Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/130 anonim ***** válasza:
79%

nem normális...

De egyáltalán az sem normális h valaki olyan mellett maradjak, aki esetleg állandóan ugat velem.

És az sem normális h egy 16 éves lányt hibáztatsz és a pasira meg egy árva rossz szót se szólsz. Pedig az se ártatlan, mert mindenhez 2 ember kell.

2010. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/130 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezt meg benézted mert én irtam hogy egyik sem jobb a másiknál és mindkettőnek a viselkedése undorít. Attól emg hogy 16 éves lehetne valami az agya helyén nem gondolod? Vagy hogy van ez ha kefélni kell akkor mégcsak 16,de arra buzditjátok hogy szüljön gyereket?
2010. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/130 anonim ***** válasza:
28%

én nem buzdítom semmire.szóval ezt te nézted be.

De az Ő gyerke, az Ő élete, az Ő dolga és nem a tied.

Egyszer leírtad h milyen gerinctelen...bla...bla...bla...

És még mindíg csak ezt írod. De semmi értelme, hiszen a lány is tudja h nem tett jó dolgot.

Nem kell annyiszor leírni, mert uncsi ez a szöveg.

És miért ne nevelné fel?

Lehet h a szülei mellette állnak...

Sok 40 éves kezébe se adnék gyereket, szóval ennyi erővel az utcán minden 2. embert lehetne felelőtlennek nevezni.

És az abortuszra buzdítás az mennyivel jobb?

Mert az megoldás h ne szóljon a pasinak meg a szüleinek meg senkinek, csak szépen vetesse el.

Annyit az a gyerek is megérdemel, hogy az apja tudjon róla, és eldönthesse h akarja-e őt.

Az apja döntött, innentől kezdve a többi nem számít.

A lány meg estin le tudja tenni az érettségit. Nem ő lenne az első se az utolsó aki így végez a suliban.

2010. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/130 anonim ***** válasza:
75%

Igen...előttem szólónak adok igazat, habár a vélemény olyan mint a s.gglyuk mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé...

a kérdező is megkérdezte a véleményünket de nem érdekli, hogy mi mit írt csak azok a válaszok elfogadottak emelyek heleslőek, hát ez van szemet lehet húnyni bármi fölött...de ne magyarázzátok be, hogy mindez helyén való dolog volt. én egy olyan férfival nem tudnél kapcsolatba kerülni, akinek bnője van, nem, hogy felesége...még csókot sem adnék neki, nem hogy lefeküdjek vele, na de ízlések s a rokonok...16 évesen meg ne magyarázzátok, hogy marhára mindennapi és helyén való amit csinált, 16 évesen max. a srác kezét fogtam meg...és nem mert szentfazék vagyok...ja és nem lettem prűd amielőtt ezzel jönnétek...nem tudom, hogy van de nálunk nem divat 16 évesen r.bancá változni...na mindegy...ez azoknak szolt akik mentegetőznek...

már írtam párszor nem tudok mást mondani, gondold meg párszor a dolgot, és az a 2o éves srác sem biztos hogy az akinek mondja magát erre is számíts.

minden esetre a helyzeted nem rózsás, kitartás kislány!

2010. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/130 anonim ***** válasza:
78%

attól nem ribanc, h így járt.

Lehet h ez a pasi volt neki az első.

Tényleg, ti egy 20 éves pasiról (ha nem mondja meg) kinéznétek h házas? És ha a csajszi nem tudta? Csak utólag,mikor már teljesen belezúgott?

Az se helyénvaló....20 évesen házasodni...a mai világban.

2010. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/130 anonim ***** válasza:
75%

indulásból 16 évesen nem fekszem le valakivel akit nem ismerek, lehet, hogy ezt csak én látom így?

am. nem csak 16 évesen, de mindig megfontolandó, hogy kivel fekszik le az ember, nem tudom, Te hogy vagy vele!

