Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
 71/115 anonim ***** válasza:
Judit! Lehet reggelre beindul.terhesség nem hiszem ha a tesztek negatívak...vagy lehet kéne csinálni egy gabriellt...hátha...
2008. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:

Nem indult be a vérzés. Csak barnázom enyhén. Nem tudom, mi lehet, talán tesztelek még valamikor néhány nap múlva.

Ilyen még sosem volt velem...

J.

2008. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:

Lehet béby??? :)

Körülöttem mindenkinek össze jött ....

2008. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
Hahóó cssajok!!! Mi újsi??? Ada.
2008. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem még minidg nem jött meg... A megjönérzés előjön naponta 5-6 alkalommal 10 percekre, de ezenkívül semmi lényeges. Tesztem nincs itthon, de nem is baj, mert úgyis kiderül előbb vagy utóbb. :)

Dokihoz még nem jutottam be a magánra, de rajta vagyok az ügyön. Úgyis most elemzi majd ki a laboreredményeimet, aztán döntünk, hogy hogyan tovább!

Babymami, sok sikert hétfőre, már biztos látni fogod a babádat, még ha pár mm, akkor is!

Ada, neked legalább megjött, új esélyt kaptatok, én meg a lelkem mélyén azért berezeltem, mert ha nem baba, akkor a peteéréssel van baj... De ezt rábízom a szakemberre, ítélje meg ő, hogy most mi van...

Jóéjt Nektek, puszi, J.

2008. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Judit...szerintem nem a peteéréseddel van baj! Én érzem!! Uri Geller vagyok! :)

Babymami! Várjuk a fejleményeket! Gondolok rád nagyon sokat!

Puszi Nektek!

Most vagyok a 7.cn-en,mikroszkópozok,de szereintem elkezdem az ovu tesztet,mert nem hiszek ebbe a páfrányos,pálmafáj izében! :)

2008. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Ma reggel voltam uh-n és láttam a petezsákot!!!

9.5 mm az átmérője!

A doki a méret alapján 5 hetesnek mondott.(Elvileg 2 hete késik, így lenne 6 hét)

Hoztam is róla képet, azon május 19-re van számítva a szülés időpontja.

Az uh képen ez van:


G.A. 5w6d Ez azt jelenti, h 5 hetes(week) és 6 napos(day)vagyok ugye?

GS 0.94 cm Ez meg gondolom ami a papíron is van a petezsák átmérője?


Jövőhét pénteken megyek vizsgálatra újból, de nem tudom mit is vizsgál,mert ott nincs a rendelőben uh-ja.

Mit gondoltok?


Úgy drukkolok Nektek is Csajok!

Olyan jó érzés, de igazán még mindig nem fogtam fel...:)

Puszi, majd jelentkezem!

Babymami

2008. szept. 22. 12:35
 78/115 anonim ***** válasza:

Pusza! De jóóó!!! Én mondtam már legelsőnek hogy ott a babó! :) Igen 5 hét 6 nap! :)

Szerintem méhszáj vizsgálat,meg beutalókat ad a további vizsgálathoz és kiskönyvhöz! :) Én most vagyok 8.cn-en..remélem nem lesz cs-v-ig peteérésem mert akkor nem tudunk akciózni.

De örülök Neked Babymami!! :) Ada.

2008. szept. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:

Jaj, dejó! :) Láttad Őt...!

Nagyon-nagyon örülök Neked, Babymami!

Én asszem, pénteken tesztelek egyet, aztán ha negatív, akkor kétségbeesem, és sos-ben riasztom a dokit, hogy csináljon valamit. Persze csak ha addig nem jön meg.

De különösebb tünetem nincs, néha, napi szinten beleszúr élesen a melleimbe, meg ha épp éhes vagyok, akkor rögtön a hányinger jön, nem pedig a gyomorkorgás. Meg annyi folyásom van, hogy azt hittem tegnap este is, hogy ez már tényleg rendellenes, a tisztasági betét sem bírja sokáig...

De semmi belső hang nincs, ami súgna nekem valami bíztatót... :(

2008. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:
Judit.Mióta is késik?? Mikor csináltál tesztet utoljára? Ne aggógj,szerintem nincs semmi gond,csak egy kis petezsák! :) Én a 9.cn-en vagyok.ciklus.hu szerint holnaptól ovuláciom lesz,azon aggodom hogy birja ki a petécském hétfőig mert cs-v-ig németbe leszünk,ott meg nem tudunk együtt lennimert a párom haverjáéknál leszünk...egy szobába... :(
2008. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!