Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 anonim ***** válasza:
78%

"és mondtátok páran, hogy nem ő az első 16 éves aki terhesen marad...hát nem, sajnos, de azért különbséget teszek a között aki mondjuk szerelemből fekszik le a pérjával és kicsit hosszabb idő után történik a dolog, természetesen azt sem helyeslem, de azért még mindig jobb mint igy.."

Pontosan!



ti honnan a büdös francból veszitek hogy nem szerelemből feküdt le vele?

Ottvoltatok?

2010. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/130 anonim ***** válasza:
37%

20: 27!

Eléggé be lehetsz gubózva 20 éves létedre ha nem csókolnál meg egy pasit 16 évesen! :S

És nem azért, de tényleg sok fiatal csaj szül, nem igaz hogy a te "idődben" azaz 4 éve senki se szült 16-17-18 évesen! ne mááá

2010. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/130 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem álmodtadXD


"És nem helyes, mert elítélem....de nem hinném h akkora baj ha 16 évesen vki lefekszik a barátjával akiről azt hiszi h rendes...az már más h később kiderül h mekkora hazug....

Én is 16 évesen vesztettem el. És akkor mi van? Nem vagyok cafka attól még. "

Gondolkozz már, legalább egy kicsit használd az agyadat! Szerinted, ha nem tudta róla, hogy családja van, magyarul még a legfontosabb, legalapvetőbb dolgokat se tudta róla, mennyire lehetett komoly kapcsolat? (még kimondani is nevetséges) És igen is, hogy iszonyat gáz, ha 16 éves kislány megdugatja magát ismerettség meg minden nélkül. Ja, de hát ha szerinted normális, akkor nyugodtan. Nem az én életem. Amúgy (most kapaszkodj meg mert nagyon durvát fogok mondani!) én is 16 évesen veszítettem el. Szóval ne beszélj nekem, hogy hol élek, okés? Én komoly kapcsolatban tettem, szerelmes voltam és a srác is belém (még mindig az) és ismertem annyira, hogy tudjam róla, hogy nem házas emberXD Pedig ő is 20 éves volt pontosan.

És ne gyere megint azzal, hogy "én se lettem cafka" milyen cafka már megint?? Össze-vissza írogatsz meg költessz mindenfélét, én még kb életemben nem használtam azt a szót, hogy cafka:D


"mellesleg az is marha nagy tanács amit ti csináltok.

"h vetesd el"

"cafka vagy"

"hogy lehettél ekkora hülye"


Utoljára írom le: HASZNOS TANÁCSOT ÍRTUNK ÉS NEM EZEKET! Tanuljál már meg olvasni, mielőtt leszólsz másokat! TE vagy az, aki SEMMIFÉLE normális tanácsot nem írt, pedig a kérdés kiírásának éppen ez volt az oka.



Na de mindegy. Én már csak röhögök rajtad, jó nagy fantáziád van, ugyanis kitalálod itt a dolgokat és még idézőjelbe is teszed, mintha tényleg ezt írta volna vki szó szerintXDDDD


A kérdezőnek pedig már megírtam jó hosszan a HASZNOS tanácsomat, elfogulatlanul, reálisan.


Ennyi.

2010. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/130 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez természetesen a 80%osnak szólt.


És még hozzátenném, hogy már vagy 20szor leírtuk, hogy a pasi is milyen hibás, felelőtlen, hazug alak, stb.. Erre te itt fröcsögsz, hogy milyen szemetek vagyunk, mert a pasik milyen disznók. Mi van?? Olvass már vissza!XD

2010. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/130 anonim ***** válasza:
67%

18:o6, 18:13 bocsi off lesz...