A srác sem fix az biztos, 2o éves létére...

én nem tudom ezeknek a fiataloknak hol voltak a szüleik...

és ne mondjátok, hogy semmi közük, meg, hogy nem tehetnek róla, dehogynem...a pofámról sülne a bőr...az biztos ha valamelyik szülő helyzében lennék és rendbetenném így utólag a gyermeket...amennyire még lehet...



és mondtátok páran, hogy nem ő az első 16 éves aki terhesen marad...hát nem, sajnos, de azért különbséget teszek a között aki mondjuk szerelemből fekszik le a pérjával és kicsit hosszabb idő után történik a dolog, természetesen azt sem helyeslem, de azért még mindig jobb mint igy...

nemtudom merre halad a világ én még csak 2o éves vagyok de azért amikor én ennyi idős voltam még ilyent nem láttam...

2010. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/130 anonim ***** válasza:
87%

18:17nek

"Azthiszitek h különb az, aki a barátnőjét csalja, nem a feleségét?"

Ki beszélt itt ilyesmiről?? Senki.


Le lett írva, hogy miért felelőtlenek. A védekezés nem elég a szexhez. Olvass vissza.


"Ha a kérdező nincs, akkor is bekövetkezik a válás.

A bébit pedig írta a lány h a férfi elismeri, illetve h gondoskodik róluk.

Akkor mi a gond? "

Te annyira sík vagy, szerinted ha valaki ahelyett, hogy őszinte, nyílt és egyenes lenne a társával, inkább megcslaja, azt hiszed, hogy a most 16 éves barátnőjével egy életen kereszütl fog vígan huszonévesen gyereket nevelni? Azt írta a kérdező, hogy megcsalta, mert vmit nem kapott meg tőle. Ha a 16 éves kiscsajt kiírják veszélyeztetett terhesnek és hónapokon keresztül (meg mindenképpen a szülés után!) nem lehet se szex, se semmi, majd ott fog vigyorogni? A fenét, ugyanígy meg fogja csalni a lányt is! Ha nem most, akkor majd a következő problémánál. Aztán majd jön ide kérdezni, hogy megcsalta a huszonéves apuka és itt van tinédzser anyaként egy kisgyerekkel. Te meg majd akkor is ilyen lazán beírod, hogy "A pasiról írta h fiatalon házasodott. Nem is jól jön ki a feleségével.

Most hogy elhagyja a feleségét, az sztem rendben van. Végülis ha egy házasság nem működik, akkor nem kell erőltetni. "? Amúgy kíváncsi lennék, hogy ha a te társad csinálna fel a hátad mögött a 16 éves szeretőjét, őt is így ajnároznád -e... (amúgy isten ments hogy így legyen, nem kívánok neked ilyeneket természesen).

Amúgy meg hasznos válaszokat írtunk, én például az egyik válaszomban az összes lehetőséget külön részleteztem, ezt előttem senki nem tette meg, sajnálkozással meg ajnározással meg szegénypici16éveskézéssel semmire nem megy. Valakinek szembesítenie kell a tényekkel.

És amúgy én nem írtam, hogy lotyó, nem is értem, nem emlékszem rá, de ha vki tényleg ezt írta, akkor valószínűleg nem írt vmi tartalmas választ, akkor meg mit kell azon lovagolnotok? Ha a kislánynak tiszta a lelkiismerete (amit erősen kétlek), akkor nem veszi magára.


Szóval én sokat írtam már ebbe a témába és az összes válaszomban TÉNYEK és TANÁCSOK voltak, és azoknak a válaszolóknak is hasznos volt a válasza, akik azt írták, hogy iszonyat naiv a kislány és ők a helyükben ezt meg ezt tennék. Ellenben a te válaszodban sehol sem látok hasznos információt és tanácsot, tényeket, hanem csak érzelmeskedsz, hogy így szegény meg úgy szegény, akik meg figyelembe vették a szempontokat és józanul gondolkodtak leosztod.


