Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ada nagyon örülök neked!

Remélem Juditnak is összejön!Szorítok még mindig!

Én a 19. hétben vagyok, szerdán voltam 4D-n, úgy néz ki hecegnőnk lesz! Nagyon örülünk neki!

A kötelező genetikai vizsgálatokkal minden renben volt!

Olyan nagy élmény volt az uh!Ásított egyet, meg szégyenlősködött végig, mint egy kislány...:)

Már elkezdett nőni a pocim, de csak 2 kilót híztam.Már nem vagyok annyira éhes sem.Kb mint terhesség előtt, akkora az étvágyam.

Pénteken dolgoztam utoljára, jön a várva-várt pihenés...

Már úgy vártam.

Végre!


Csajok Bodog Békés Meghitt Karácsonyt kívánok Nektek!


Majd írok!


Babymami

2008. dec. 22. 18:55
 112/115 anonim ***** válasza:

Szépen látszik már a baby,vagy érdemesebb pár hetet várni? 2 kiló??? Én a lányommal 5 hónapos terhesen 20 kg.nál jártam,pedig nem ettem sokat! Félek már most hízok...legalábbis úgy érzem :( Judit ,nagyon szurkolok Neked!! Remélem mihamarabb jó hírrel szolgálsz! Fennt vagytok az iwiwen??

Csajszik,én is Békés,Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek! :)

Puszi Nektek! :)

Ada.

2008. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Remélem, mindenkinek jól teltek az ünnepek!?


Én rengeteget sütöttem, főztem, és egészen máig nem is gondoltam arra, hogy babát szeretnénk, furcsa módon a párom figyelmeztetett...

Jövő hétig várok a dokival, mert a sok hormoneredmény 4 hét alatt van meg, de mivel a december ilyen foghíjas volt, biztos nem kapkodták el a fővárosi tudorok az elemzést...


Dec. 1-jére/2-ára (nem)vártam, aznap megérkezett a megjönérzés, de mensi nincs. A melleim a feltételezett peteérés óta fájnak, minden éjjel igazgatom őket legalább 2-szer, hogy aludni tudjak.

De nem teszteltem, mert máig eszembe sem jutott, hogy ez jelenthet akár babót is. Majd kiderül. Azért drukkoljatok. Nem bánnám, ha nem a szokásos havi bénázásom lenne...


Babymami, örülök, hogy jelentkeztél, és hogy minden rendben! Ez a hízás nem hízás, nagyon ügyes vagy! :)


Ada, mi volt UH-on??? Jól vagy közérzetileg?


Iwiw-en Viziné Horváth Juditként vagyok megtalálható, ha gondoljátok!


Sok puszi Nektek, Négyőtöknek! :)


Judit

2009. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim ***** válasza:

Szia!

Uh-n 4 nappal kisebbnek állapították meg,2,8 mm de már dobogott a kis szive! :) Ma vagyok pont 8 hetes,az uh szerint "csak" 7+3 hetes.Hátfőn megint megyek és remélem bebírok a leleteimmel osonni az orvosomhoz is.Júúúj én már tesztelténék a helyedben,ha cicik nem hagynak aludni az már jó jel! :)

Közérzetem ramaty.1 óránként kell ennem,mert ha nem eszek,rosszul leszek és hányok :(

Csak az a baj hogy kenyér féléktől nyugszik meg a hasam,ami ugyebár eléggé hizlal. fenékre már ment fel sokak szerint.

Remélem elmúlik,egyébként a reggeli rosszullétről csak annyit hogy nálam 0-24-ig tatr...borzalmas...de már csak remélem 4 hét és elmúlik! :)

Judit!!! Nagyon szurkolok!!! Én azt kivántam karácsonykor hogy babásodjál!! Remélem bejön!!! :)

Pusz nektek!! .)

Ada.

2009. jan. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Végülis ellőttem egy ezer éves ovutesztet kedd délután, és totál pozitív lett! A T csík vastagabb is és erősebb is, mint a C csík.


Ezen felbuzdulva, a párommal hozattam egy terhességi tesztet, amit tegnap reggel megcsináltam, és pozitív lett!!! :)

Persze a ma reggeli is. Még csak fele olyan erős a T, mint a C, de egyértelmű. Meg bevallom, érzem is legbelül, hogy baba van, és ez az érzés valami csodás... :)

Ada, asszem, igazad lett, Karácsonykor bebabásodtam!

Ma hívom a dokimat, hogy nem is az UH miatt, hanem a pajzsmirigyem miatt jó lenne, ha fogadna hétfőn...

Szorítsatok, hogy minden rendben legyen!

Még hihetetlen egyelőre...


Puszi Nektek,

Judit

2009. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!