Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!! Én már nem reménykedek....nem merek tesztelni már...
2008. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is drukkolok, majd írj!!! ...úgy izgulok érted!

Magamnak meg bedumáltam, hogy ki kell bírnom legalább vasárnap reggelig! :-)

J.

2008. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 anonim ***** válasza:
Én is itt szorongatom a tesztet....de nem tesztelek...nem akarok mégegy csalódásos napot... még most eléggé érzem a mensi görcsöt,úgy hogy lehet az lesz..
2008. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:

Teszteltél már?

Én talán holnap, de képzeljétek, ma reggeltől bele-bele szurkált a cicimbe, aztán most már átment fájdalomba, nem feszül, hanem fáj, és mintha tömegük lenne... és néha viszket is. Remélem, jó jelek...

Majd írjatok!

J.

2008. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 anonim ***** válasza:

Nem teszteltem...majd hétfőn...ha a cici érzékeny az jó jel...nekem nem érzékenyek,a mensi szerű görcseim viszont erősödtek,úgyhogy én szerintem elrakom a teszteket mert nem lesz rá szükség mostanában!

Neked meg örülök!!! És reménykedem jó hírrel szolgálsz!! :)

Ada.

2008. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... most szomorodtam el, mert eltűnt a cicifájás. Persze nem kell egyfolytában fájnia, de az egy kicsit megnyugtatott. Azért remélem, visszatér! :-)

Lehet, hogy nekem is ki kéne húznom hétfőig a teszttel, mert ha holnap negatívat látok, olyan nyűgös leszek egész nap, hogy ember legyen a talpán, aki kibírja velem, ráadásul megyünk vendégségbe...

2008. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam nagyon világ vége hangulatban...ma már egy kicsit jobb...ugy vagyok vele hogy már nem érdekel....ha jönni akar úgy is jön,ha meg görcsölök rajta.akkor magamat készítem ki és tényleg nem fog össze jönni.
2008. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 A kérdező kommentje:

Helló Csajok!

Reggel 8-kor végre teszteltem éééés....

POZITÍV lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rögtön megjelent a 2 csík kicsit halványabb, de nem kellett gúvasztani a szemünket!

Alig hiszem el!

Fel kell fognom még!

Gabriellel teszteltem, az megbízható, ugye?

Van még egy, gondoltam holnap, v utána is tesztelek egyet, a biztonság kedvéért.

Úgy örülök, 9 hónap után...:)

Nagyon köszönöm, h így szorítottatok nekem!

Nagyon jólesett!

Baby

2008. szept. 13. 15:20
 39/115 anonim ***** válasza:

Szupeeeeeeeeeeeer!!!

Gratulálok!!! Jaj, dejó! :-)

Próbáld meg felfogni, és kívánom, hogy legyen nagyon-nagyon boldog és problémamentes a következő 9 hónap, vagyis már csak kb 8. :-)

Judit

2008. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:

Sziiia!!!

Gratula Drága!! A Gabriel megbízható!! Ő mutatta ki a lányomat Holnap = éve!! :) Most viszont a Gabriel mutatta hogy a tegnap elötti ratyi teszt csalt pozitívat! Annyira örülök a boldogságodnak!!! Apuci mit szolt??? :)

2008. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!