Amúgy meg, ha neked rossz időszakod van és veszekszel a férjeddel, akkor mit szólnál hozzá, ha ő is rögtön rohanna máshoz? SWenki nem ajnározza a feleséget, nem tudom, hogy ilyeneket hol olvastál. Ha nem tetszik a srácnak a jelleme, akkor mi a szarnak vette el?? Ebből is látszik, hogy felelőtlen gyerek az apuka is. És megcsalásra nincs mentség, a problémákat megoldani kell vagy ha megolhatatlanok, akkor őszintének és nyíltnak lenni, nem pedig félredugni.

Meg mi az, hogy a pasira egy árva rossz szót se szólt senki?:O Olvass már vissza könyörgöm!


"Mert az megoldás h ne szóljon a pasinak meg a szüleinek meg senkinek, csak szépen vetesse el. "

Mutass nekem egy válaszolót minimum, aki ezt írt!



"és mondtátok páran, hogy nem ő az első 16 éves aki terhesen marad...hát nem, sajnos, de azért különbséget teszek a között aki mondjuk szerelemből fekszik le a pérjával és kicsit hosszabb idő után történik a dolog, természetesen azt sem helyeslem, de azért még mindig jobb mint igy.."

Pontosan!

2010. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/130 anonim ***** válasza:
100%
23:2o korrekt vagy!
2010. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/130 anonim ***** válasza:
78%

nem kell kielemezni amiket írok.

Egyszer én is be mertem szólni valakinek aki 15 évesen bevállalt egy gyereket, és én is le lettem hurrogva h mit képzelek magamról.

Viszont persze nem örülnék ha a párom ezt csinálná velem, de nem nem csak a lányt hibáztatnám az tuti.

Rájöttem hogy nem mindíg csak a nők a hibásak, mert a pasik is nagy disznók tudnak lenni.

Őszintén!

kinek nem hazudott még pasi? Ki az akit nem csaptak még be?

És nektek jólesne ha kiderülne a pasitokról hogy elvált? Vagy hogy házas? Vagy bevallaná h melletted más nője is volt?

De tudom, tudom. Ilyenkor is a nő lenne a hibás, hogy mekkora egy cafka....még véletlenül sem a pasi h mekkora tahó!

És kinek akarjátok ezt mondani h 16 évesen ne szexeljen?

Körülnéztetek? Hol éltek? Csak itt a fórumon van 10000000 kis 14 éves pics@, aki ír: hogy "jajj nem jön meg...nem is védeketünk...meg nem szop...t@m le a pasimat és megsértődött, mit tegyek?"

ez nem erkölcstelen?

Már az oviba is megy a téma a szexről.

És nem helyes, mert elítélem....de nem hinném h akkora baj ha 16 évesen vki lefekszik a barátjával akiről azt hiszi h rendes...az már más h később kiderül h mekkora hazug....

Én is 16 évesen vesztettem el. És akkor mi van? Nem vagyok cafka attól még.

Hogy ki írta h cafka? Nem tom keressétek meg, úgyis olyan jók vagytok elemzésben!

2010. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/130 anonim ***** válasza:
78%

mellesleg az is marha nagy tanács amit ti csináltok.

"h vetesd el"

"cafka vagy"

"hogy lehettél ekkora hülye"


És persze én is kérdeztem h nem akarja-e elvetetni...hogy mit fognak csinálni...

De írta h nem fogja-e elvetetni, meg h a pasi bevállalja...

Akkor mi a pics@nak írjam h gondold meg,úgy gondold meg, szégyeld magad blablabla....????

Úgyis eldöntötték már. És nem vagyok akkora szemét h ennek ellenére h a kérdező ezt írta idézem:" Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes."

minek tiporjam még jobban a sárba?

És igenis sajnálom hogy 16 évesen ez a sorsa, meg h nem hatott neki a 72órás tabi.

2010. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!