Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki úgy vállalt...

Van itt olyan, aki úgy vállalt 3-dik babát, hogy semmi segítsége nem volt és apuka is rengeteget van oda?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék 3-dik babát, de mamák nagyon messze, mi költöztünk idegen városba, szóval rokon, barát semmi. Szomszéd ismerősök, és ennyi. Időnként nagyon nehéz a szervezés 2-vel is, de közben meg feledteti a sok jó a nehézséget. Olyankor amikor orvoshoz kéne mennem, vagy ügyet intézni vagy épp olyan orvoshoz menni a nagyobbal ahol a kicsi szeleburdisága nem hiányzik, szóval ezeket megoldani kemény dió. De ha átgondolom már mindkettő ovis lenne ha lenne újra baba.

Igazából nem tudom bele merjünk e vágni. Ez az egy dolog ami engem visszatart, hogy nulla a segítségem.

Van valaki ilyen helyzetben és mégis bevállalta?


2011. máj. 23. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is idegen helyen vagyunk. Rokonok távol. Hát sajnos nálunk is nehéz megoldani a dolgokat. Gyakran kell vinni a kicsit orvoshoz. Hetente 1-2x. Ha a nagy beteg, akkor jön velünk. Sajnos nem tudom máshogy megoldani. Pedig ott nem ritka a 4 órás várakozás. De egy hősök, nagyon jól viselik, persze a végén már tombolnak és a földön fetrengenek, node be kell vallanom ezt az időmennyiséget én is csak "fejenállva" bírom ki. Nagyon ritkán a szomszéd néni tud segíteni, de őt sem terhelhetem állandóan. A többi ismerős, akikkel itt megismerkedtünk, azoknak is van gyerekük, ezért nem bízhatok rájuk egy beteg gyereket. A párom csak du-onként tud segíteni. Nagy szervezés ez így, főleg, hogy bevállaltuk a 3.-at. Most még én is dokihoz rohangálok. Nem tudom mi lesz, ha megszületik, de már készülök. Sokat edződtem ez alatt az fél év alatt, amióta dokihoz rohangálunk.

Szóval mi bevállaltuk. De egy biztos, néha úgy érzem ez sok, amikor mindkettő beteg, de már azt hiszem egész jól tudom ezt kezelni.

2011. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!