Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 anonim ***** válasza:
71%

nagyon furcsa hogy bevettél egy 72 órás tablettát és- még is terhes maradtál.nem érdekes,mert nekem nagyon.nekem volt sajnos egy missed abom 2 hónapja,nekem nem volt akkora szerencsém hogy megmaradjon a baba de neked lehet megmaradna.ez az élet valahogy nagyon nem igazságos.

én rohadtul ellene vagyok az abortusznak de neked ezt javasolnám.minek gyereknek gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!mindenhogy tudatni kell a szüleiddel mivel ha az abortusznál öntesz nem vagy 18 ezért majd anyukád aláírása is kelleni fog.ha nem az abortusznál döntesz akkor meg elöbb utóbb ugy is meg fogja tudni.azért gratulálok.sokan meg szenvednek a teherbe eséssel.

2010. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/130 anonim ***** válasza:
92%

sztem tudja h hülyeséget csinált, és van elég baja e nélkül is.

Különben akkor minenki hülye akinek nem hat a 72 órás?

A pasi 20 éves, tehát korban nem messze vannak egymástól.

Most nem az a lényeg hogy házas sztem. Ha nem házas, akkor megcsalta volna a feleségét...de tök mindegy a végeredmény ugyanaz.

És ha a pasinak nem működik a házassága (amit 20 évesen nem csodálok) akkor is élete végéig maradjon a csaj mellett, és ne is váljon el?

SZtem nem kuncsorgás ha 2en csinálunk egy gyereket és szólok a pasinak h "figyuka, mi legyen, mert nem hatott a bogyó??!!!"

Eltartani? Lehet h keres a pasi, és megoldják...vagy lehet h ez fogja összehozni anyát meg a lányát újra...

És összefognak és felnevelik.

2010. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem minden ember olyan mintapéldány mint te. Itt vagyok én, élő példának =). Szeretem őt... még akkor is ha neki felesége van, hurrogjon le aki akar, de engem nem érdekel. Azt a nőt úgysem szereti, és el fog tőle válni.

Először kicsit kiakadt, és azt mondta még ő is fiatal a gyerekhez, nemhogy én.. de azt mondta támogat, és ne vetessem el... (mégiscsak van szíve:O Lehet tényleg igazat mondott mikor azt mondta, hogy szeret :O)

A felnőttség lehet, hogy hivatalosan a 18. életéved betöltését jelenti, de ettől függetlenül 40 évesen is lehet valaki gyerek "lelkileg". Távol állok a felnőtt szótól, rohadt nagy hülyeségeket csináltam/csinálok. De mégis úgy érzem ezt segítséggel megoldhatjuk. Azt mondta a fiú, hogy hátha a szüleink tudnának segíteni, amíg tanulok, ő meg dolgozik. Szerintetek ez jó megoldás lenne?

Gondolom megint érkeznek majd a negatív kommentárok. Remélem tényleg nem hazudott, vagy csak nagyon naiv vagyok....

Na, ez egy kicsit hosszú lett xD

2010. jan. 4. 20:05
 64/130 anonim ***** válasza:
91%
18.55: persze h tanulni akar, ha 16 évesen elmegy dolgozni, mennyit kereshet? hát nem annyit, h el tudja tartani majd magát és a gyereket. ha tovább tanul, van esélye olyan munkát találni majd, aminek a fizetéséből lazán eltarthatja mindkettejüket.
2010. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 A kérdező kommentje:
Sry, a mintapéldányos annak ment aki leundorítózott.
2010. jan. 4. 20:06
 66/130 anonim ***** válasza:
86%
szerintem is mindenképp be kell avatni a szülőket. és most nagyon fontos az orvosi vizsgálat, ld. fentebb tárgyaltuk a 72 órás hatásait a gyerekre nézve.
2010. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg ez a sors büntetése és megérdemled te is meg a 20 éves csaló szeretőd is. Csak szegény kicsi nem tehet semmiről és ez nagyon szomorú:( És ezért most le lehet pontozni (abszolút nem érdekel), de szerintem az az igazi önzőség, hogy sokan akármilyen rossz helyzetben is inkább megtartják, nehogy a szegény pici lelkecskéjük megsérüljön az abortusz miatt. Inkább felelőtlenül megszülik és lesz belőle egy nem egészséges felnőtt (mert a pici megérzi, hogy nem akarják és az anya idegeskedését és ő maga se akar megszületni, próbál "eltűnni", tompítani az életműködését stb és ezekből az EMBERekből legtöbbször mániákus depressziós felnőtt lesz. Sajnos ez bizonyított tény.)

