Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:

Ma megint teszteltem...negatív...nem tudom már mi van.... :((((

Ada

2008. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
100%

...

Én 3 napja teszteltem, pozitív, baromira látszik a 2. csík, rá 2 napra ugyanaz a teszt negatív...

Szóval, látom, egyikünk sincs jobb helyzetben a másiknál... :-(

Judit

2008. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 anonim ***** válasza:
judit..most akkor mi van szerinted? Neked vannak mensi görcseid,vagy olyan felfázos poci fajásos,szurkálós? A melleim nem érzékenyek,picit émelygek...lehet már csak bemesélem magamnak. :(((
2008. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 anonim ***** válasza:

Judit vagyok.

Émelygek többször is napjában, van hogy egész elfog a gyengeség... A melleim néha érzékenyek csak, vagyis úgymond befeszülnek egy pár percre, de ennyi.

Mensiszerű pocifájás tegnapelőtt egész nap volt, tegnap szinte semmi, ma délelőtt meg megint, már azt hittem, hogy meg is jön!

Nem tudom, mi van velünk, én most nem akarok tesztelni, mert ha mindig tesztelek, és negatív, csak elcsüggedek teljesen. Várok pár napot, legalább 3-at, majdcsak kibírom valahogy...

Te mikor tesztelsz legközelebb?

2008. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:

Milyen tesztet használtál? Én maria romed,az volt a pozitív,a gabriel meg a negatív....beütöttem a keresöbe,és teljesen elkeseredtem mert elég soknap hamis pozítívat mutatott :((

Szerintem vasárnap vagy hétfő...ha meg nem jön addig.

Ada

2008. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:

Én meg mindkettőt lily-vel csináltam.

Én vagyok az, aki kérdezte ma, hogy mutathat-e rá 2 napra negatívat amiatt, hogy előtte este megittam 3 liter teát. Mert ugye nagyon vizeletfüggő. És képezeld, megnéztem, tudom, ez nem jelent semmit, de halványan ott van a csík a 2.-on is!

de nem hitegetm magam, addig úgysem hiszem el, amíg normális pozitív tesztem nincs, és ez sajna nálam is várat magára most. Talán vasárnap. Nem tudom.

Drukkolok neked, majd írj ám!

2008. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
De neked mind a kettő 2 csíkos..az már jó!! Nekem meg nem...sőt a mensi napján délután próbáltam lilyt az negatív.másnap reggel lett a halvány poz,mos meg megint a negatív...tuti sz@r volt ez a maria romed tesz...
2008. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:

én azt a tesztet nem is ismerem, pedig volt már egy pár a kezemben ... :-)

Figyu, férjem azt mondta, amíg nem jön meg, addig van remény! Tök igaza van!

2008. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 anonim ***** válasza:
A dokimmal beszéltem,mondta ha a második negatív,akoor nem vagyok az.várjak hétfőig aztán terszt,és hívjam... jó letört...
2008. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Én holnap reggel tesztelek!Ma megvettem végre!Szorítsatok...!

Úgy izgulok...

Ti meg teszteljetek újra, mert 3 a magyar igazság, én is hármat fogok, bármi lesz az eredmény!

Holnap írok!

Baby

2008. szept. 12. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!