Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 A kérdező kommentje:

utolsó előttit...


utolsónak: persze, szórakozásból járok ide...

2010. jan. 4. 17:03
 32/130 anonim ***** válasza:
100%
17:02 sztem ez most nem az
2010. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
78%

sok sikert kívánok, hidd el nem vagy felelőtlen, csak sajnos nem hatott a gyógyszer. Magadra halgass, és mondd el neki h mi a helyzet. Ha kell, vidd magaddal a teszteket, h nehogy azt higgye h hülyíted.

Beszéljétek meg h mi a teendő!

Nyugi, nem lesz semmi baj :)!

2010. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
23%

hol tartasz a tanulmányaidban?milyen suliba jársz?milyenek az anyagi körülményeitek?

csak azért kérdem h.kb.honnan kéne újrakezdened mindent ha megtartod a picit?

2010. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem itt nem arról van szó, hogy "felelőtlen" amiatt, hogy kiszakadt a gumi.... Inkább azért támadják sokan, mert mindez egy nős pasival történt.....
2010. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:
89%
hát sztem az mindegy,ha egy másik 16 évessel fekszik le és ez az eredmény az kb.ugyanaz...jó persze ott a feleség...de sztem ez most lényegtelen.nem a pasin van a hangsúly,és az ő családi életén.hanem a kérdező jövőjén és a baba életén.
2010. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
69%

okés, de sztem tuti h mindenki követ el hibát.

Nem kellett volna....stb. De sztem nem ő az egyetlen aki ezt csinálja.

Mellesleg egy pasinak ha felesége van, akkor miért szédít egy másikat? Nem csak a nő a hibás, bocsika! Mindenhez két ember kell!

2010. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem pedig add örökbe a babát, ne vetesd el! Rengetegen várnak kisbabára, akiknek nem sikerül a teherbeesés!
2010. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
100%
remélem sikerül majd jó megoldást találnod!
2010. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
85%

Szegény, azért ehhez iszonyatos pech kell...elszakad a gumi ÉS még nem is hat a tabletta ÉS még épp peteérése is van...:(

Olyan fura más meg éveket küzd gyerekért..

2010. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!