Szerinted az a "férfi", aki 2 év házasság után csalja a feleségét kis tinikkel, az később mit fog csinálni? Tényleg elhiszed, hogy melletted meg a gyereketek mellett kitartana egy életen keresztül? És tessék, itt van a szeretőség hátulütője, amit már nem azért, de megérdemelsz: téged is ugyanígy meg fog csalni, mint a feleségét, CSAKHOGY nektek még gyereketek is lenne.

És ne mondjátok nekem, hogy felelősségteljesek voltak, mert egy 16 éves kistini, aki házas emberekkel dugatja magát és a 20 éves pasi aki 18 évesen megházasodott és 2 év után agyba-főbe csalja a feleségét, az minden csak nem felelősségteljes.

És kérdező, ha neked lennék a srác lenne az utolsó, akire számítanék. Mondd el neki, mert az ő gyereke, de én 100% hogy nem lennék olyan naiv, hogy bízzak egy ilyen csaló 20 éves fiúcskában, aki mellesleg FÉRJ. Ja, és a feleségnek JOGA van tudni, akkor is, ha elveteted! Legalább ennyi gerinc lenne bennetek. És kár azzal mentegetni a kislányt, hogy nem az ő dolga, természetesen a fiú a fő bűnös, de mivel ő is belemászott egy házaságba, igenis, hogy az ő dolga is. Persze könnyű elnyomni a lelkiismeretet, hogy neki semmi köze nincs a feleséghez. (Ja, végül is csak az ő férjétől vár gyereket....)

Szóval a srácra nem számíthatsz (ha nem akarod te is úgy végezni mint a feleség plusz egy gyerek), azt mondtad, hogy a szüleidre sem. Meg oké, hogy valakit támogatnak a szülei, de nem lehet tőlük elvárni, hogy felneveljék az az EBMERt (mert ő nem egy cuki kisgyerkőc lenne, hanem egy személyiséggel, testtel rendelkező FELNŐTT EMBER). Egy ilyen helyzet még egy gazdag, összetartó családban is iszonyat necces lenne, nemhogy nálatok (ez most nem sértés, hanem tények a kommentjeid alapján:().

16 éves vagy, még érettségid sem lenne. esti iskolába kéne járnod (gondolom 2 évet még minimum), de azt is csak jóval később tehetnéd meg. És ha nem szakmunkásképzőben tanulsz, magyarul nem szakmád lenne, csak érettségid, azzal semmire se mennél. Ahhoz még kéne továbbtanulás, hogy dolgozhass. Főleg, hogy eltarts egy gyereket.

És mellesleg van olyan ismerősöm, aki 16 évesen szülte az első gyermekét, szóval nem vagyok abortuszéljenző, DE neki felnőtt, férfi (nem csaló kisfiú!) társa volt/van, akinek már benőtt a feje lágya, együtt élnek azóta is és boldogok (persze ahogy én látom). De a te eseted teljesen más.

Az örökbefogadáshoz nem tudok mit hozzászólni, ez a te döntésed, neked kell tudnod, hogy képes lennél -e 9 hónapon keresztül hordani egy gyermeket, aztán pedig fájdalmas szülés után lemondani róla, soha többé nem hallani felőle.


Szóval én a helyedben nem a saját lelkemet sajnálnám, hanem elmennék abortuszra és csakis magamat hibáztatnám, amiért így kellett történnie. Tanulnék a hibámból és megváltoznék, új életet kezdenék. És tudnám valahol a lelkem mélyén, hogy megérdemlem a büntetést, amit kaptam. És csakis magamat tenném felelősség a gyerek miatt (na meg persze a 20 éves "férfiúról" ne is beszéljünk, de őt kizárnám az életemből örökké és más nős/barátnős fiúkat is).


Lehet kemény volt, de ez az igazság:S

2010. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
5%

én örülök h megbeszéltétek és támogat.

Magadnak és neki higgy, illetve az orvosnak ha megvizsgál.

Nem tom h ő most akkor elválik-e a feleségétől, de jelenleg nem lényeg. Mostmár az számít h mondd el a szüleidnek, és az ő szüleinek is.

És mindenképp tartsatok össze, és ha már így alakult akkor én szívből kívánok neked boldog babavárást, és boldog életet :)

2010. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 anonim ***** válasza:
62%

És ha a feleségét megcsalta veled,mégis honnan veszed hogy veled nem fogja megtenni?

Én undoritoztam le a viselkedéseteket..nyugtasd csak a saját lelkiismereted attól ez még nem dicséetre méltó viselkedés,sajnálom hogy én nem veregettem meg a fejed.Pff.

2010. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
77%
hát ez gáz.csak nehogy az legyen hogy megtartod a picit,megszülöd és évek múlva akarj majd élni.
2010. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!