggel Gabriel teszt halvány pozitív...holnapra nem várom!!! :)

Ada

2008. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:

Ada, ez szuper!!!! :-)

Mindenképp jelentkezz! De én gratulálok!!! :-) Ott BABA van, a Gabriel nem csal!

Tüneteid vannak? Olyan kíváncsi vagyok...!

J.

2008. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 anonim ***** válasza:

Puszi! Tüneteim?? Ha az tünet hogy nem férek bele a farmeromba már most :) A cicik erzékenyek egy picit,de ott lett gyanus,mikor tegnap elött együtt voltaunk a párommal és a kiskatonák kis halvány véres maszatkával távoztak.reggel csináltam egy ovutesztet,a két csík virított,este meg már pozi volt a gabriel! :) a pocim fájdogál olyan mensisen,de a hőm még mindig magas! A kávét meg a reggeli cigit megutáltam,ez volt még igazán feltünő! :) Nálatok mi ujsi? Remélem Te is hamarossan jó hírrel szolgálsz!!! :)

Ada

2008. dec. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 anonim ***** válasza:

Dejó, Ada, -kávé, cigiundor, puffadtság...Akkor már nagyon odafészkelte magát a Kicsi...!

Nálunk új hónap van, a PÉ 7-10 napon belül várható, hát, igyekszünk. :)

Babymami! Ada! Boldog babavárást nektek! :)

2008. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 anonim ***** válasza:
Képzeld,elkezdtem inni a málna levelet,és a palástfűvet és az első teás hónap sikeres volt! :) pedig már nagyon el voltam kenődve!
2008. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/115 anonim ***** válasza:

Ejha, ez megfontolandó! :-)

Jaj, csajok! Levelezek egy pár emberkével az oldalról, és nem tudom, hogy mi történt most decemberben, vagyis mit alkottatok novemberben, de most hárman írtak nekem, hogy sikerült a baba. :-)

Örülök nektek nagyon!

...bárcsak már én is ott tartanék...

De nincs rendesen PÉ-em sem, - emlékeztek, kimaradt egy-két mensi... Így aztán a reménykedés kezd elég távol állni tőlem. Tényleg távolodik, ami néha nagyon rossz. :(

2008. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond? Ne keseredj,lehet kapsz Clostyt vagy valami más csoda bogyót hogy szép petéid legyenek,és figyeld meg,nemsokára bekopog! Képzeld,nekem 26.án volt peteérésem,és jól figyelj! 27.én telefonáltak álmaim munahelyéről hogy 28.án kezdhetek.1 éve nem jött össze,és mikor a legkevésbé gondoltam volna,na akkor aztán tuti. Szerinted mit csináljak? 2 hete dolgozom,hogy mondjam meg a fönökömnek??? :)
2008. dec. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/115 anonim ***** válasza:

Szia!

A dokim tündér. És nagyon bízom benne. Hála Istennek!

A pajzsmirigyem alulműködik, ezt a fogigátló abbahagyása okozta, szerinte, és arra ad gyógyszert! Akkor a mensinek is normalizálódnia kell. De mivel már próbálkozunk egy ideje, nem zárkózik el a tuningtól, úgyhogy Clostit ad majd, csak most épp a köv. hormoneredményekre várok, ami dec. utolsó hetében érkezik meg. Hála az egészségügy központosításának, mondta a dokim, hogy a kismamóknak az AFP eredménye már nem másnapra jön meg, hanem 8 nap múlva... Elcsesztek mindent, amit lehetett, a dokim totál ki van akadva...

Na, ezt szívom most én is. De tudni kell a friss eredményeket a pajzsmirigygyógyszerhez!

Úgyhogy nekem ilyen keverc megy, viszont a párom ereje teljében van, ficánkoló 30 millió kiskatonával, úgyhogy legalább ott nincs gond. Jó ezt tudni. Úgyhogy haladunk azért. Drukkoljatok!!!

Gratula az álláshoz is, Ada! Egyébként mit dolgozol? (én jogász vagyok félig, a "d" már megvan, az "r" tavasszal remélem, sikerül...)

Mindenképp várj azért a bejelentéssel, és ha probléma (hányásos időszak) nem lesz, akkor a 8-9. hétig minimum nálad maradhat a jóhír... De nyilván te ismered a főnöködet, csak annyit mondok, ne kapkodj el semmit! :-)

2008. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 anonim ***** válasza:

Az a probléma hogy próba időn vagyok,és nem szeretném hogy ezért tegyenek utcára! viszont ha megvárom hogy letelljenakkor meg nehogy azért mert nem voltam öszinte velük.Nem tudom mit csináljak. Iroda vezető vagyok egy nagy könyvcégnél. 27.én megyek Uh-ra..képzeld ma csináltam az 5.tesztemet,mert egyszerűen a mell fájdalmon kívűl nem érzem hogy terhes lennék :) Normális ez?? Persze ez is pozitív,sőt még csak a felénél járt a felszívott vizelet a teszten és már ott volt volt :)

Veled minden rendben lesz! Meg van az ok,és ezt tudják kezelni! egy kis clostis hónap.aztán pozitívos hónap! :)

Szurkolok nagyon!! :)

Babymamival mi ujság vajon??

pusza!

Ada

2008. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 anonim ***** válasza:

Hát, akkor megértem a dilemmádat! Nehéz ügy. De a baba ott van, és akárhogy lesz a munkával, egy valamit már megkaptál, amit nagyon, de nagyon akartál. :-)

Örülj neki, hogy más tüneted nincs, ez szuper! Persze jöhet még bármikor... :-)

Szoríts nagyon, annyira rám férne már valami siker-szerűség...

Babymami, tutira nagyon elfoglalt, már lassan félidőnél van, ha el nem hagyta...

...és olyan jó nektek, hogy pocakos Karácsonyotok lesz...! :-)


Békés, Boldog Ünnepet kívánok Babymami-családnak és Ada-családnak! :-)

Puszi,

Judit

2008. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!