Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim ***** válasza:
100%
hát neki mindenképpen mondd el.aztán majd meglátod
2010. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 anonim ***** válasza:
67%

Személy szerint én örülök, hogy nem akarsz abortuszt. Tiszteletre méltó, ahogyan gondolkodsz erről.


Két dolgot tehetsz: vagy megszülöd és szülői segítséggel felneveled, vagy örökbe adod. Utóbbiban elég sok szervezet tud neked segyteni, pl a Gólyahír Egyesület: [link] Van ingyenes telefonszámuk, amit felhívhatsz, és ők segytenek neked, meghallgatnak, tanácsot adnak. Elsődlegesen csupán segíteni szeretnének a válsághelyzetben lévő terheseknek, szóval nem fognak rábeszélni arra, hogy mindenképpen add örökbe a babát, ne félj.


INGYEN HÍVHATÓ KRÍZISVONAL 06-22 óráig

06-80-203-923 (T-COM ÁLTAL TÁMOGATOTT)

2010. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 anonim ***** válasza:
75%
szüleid tudják?
2010. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 anonim ***** válasza:
64%

azta leborult szivarvégit!!!!!!!

Te jól belemásztál a slamasztikába.

Mindenképp mondd el neki. És mindenekelőtt anyukádnak.

És meg akarod tartani a picit?

2010. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/130 anonim ***** válasza:
27%
Először is, szégyelld magad. másodszor pedig, nézz a tükörbe és köpd le "magad".
2010. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 anonim ***** válasza:
35%
ha nem akarod ne vetesd el.szüld meg.amit a 2.válaszoló írt,azok közül kell döntened.Ha végül te neveled fel,utólag is befejezheted az iskolát.nem lesz egyszerű,de megoldható
2010. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/130 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem irigyellek...én nem bíznék ebben a fiúban hogy majd megváltozik és titeket akar hirtelen..

Aki 18 évesen házasodik..., hét ez eleve nem vmi komoly gondolkodásra vall...

És félremenni így hogy felesége van...hát, nem tudom..:( Lehet hogy otthon a felesége nem is tud róla hogy ő már "nincs szeretve"???

Ezeket jó lenne tisztázni. De nem is ez a kérdés, hanme a te szüleid támogatnak e téged ha megtartod a babát? Azt kell eldöntened egyedül is képes vagy e felnevelni, mert nem biztos egyáltalán hogy ez a pasi veletek marad vagy egyáltalán közös életetek lehet.

Abortusz : gáz dolog de van hogy az a jobb. Nekem is volt igaz 20 évesen borzasztó érzés de nekem tényleg senkim nem volt senki se támogatott ezügyben.

Ma már családom van, szerető férjem és 2 csodálatos gyermekem, de Noémim mindig "bennem van" és eszembe jut, nem tudom felejteni őt.

Gondold meg jól :(

2010. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsosorban a Te döntésed, más nem tud dönteni helyetted, max tanácsot adni. ilyen eetben nem arthat egy szakember segitsége (pl. nogyogyasz, pszichologus) esetleg elbeszelgethetsz azokkal akik hasonlo helyzetben vannak, voltak..gondolkodhatsz orokbefogadason is...nem tudom mit tanácsoljak, sajnos ez késő bánat...:(

sok sikert kívánok és kitartást bárhogyan döntesz

2010. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/130 A kérdező kommentje:
Apámat nem láttam évek óta, anyámmal meg nem jó a kapcsolatom :( Az Ő anyjának szeretném elmondani, mert vele jobb a kapcsolatom mint a saját anyámmal... de nem tudom ezek után mit gondolna rólam. Hogy Ő meg mit szólna O_o
2010. jan. 4. 16:47
 10/130 anonim ***** válasza:
100%
a szüleid mit szóltak ? én a helyedben elmondanám a kisbaba apjának. lehet, hogy nem vállalja majd fel, főleg így, hogy családja van. de neked ezt tudnod kellett mikor lefeküdtél vele, hogy te csak egy titkolnivaló leszel neki...semmiképp nem vetetném el a babát soha ha bármikor terhes lennék. hibáztál, de mostmár felelős vagy érte.
2010. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!