Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
 61/115 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ezt,azért is reménykedtem...meg szeretném próbálni ebben a hónapban a hőmérőzést...azt hogy kell?? Az a gáz hogy 25-27ig megyünk berlinbe egyik ismerőshöz,ott meg 1 szobába 4-en...tehát akkor lesz peteéréss,megőrülök..hőmérőzésnél honnan tudom hogy mikor kell együtt lenni?
2008. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:

Figyu, a hőmérőzés akkor jó, ha már tudod régebbről, hogy nagyjából hányadik napon van peteérésed! Mert ugye a normál hőd (kb. 36,3-4-5-6) leesik a peteérés előtt néhány tizedet! (kb 36,2-1-0-ra), és utána még lehet alacsonyabb, de a lényeg, hogy megemelkedjen valamikor, kb fél fokot a ciklus első felének hőmérsékletéhez képest, és ott is maradjon a ciklus 2.felében!

A legutolsó alacsony hőjű napon van a peteérés!

De mivel előtte nem tudod, hogy másnap, mondjuk, már fel is ugrik 0,5 fokot, így lehet, hogy csak utólag jösz rá, hogy hopp, ez petérés volt. Én ezért nem igazán ajánlom. Mert így már bőven lekéstétek az időt...

Van, akinek félidőben csak 1 napig esik le, utána máris magas, és ha pl. reggel megméred, és leesett, akkor csak kb 12-24 órád van a szexre.

Inkább vegyél ovutesztet, vagy hőmérőzz ugyan, de a ciklus 11.napjától legyetek együtt kétnaponta egészen a ciklus 17.napjáig!

Az elég gáz, hogy 4-en egy szobában... Hát, valahogy próbáljátok megoldani, hogy lehessetek kettesben!

Én meg még tudjátok, mit vettem észre? Fogytam 2 kg-ot, mert 4 napja nem eszem szinte semmit, csak napjában 1-szer, de azt is azért, hogy ne émelyegjek. Gondolkoztam már, hogy hozatok valamit a párommal, de nincs semmi, amit kívánnék!! Ilyen még sosem volt velem, mindig napjában 4szer-5ször ettem, most meg... nem ismerek magamra. A rakottkel is büdös, de egy kicsit le kellett nyomnom belőle...

az orvosig még megőrülök... a megjönérzés kicsit enyhébb, de állandó...

2008. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
ovutesztel próbálkoztam múlt hónapban.együtt is voltunk mikor peteérés volt,még sem jött össze.Meg 3 dobozzal kellett vennem mert a 9-naptól kellett papír szerint csinálni,elég drága :(
2008. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már az ovutesztet, én vaterán rendeltem, vagy teszveszen, már nem is emlékszem... Ott 20 db-ot vettem kb 2000 ft-ért, és ajándékba kaptam hozzá 2gb terhességi tesztet is... Esetleg keress rá.

A hőmérőzésben én enm bízom, mert amolyan utólagos bizonyíték csak, hogy jókor voltatok-e együtt, vagy mikor kellett volna...

A 2naponta-szex egy viszonylag olcsó módszer :)mi ezt választottuk, de nem megterhelő, mert a babaprojekt előtt is általában így jött ki...

2008. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
Babymami,Judit,mi ujsi veletek???
2008. szept. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 A kérdező kommentje:

Szia!

Megyek nemsokára dolgozni!

Jól vagyok a melleimet leszámítva!

Már nagyon várom a hétfőt...:)


Amúgy meg tiszta frászban vagyok amiatt, h tegnap óta a hírekben végig ez az új és nagyobb és többfajta vírusra kell készülni!!!

Mit csináljak? Dolgozzak v táppénzre menjek???

Nem akarok elkapni semmit a gyerekek között!

Azt meg anyukám sem tudja, h volt-e bárányhimlőm(az ugye?)...

Elég veszélyes, és a tetejébe még a társasban sem fűtenek, reggel enyhén fájt a torkom...


Nagyjából ennyi.Mit gondoltok a munkáról?

A nettó fizum 70-75%-át kapnám?


Veletek mizu van?

2008. szept. 17. 09:25
 67/115 A kérdező kommentje:
Babymami voltam, bocs.:)
2008. szept. 17. 09:25
 68/115 anonim ***** válasza:

Szia! Hol dolizol?

Ha nem voltál bárányhimlős,azzal vigyázni kell terhesség alatt mert a babára nézve veszélyes,ha a doki jó fej,és elmondod neki hogy ki vagy téve mindenféle betegségnek,akkor táppénzre küld!

Ada

2008. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 anonim ***** válasza:
70%-át kapnád ha táppénzen vagy...ez a magyar állam. a barátnőm most 7 hetes terhes.németországban dolgozik,sérült gyerekekkel foglalkozik. 2500 eurot keres 1 hónapban...táppénz alatt és amig a törpi 2 éves nem lesz,megkapja ezt az összeget! Nevetséges és szánalmas ez az ország!!
2008. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát, képzeljétek, megjött, vagy mi. Először örültem, hogy új hónap, nemsokára aktívkodhatunk a férjemmel, aztán meg elbizonytalanodtam, mert csak valami rózsaszínes barna jön belőlem..., amit vérszerűségnek neveznék, de mensinek semmiképp. Úgyhogy most már annak szurkolok, hogy jöjjön meg normálisan,- nem szeretnék úgy babás lenni mégis, hogy közben vérzegetés...jaj, annyi rosszat hallani...nem értem, mi lehet, ilyen jelenséget most látok először életemben. :S Betét sem kell, a pocom sem fáj. Talán a reggel majd új híreket hoz!

Babymami, nagyon gondold meg, mert egy irodai munka, még haggyán, de egy erős fizikai munkás melóhely nagyon kockázatos, úgyszintén ha gyerekekkel foglalkozol, főleg, hogy ősszel és télen rengeteg a beteg, és prüszkölnek össze-vissza... Mindenképp tuningold magadat hosszan felszívódó C-vitaminnal!!

...és, nyugi, közel már a hétfő, minden rendben lesz! :)

Puszi Nektek!

Judit

2008. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!