Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2010. jan. 4. 16:48
 12/130 anonim ***** válasza:
84%
gondolom akkor az anyagi helyzetetek se túl rózsás.sztem el kéne vetetned,tudom nem egyszerű döntés,de min.4 ember élete lesz iszonyat nehéz ezután, ha megszülöd.anyukádé,a pasié,az ő feleségéé,+a tiéd természetesen.
2010. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/130 anonim ***** válasza:
56%
Nem is kell a gyereked megölni. Mert az még nem gyerek. Tudod ilyen formán az egyes fogamzásgátló eszközök használói is gyilkosok (nézz utána a működési elvüknek!) Be kellett volna venned 72 órás tablettát! Felelőtlen vagy ha megszülöd, elrontod az életed és a gyerekét is! Meg a házasságot is, mert hiába nem szeretik egymást, ez akkor is az ő dolguk! Ha nem tanulsz mert nem tudod "megölni a gyereked" akkor hogy fogod etetni, ruházni, iskoláztatni? Majd anyuci meg apuci megcsinálja helyetted meg te szeretőt játszol tovább? Ilyenkor nem arra kell spekulálni hogy majd a fiú elvállal! És milyen ciki lesz majd amikor 41 évesen akarod azokat tenni amiket most kéne! Én elvetetném, de legalábbis örökbe adnám.
2010. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
100%

hát...lehet hülye ötlet, de mi lenne ha csinálnál még egy tesztet?

Tudom a tesztek pontosak általában...de a 72órás tabi is annak tűnt, és mégis meglett belőle a ""baj"".

Szóval lehet a tesztben is hiba :(

Milyen tesztet használtál?

/tudom ez hülye kérdés ezek után, de 100% csak a második teszt után lesz/

2010. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 A kérdező kommentje:
Ma 7kor találkozok a fiúval... elmondjam neki akkor? Remélem jó kedvében lesz.
2010. jan. 4. 16:51
 16/130 anonim ***** válasza:
100%
hát 20 éves a srác,semmi jóra ne számíts...
2010. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
100%
hát mindenképp mondd el neki!
2010. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 A kérdező kommentje:
Kétfélét is megpróbáltam, és mindkettő + lett.
2010. jan. 4. 16:53
 19/130 anonim ***** válasza:
88%
én az örökbefogadást ítélem el jobban,mint az abortuszt.sztem ha nincs semmilyen formában biztos támogatásod(családi,anyagi,és a pasi erkölcsi támogatását értem ide)jobb ha elveteted.
2010. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
100%

hoppá.

Akkor az bizony pozitív. :/

Akkor ma mondd el neki!!!

Biztosan le fog kiabálni....vagy mérges lesz....de az is lehet hogy nem.

De ne titkold el!

2010. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!