Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton voltam a 28. napon,...

Szombaton voltam a 28. napon, akkor kellett volna nem megjönnie, ugye?

Figyelt kérdés

Ma kis barna pötty jelentkezett és csütörtök óta fájnak a melleim, ami eddig sose volt. Mi lehet ez, terhességre szeretnék gondolni, de nem merem elhinni igazán, mert pénteken mentem egy új dokihoz, írjon fel hormonvizsgálatot, ugyanis 9 hónapja próbálkozunk már, Szedtem Clostyt, Norcolutot is. Ittam a teákat.

Mensi lesz vagy baba?


2008. szept. 8. 10:14
 81/115 anonim ***** válasza:

A legmaximum az, hogy egy hete késik pont. Tesztet 5 napja csináltam utoljára, azt hiszem, de nincs is itthon több, péntek reggelre beszerzek egyet. Bárcsak igazad lenne... Most vagyok a semmiben egyelőre...

Neked szorítok, hogy bírja ki a petécske!! És jó szórakozást a haverokkal! Kapcsolódjaok ki, aztán újult erővel... :)

2008. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Remélem sikerül egy kicsit lazítani :)

Nekem 6 nap késés után jött meg :(

2008. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
Puszi csajok!!! Mi ujsi? Peteérésem volt pont németbe,de 2 naponta sikerült megoldani,a házigazdák elmentek sétálni :) úgyhogy 2 hét mulva kiderül hogy mennyire használ a környezetváltozás!
2008. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:

Nekem azóta sem jött meg. Voltam dokinál, hát persze, hogy a magánrendelő kölcsön adta az UH-ot egy másik kórháznak... :S ez az én formám... Mostmár lassan a köv mensi jönne... Ezt még megvárom, de jelem nincs. Semmi. :( Néha hányinger. Viszont, ha lesz újra UH, akkor a doki megnéz, és ha nincs semmi, akkor ír Clostit. A páromat elküldte spermavizsgálatra, gondolván, hogy legyünk túl a dolog egyszerűbb részén... :) Ezt nem is bánom...

Na, majd írok, eléggé belefáratam, most bőgtem 2 napot, és úgy érzem, nekem nem is kell baba, ... hát, lehet, hogy még a végén ez vezet majd sikerre... majd kiderül...

2008. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
puszi csajok! Mi ujsi? 25-26.án volt a peteérésem,tegnap elött elkezdett mensi szerű fájdogálás lenni,pedig a mensi 13.ra várható...most sem jártunk sikerrel,úgy érzem.
2008. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:

Hahó csajok?!? Mi ujsi??


Ada.

2008. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Ada, az még nem jelent semmit, hogy fájásokat érzel...Én nagyon szorítok! Tényleg!

Velem semmi új nincs, majd az UH megállíptja a lényeget... DE már nem reménykedem. Pedig a méhem baromi furcsa, nagy és feszülős, de ez lehet attól is, hogy most kimaradt egy mensi, ha minden igaz.

Egyébként a dokim nagyon alapos, és míg a páromnak nincs meg az eredménye, addig nem csinál velem semmit, mert ha mondjuk, a párom "alkalmatlan", akkor nyilván meddőségi központba kell mennünk. De ha "alkalmas", akkor mielőtt nekem clostit írna fel, ő az a fajta doki, hogy minden előírást betart, szóval nekem nagyon úgy fest, hogy petevez.átjárhatóságit akar előtte csinálni, hogy aztán closti mellett ne a vakvilágba 0 eséllyel szexeljünk. És ebben tényleg van valami, de kicsit tartok tőle...

És most is viszket az alhsam, basszus... akkora lett... :S

Babymami, Veled mi van??? Szívhangot hallottál már?

Puszi Nektek!

U.i.: Azért persze nem adom fel... csak egy kicsit...

2008. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:

Tényleg korrekt az orvos! Kitartás! Szorítok nagyon!

pusz!

Ada

2008. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:

Hahóóó...Bébi mami???? Judit???? Mi ujsi van?? Úgy elvagyok tünedeve :(

Ada.

2008. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem semmi új, még várólistán van a párom a spermavizsgálatra, utána kínoznak engem... De nem baj, hogy lényeg a folyamat már elindult.

Babimamivel nem tudom, mi van, de én rosszat sejtek, csak NE LEGYEN IGAZAM!

Mert nagyon sok vetélésről szóló kérdés volt, és egyikben hasonlóságot véltem felfedezni. 9mm-es petezsák, nyár eleji baba lett volna... Ilyesmi... Remélem, nem Babimamival történt ilyen szörnyűség! Épp ezért, írhatna valamit... :(

Mi szeretünk, Babimami, bárhogy is van!!!

Judit

2008. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!