Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
80%

Már akkor tönkretetted az életed,amikor egy nős férfi szeretője lettél:Nem hiába félsz.Nem szeretnéd tönkretennia gyereked életét. Ez nagyon szépen hangzik,de a helyedben elgondolkodnék a döntés előtt néhány dolgon:

Abbahagyod a tanulást a baba nevelése kedvéért?Tudod majd egyáltalán nevelni?Ez még az idősebb nőknek sem olyan egyszerű,nem egy 16 évesnek. Ha nem,akkor kire bízod?A szüleid hajlandók lesznek téged és a pici babát is nevelni,eltartani?Miből akarsz megélni a babával?A szeretőd elválik a feleségétől és veled él tovább?Vagy csak fizeti a tartásdíjat,és továbbra is élvezkedik veled?

Ha tönkremegy emiatt a házassága,hogy számolsz el a lelkiismereteddel,főleg,ha gyerekek is vannak?

Tisztázz mindfent magadaal,mielőtt dön tesz.És a helyedben az anyukáddal is beszélnék erről a dologról.Talán segít a döntésben.

2010. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképp mondd el neki, de próbáld vele nagyon komolyan megértetni és érzékeltetni hogy most nem HÜLYE DUMA ideje van itt, hogy " ÓÓÓ persze tartsd csak meg majd együtt felneveljük" stb.stb.

hanem az IGAZAT mondja amit valójában érez!!! Ne a kötelességszerü dumát.

Mert ez a baba egy ember lesz, hipp hopp megszületik és enni kell neki adni meg ruházni és később iskoláztatni és egész életetekben JELEN LESZ !!! nem lehet visszacsinálni!!

Remélem ezt felfogja ő is!

2010. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 anonim ***** válasza:
73%

Miért ha rossz kedvében lesz hallgatsz róla? nem tudom mit mondhatnék felelőtlenek vagytok és buták...

Nem lehettek ennyire naivak 16 évesen semmi segítséggel nem lehet gyereket nevelni.

én 19 éves vagyok és semmi pénzért nem szeretnék még gyereket, egyetem után majd 4-5 év múlva...

gondolj bele tényleg szeretnél gyereket egy futókalandból, akinek az apjával még csak jó beszélő-viszonyban sem vagy? és ő is még csak 2o éves...milyen család lesz ha megszületik a pici? és utána mi lesz az életeddel? 4 év múlva is csak 2o éves vagy...és 4 éves gyerekkel a válladon?

gondold át a történteket, de nagyon...

2010. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 anonim ***** válasza:
61%
beszéld meg vele!de sztem vetesd el!életed egyik legnehzebb döntése lesz,de ez a legjobb megoldás
2010. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki és meglátod.


Nem akarok ítélkezni, nem mondok rád csúnyákat, sajnos én is voltam szeretői státuszban, de 10 év "komolyodással" most már másképp látom a dolgokat... nagyon nem lennék most a feleség a helyében.


Mindenesetre kivel lennél őszinte, ha nem a pasival? Ezt ketten hoztátok össze, azonnal tudnia kell róla.


Minden jót kívánok, bárhogy is döntötök majd.

2010. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/130 anonim ***** válasza:
75%
beszélj vele+anyukáddal aztán írd meg mit mondtak..
2010. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 anonim ***** válasza:
84%

Vagy megtarthatod a gyereket, aztán szegény egész életén keresztül azt fogja érezni, hogy balesetből van...és az anyja rossz sorsának saját magát fogja okolni...szép kis élete lenne...ezekbe is gondolj bele.

szép dolog az, hogy megtartod, de hogyan? milyen áron?

2010. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 anonim ***** válasza:
68%

okés h itt írjátok neki h vetesse el...de sztem ez nem ilyen egyszerű.

Jó h lecseszitek, de már ezellen nem tud mit tenni. Nem mintha védeném, de ha olvastátok volna, akkor vett be 72 órás tabit. EZen kívül mi a fenét csinálhatott volna még???

Nekem is volt h kiszakadt a gumi...

SZóval a kérdező felelősségteljesen csinálta h vett be bogyót, az más tészta h nem hatott ezek alapján. Sajna semmi se 100%.

De mielőtt leugattok vkit olvassátok el h mit írt!

2010. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 anonim ***** válasza:
43%
Szarintem ez kamilla!
2010. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót. A tanulást semmiképp nem szeretném abbahagyni. Ma elmondom neki, hogy mi a helyzet. Majd megírom =))
2010. jan. 4. 17:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!