Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 anonim ***** válasza:
76%

23:2o koszi, hogy kírtad ezt magadból, szívemből írtál...

A kedves KÖTEKEDŐNEK meg csak annyit tudok mondani, hogy nem én vagyok az, aki fórumon élem ki magam, látszik, te tipikusan olyan ember vagy akinek csípi a szemét az a tény ha valaki boldog(pl. a tényt nem tudod elfogadni, hogy esetleg boldog is lehetek) na igaz, ez a ami rád tényleg nem tartozik...

És igen csak pár olyan válasz van, ami nem "nyalja ki" a kérdező s.ggét mégis elfogadható hangnemben, azt írta ami a korrekt...te hangsúlyozod, hogy mennyire normális ez 16 évesen, ne haragudj, de ha ezt igy bizonygatod neked mennyire tiszta a leliismereted? na mindegy...ami pedig azt illeti a fórumon való kiélésről csak annyit, hogy Te kezdtél el kötekedni, mert valaki valami olyant irt ami sértette az egódat...már ne is haragudj de ez kicsit már nem súrolja a normalitás határait...na sok boldogságot:D


A kérdezőtől pedig azt kérdezném, hogy végül sikerült-e döntenie? Javallom a lepontozott válaszok újraolvasását, amennyiben még mindig érdekel, de nem csodálkoznék, ha ez után már erre sem nézne...mind1...

kitartás...

2010. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/130 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg itt mindenki veszekszik egymással,de minek a kérdezö meg csak röhög!!
2010. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/130 anonim ***** válasza:
53%

nem én kezdtem az egészet, hanem ti, de mindegy. Azt hisztek, amit akartok úgyse olvasom végig azt a sok blabla szöveget amit írtok, mert nem érdekel.

Amúgy látszik h nem figyeltek, mert én az unokatesómról írtam 2 sort....ti meg a saját 16 éves korotokról hogy hány kilométerre laktok egymástól meg h meg se csókoltad x ideig....és ezt tömény kb 15 sorban. Akkor ki írt önéletrajzot?

Látszik h zavar titeket h nem vagytok sztárolva amiért ilyen erkölcsös életet folytattok (persze neten keresztül könnyű írni h minden tökéletes az életetekben- aztán a valóságban meg ki tudja-)

De nem számít okos enged- ezért rátokhagyom h 20 soros válaszokat írkáltok meg idézgettek össze-vissza- és nem fogok többet írni.

2010. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/130 anonim ***** válasza:
69%

"Azt hisztek, amit akartok úgyse olvasom végig azt a sok blabla szöveget amit írtok, mert nem érdekel. "

Annyira ostoba vagy, hogy az hihetetlen! NEm olvasod végig, de azért méndig itt írogatod a magadét meg reagálsz rá:DDD Tudom én mi van. Nem is mered végig olvasni, mert fáj az igazság.


Tanulj meg olvasni, aztán gyere fórumra. Nevetséges vagy. Hozzád se szóltunk, amíg nem kötöttél bele a válaszunkba, de te még mindig csak annyival tudsz visszavágni, hogy de nem is te, hanem mi. Pff...

2010. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 anonim ***** válasza:
23%
15:13 igy van:)
2010. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/130 anonim ***** válasza:
76%
nektek adtam igazat eddig, de tényleg igaza volt a 80%-osnak. TI nem bírjátok abbahagyni...észrevehetnétek már magatokat.
2010. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/130 anonim ***** válasza:
69%

19:08!

hagyd őket...ehez értenek. Kritizálni, sz@rt kavarni, meg a másikra csúnya dolgokat írni.

Hagy csinálják...ha ebben lelik örömüket...

Ez neked szólt, bár tudom h ők is fogják olvasni de bármit írnak nem olvasom végig mert NEM ÉRDEKEL. Nem félek attól h mit írnak,de hagy higyjék ezt. Ők az utolsók a világon akik megszabhatják nekem h mikor jöjjek fórumozni. De már csak azért is jövök h röhögjek azon hogy hogyan főnek a saját levükben :D

Jah, és persze ezt is be fogják majd linkelni a válaszukba, mert szeretik olvasni a válaszaimat, azért idézgetik állandóan X)

2010. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/130 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 19:08!

Ő szólított meg minket egy válaszában, amiben leszólt minket, holott értelmes választ írtunk. Nem vagyok puhány, hogy ne reagáljak rá. Utána ő sem hagyta abba, azóta is itt írogatja a hülyeségeit, ha nem vetted volna észre:D De semmi érve vagy hasznás/értelmes válasza nincs, csak hogy minket leszóljon és ellenszegüljön a mi írásainknak. Ha tényleg ennyire nem érdekelné, már rég nem is írna ide nekünk.


Meg látom, az előző írást is elolvastad, mert reagáltál rá, pedig hogy előadtad, hogy többet aztán el se olvasodXD

Vicces:D

2010. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/130 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként annak ellenére, hogy a kérdező hideget és meleget is egyeránt kapott azért akadtak olyanok akik tényleg hasznos tanácsokkal látták el őt és bátorították és ezért cserébe legalább annyit megtehetne, hogy ad vmi életjelet vagy ilyesmi! :) Mert szerintem sokan kíváncsiak rá, hogy végül mi lett a baba sorsa ...

(Egy voltam a sok válaszadó közül:-))

2010. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!


Mi újság veled? Voltál orvosnál?

2010. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!