Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
Jaaaj,remélem nem Ő írta :( Remélem a babavárás foglalja el ennyire hogy nem válaszol...Babi mami jelentkezz,mert nagyon aggodunk! Judit,Nektek kitartást!! Irj ha van valami fejlemény,én is megírom! Szerintem nekem legkésőbb holnap után beérik a petécském...bár már nem merem beleélni magam...sőt egyre jobban kezd hidegen hagyni a téma...normális ez szerinted? :(
2008. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez normális! És tudod, nálam is így van, de nem is bánom! Szerintem, el kell jutni erre a szintre ahhoz, hogy sikerüljön!

Vagy túl friss, vagy túl régi próbálkozónak kell lenni, - talán ez a siker titka!

Mindenképp írok, köszi a szorítást, és te is írj, várom!

Babymami-val remélem, minden OK, de tényleg úgy hasonlított az egész szituáció, hogy megfordult a fejemben... :(

Remélem, azért jelentkezik majd!

Puszi,

Judit

2008. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Élek és "virulok"! De tényleg csak idézőjelesen...:D

Ezen a héten vagyok a 10. héten!

Jól esik, h így aggódtok, valóban mostanában hanyagoltam a lapot.Meg Titeket.Minden rendben Velünk!

Múlt héten szerdán voltam másodszor uh-n, és hallottuk a baby szívhangját!Csodálatos érzés volt...!!!Utána beavattuk a családot is, repestek örömükben!

Hányinger+hányás NINCS!!!

Csak émelygés ritkán.Esténként mindig korog a gyomrom és eszegetek.Vigyáznom kellene, mert ha így haladok, akkor elhízom.:)

Még amúgy nem híztam.Zsíros kajákat nem tudok megenni, mást mindent.Hál' isten.

Már elmondtam a munkahelyemen is, nagyon megértő volt a diri.Valószínű téli szünetig dolgozom majd.

Aztán pihi...

Szorítok és drukkolok Nektek, visszaolvasgattam a kommenteket!

Próbálok többször jelentkezni!

Puszi Nektek!

Babymami

2008. okt. 22. 19:44
 94/115 anonim ***** válasza:

Dejó!!!

Örülök, hogy minden rendben! :-)

Sok puszi Nektek! És sok boldogságot! ;-)

Judit

2008. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
Jaaaj de jóóó hogy minden rendben van!!! Nem is ismerlek,de nagyon aggódtam érted napokig!! Judit van már valami jó híred??? Én már összekavartam rendesen a szervezetemet...most 8.nap volt peteérés...vagyis 18.án...lassan mensi lesz ha így haladok...mióta lh tesztelek úgy alakult hogy az első hónapban 17-18 napon a 2.hóban a 10.napon,most meg a 8.napon volt peteérés...normális ez??? Idáig 28 napos volt a ciklus,mióta ráálltunk a projektre,azóta 33,24,nap között ingadozik,kiváncsi vagyok most mikor jön.bár ha a peteéérst nézem akkor szombaton lenne esedékes,normál esetben meg 7.e körül...
2008. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:

Pusza Csajszik! Mi ujsi? Nálam megint sikertelen hónap van...nagyon mensis görcsök vannak,estig tuti megjön :(

Ada.

2008. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélhetőleg, hétfőn megyek dokihoz.

Megvan a párom eredménye, ereje teljében van, 30 millió kiskatona/milliliter... :-)

Úgyhogy én jövök, remélem, most már bepörögnek az események, és kitalál a dokim valami okosat.

Nálatok?

Babymami hány hetes vagy? nagyon gyorsan megy az idő...

Ada? Van valami jó hír? :-)

Puszi Nektek, vigyázzatok magatokra, jól felöltözni a hidegben! :-)

Jucus

2008. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:

Szia! Semmi sajnos :( Ma raktam fel egy kérdést és beszúrtam egy diagrammot...lehet nincs tüszőrepedésem...mert 2 pozitív LH tesztes napot követően ma reggelre nem esett le a hőm hanem emelkedett.. :(( Ilyenkor tuti nincs semmi remény??

Örülök hogy párod rendben,figyeld csak meg,hétfőtől minden OK lesz!! :) Szúrkolok!!! pusza!!

Ada.

Majd írd ám meg hogy mi volt a dokinál!! Mióta is próbálkoztok??

Babymami pociját szerintem rugdossa a kis prüntyőke!! :)

2008. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Bocsi ismét, de folyamatosan be vagyok havazva...

Csütörtökön voltam kereken 15 hetes, jövő szerdán megyek kötelező 16, hetire!Voltam már a 12. hetin minden ok az uh-n, a vérvétel eredményét még nem tudom, majd adoki közli szerdán.

Jól érzem magam, semmi panasz! Hál' isten...

A babyt még nem éreztem, tapasztalatlan vagyok, azt sem tudom mit kellene...:(

De talán már nem kell sokat várnom rá.

Karácsony előtt megyünk 4D-re, remélem meglátjuk a nemét!

Akkor leszek 18 hetes.

Remélem Nektek is összejön most már hamarosan!

Úgy megy az idő, 3 hete dolgozom már csak...és pihi.....:)

A pocim még szerintem nem látszik, más szerint igen, de sztem csak a 2 kiló hízás az elejéről látható.

Mert én amúgy is hasra hízom...

Azon gondolkodtam a belépéskor, h ezzel azzal oldallal rekordot döntöttünk a majdnem 10 oldallal és 82 kommenttel, nem???

Ritka az ilyesmi.



Na, Csajok kellemes hétvégét Nektek! És Hajrá!


Babymami

2008. nov. 29. 12:52
 100/115 anonim ***** válasza:

Sziia Babymami!

Nagyon örülök hogy minden rendben!

Szerintem max 1 hét és érezni fogod a picúr mozgolódását! Olyan érzés,mint mikor egy jó nagy tál bab leves után beindul a bélműködés,csak lennt a méhednél! :) Hidd el,nem lehet eltéveszteni! :)

Most vagyok peteérés után 3 nappal...szóval várom a csodát...reménykedem,bár már félve.

Nekem a lányom mindig válaszolt a pocakból! Megkoppintottam a pocimat és Ő vissza morzézott,mikor már nagyon nagy volt,akkor volt olyan hogy szó szeint annyira kinyújtotta a kis kezét hogy láttam hogy mekkora a kis tenyere :) meg előszeretettel bordásfalazott a bordáimon a kis talpacskáival,amit persze rendszeresen éjszaka csinált! :)

Szóval fantasztikus érzés! :)

Puszi!

Aztán majd 9.e körül remélem pozzitív beszámolót adhatok.. :)

Ada.

2008. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!