Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:

az előzöt is én irtam! Privibe leírnád nekem hogy mivel sikerült? A gyógyszert mikor írja fel a doki?? Nekünk nem sikerült,de még mindig nem jött meg,mai teszt is negatív...nem bírtam ki hogy ne csináljak...


Ada.

2008. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:

Vagyis holnap 7 éve! kettővel ezelötti üzimet korrigálom :)

Ada

2008. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:

...erre én is kíváncsi lennék ám! :-)

Mit érzel? Milyen tünetek vannak? Írj majd egy kicsit bővebben, ha lehiggadtál! :-)

És mégegyszer sok boldogságot Nektek!

Jah,még valami! Együtt teszteltetek? Vagy hogy mondtad meg a Kispapának?

2008. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok...még mindig nem jött meg....a cicik ma reggel elkezdtek bizseregni,viszont tegnap du.a teszt negatív,úgyhogy nem tudom mi van,a mensi szerű görcsik még mindig megvannak...

Judit veled mi ujsi?

Kismami felfogtad már?? :)

2008. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
Jaaj...megint nem írtam az előzőhöz hogy én írtam...vagyis Ada :)
2008. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szóval mi tavaly novemberben kezdtünk próbálkozni, mert akkor született a keresztfiam és kedvet kaptunk.

Volt éppen munkahelyem is(mert tanító vagyok), bár a korban benne voltunk a férjemmel(ő 31 én akkor 27)és ő már egy ideje nagyon szeretett volna babyt.

Akkor nem jött össze, a decembert kihagytuk, a szilveszter miatt :)))

Dec. végén voltam rákszűrésen és előadtam a dokinak a babaprojektet, de mondtam neki, h sose 28 napra jött meg hanem többre, mit tehetek,h ne vaktába próbálkozzunk mégse?Az eredményem (ráksz.) tökéletes lett, januártól szedette velem a Norcolutot 3 hónapig, 16. naptól 10napon keresztül 2x1-et.Emelett teherbe eshetek mondta a doki, de ha meg akar mégis jönni a bajom, akkor pontosan 28 napra jön meg.

Szóval szedtem, de terhes nem lettem, amikor elfogyott a Norcolut, visszamentem és azt mondta áprilisban hagyjam ki, aminek az lett a következménye, h 45 napra jött meg. Azt hittem terhes vagyok, csináltam a teszteket, de negatív lett, mikor megvizsgált a doki meg is jött a mensim.

Újból elkezdtem szedni a Norcolutot+ májusra mellé még felírta a Clostybegyt-et 3x1-et.A Clostyt szedtem még júniusban is, de mikor mentem vizsgálatra, kiderült, h megnagyobbodott a jobb petefészkem, abba kellett hagynom 1 hónapra.(Hozzáteszem sose vizsgált uh-val, pedig kötelező lett volna, h nyomon kövesse, van-e egyáltalán tüszőm, stb. Ez nem is tetszett, pedig a megyei kórházban főorvos a doki, igaz nyugdíjas v körüli.)

Közben az arcom, a hátam, a nyakam pattanással lett teli.Szörnyen néztem ki.Iszonyúan zavart.

Elmentem egy neves kozmetológushoz, mert rendbe akartam tetetni a bőröm, viszont ő is egyből a ciklusom felől érdeklődött, és arra jutott, h biztosan valamelyik hormonomtól ilyen a bőröm, menjek előbb hormonvizsgálatra, utána az eredmények ismeretében tud adni olyan homeopátiás készítményt, amit akár terhesen is szedhetek.Csak aztán megszakadt a kapcsolat vele.

Júniusban kezdtem inni a teákat is napi 1 bögrével, és mértem a hőmet is minden reggel.

A Clostynál szuper görbéim lettek és éreztem a peteérést is.Ahogy abbahagytam augusztusban mindent, de tényleg mindent,csak a hőmérőzést nem, összevissza lett a hőm.

Megbeszéltük a férjemmel, h elég a sok gyógyszerből, már lehet, h az zavar be, az idő meg megy.Lassan 9 hónapnál tartottunk és még mindig semmi.

Elhatároztam, h orvost váltok, hallottam egy ambíciózus, fiatal,dokiról, elmentem hozzá, elmeséltem mindent neki, megvizsgált(már akkor is fájt a mellem!)Adott hormonvizsgálatra beutalót.

A középidőben meg le kellett volna Pécsre mennem a kórházba uh-ra.

De NEM JÖTT MEG...

Szombaton kellett volna, aztán hétfőn meg kedden egy-egy barna pötty.Azóta semmi.Csak iszonyú mellfájás.

Innen ismeritek a történetet.

Hétfőn felhívom a pozitív eredménnyel, és megbeszéljük gondolom, h mikor menjek le uh-ra, megnézni a babyt.

Szóval eléggé kacifántos, de holnap reggel azért tesztelek újra.

2008. szept. 14. 11:02
 47/115 anonim ***** válasza:

Poooozitiiitíííív??? De hát akkor ez jó!!! :) Mikor csináltad??

Ada!!

2008. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:

Hülye vagyok....persze hogy pozititív... :) Azt akartam kérdezni hogy mikor vehetem a zoknit??? Mivel mondtam hogy babás vagy!!! :)

Bár saját magamnak is bejött volna a tipp...de sajna nam...bár mensi még mindig nincs...bár ma a cicik bizseregnek....de félek hogy csak bemesélem mér magamnak...de akkor miárt nem jön meg??? Utoljra 7 éve késett...de akkor a kiscsajomat mensi után kimutatta a teszt...ma 7 éves az én kis drágám...de nem ölelhettem át mert az apjánál van.. :(( Elváltunk 4 éve...

2008. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszi a történetet, kedves KISMAMA! :)

Én ma reggel teszteltem egy negatívat. Megjönérzés van, mensi sehol. A dokim szerdától dolgozik, kérek tőle időpontot, az a biztos. Befejezem a tesztelgetést, majd a doki megmondja, mit tegyünk. A fogigátló abbahagyása óta eléggé rendszertelenek a ciklusaim, szerintem, clostit fogok kapni, de azt hiszem, itt az ideje.

Ada, ha ennyit még sosem késett, biztos baba, csak a peteérés után kb olyan 20 napot bírj kivárni, akkor már biztos lesz a teszt! addig semmi sem az! Bármikor pozitívvá fordulhat neked! (Ebben egyébként még egy kicsit én is bízom, vagyis hogy később volt peteérésem, mint gondoltam...)

Jelezzetek! Baby, majd írj, hogy mi volt a dokinál, mekkora a kis Apróság! :)

2008. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:

Judit!

Én is befejezem a teszteket...elég volt a sok csalódásból...este is teszteltem...persze hogy negatív....én is várok szerdáig aztán megint felhívom a dokit,1 éve voltam műtéten,laporoszkopián,mert folyamatosan fájt a hasam,annyit állapított meg hogy a petefészkem nagyobb mint a másik,meg az egész hasfalam egy merő viszér,akkor azt mondta hogy jó lenne ha teherbe esnék,mert nem lesz 100%-os sokáig a bal petefészkem,és egy terhesség segítene visszafordítani ezt az állapotot...most meg meg sem jön....pedig már ha babáról nincs szó akkor már a mensitől is madarat lehetne velem fogatni...

Kismami Baby hogy vagy??? Mai teszt eredmény??? 3.csííík???

Tájékoztassatok!!!Lassan valami olyan helyen kéne levelezgetni ami nem ilyen nyílt oldal,mert már lassan 100 oldalt kell lapozni mire megtaláljuk a válaszokat! :)

Pusz Nektek!

Ada

2008. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!