Nem, nem csókoltam meg 16 évesen senkit...és? azóta egy majdnem 3 éve tartó kapcsolatban vagyok és a világon a legboldogabb vagyok, mert olyan valaki a párom aki olyannak szeret és elfogad amilyen vagyok...képzeld semmiről nem maradtam le, mert 16 évesen nem lettem k.va...tökéletes az életem és nem bántam meg, hogy nem hamarabb csókoltam meg valakit... magabiztosak vagyunk és mindenben egymás mellett állunk... tűzbe mennék érte és ő is értem...és nálunk nincsen semmi féle bizalmi kérdés...pedig 15o km re lakunk egymástól már fél éve...ne felettem törjetek pálcát mert nincs amiért...

Az pedig amit írtam, hogy 16 évesen ilyent nem láttam, arra vonatkozott, hogy egyetlen barátnőm sem kufircolt annyi idősen...pedig nem apáca zárdában nevelkedtem, csupán normális nevelést kaptam...

na de mindenkinek a maga baja...legyetek büszkék magatokra:) sok sikert

2010. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/130 anonim ***** válasza:
37%

ti legyetek büszkék magatokra, egyébként az az off h senki sem kíváncsi az önéletrajzotokra. A magatok dolgaival törődjetek ne a máséval.

Marha boldogok lehettek, de főleg okosak ha annak ellenére h a kérdező nem kért a kioktatásból ti csakazértis leírjátok h mekkora hülye.

Plusz leírja h meg bírja oldani a dolgot, de ti akkoris csak azzal traktáljátok h úgyse sikerül neki.

Szóval olvasni az tuti h nem tudtok. Mellesleg naivak vagytok ha azt hiszitek hogy neten keresztül halgatni fog rátok.

Rám visszatérve én nem nektek írogattam eleinte hanem a kérdezőhöz. Ahoz pedig semmi közötök h nekem mi a véleményem. Azt és akkor tanácsolok amikor akarok.

Én nevetek rajtatok h ennyire felbosszant titeket ha vki nem ért egyet az elképzeléseitekkel.

Ezenkívül szánom azokat, akik lepontoznak, mert valamelyik odalon jó egészséget kívánok neki és boldogságot.

A rosszindulat eléggé rendesen befigyel. ennyi...

nem írok többet, pláne amiatt h ti válaszolgattok a kérdező helyett meg osztjátok az észt és fényezitek magatokat hogy milyen "erkölcsösek" vagytok.

A "szentfazékról" meg kapaszkodj- úgyse hiszem h neked is volt kapcsolatod, mert ha lett is volna akkor tudnád h a szerelem nem arról szól h mindíg minden happy, igenis vannak pofáraesések. És sokszor csalódik az ember.

És mégis honnan tudod h nem hazudik? Lenyomoztatod az összes pasidat aza FBI-al h makulátlan-e a múltja? pfff

2010. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/130 anonim ***** válasza:
100%

21:4o

látszik hogy sok csalódás ért:D

engem is ért, de azóta emberemre akadtam...sajnálhatod, hogy te nem...

te oktatsz ki másokat, hogy ne irjon oneltrajzot, te mit a fenet csinalsz?

2010. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/130 anonim ***** válasza:
100%

"Ahoz pedig semmi közötök h nekem mi a véleményem."

akkor miért írod le? a vélemény am. is olyan mint a se.lyuk mindenkinek van de senkit sem érdekel a másé...

2010. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 anonim ***** válasza:
0%

mert NEKTEK nincs közötök a véleményemhez, nem a kérdezőnek.

Te lehetsz igazán csalódott ha ennyi soron keresztül bizonygatod h milyen boldogan élsz. Minek bizonygatsz egy fórumon egy idegennek?

Én nem írtam önéletrajzot, összetévesztesz magaddal. Bár ennyi szófosás után (amit saját magadról írtál) nem is csodálom h nem tudod h ki kivel van.

Elhiszem h emberedre akadtál a párod személyében, mert neki nem tudsz magyarázni meg idézgetni, mert biztos leoffol.

Csak ilyen helyen tudod kiélni magad. sajnos.

2010. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/130 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj drága 80%! Senki nem írta le az önéletrajzát és senki nem offolt, amíg te el nem kezdtél b*szakodni már bocs. És te írtad le először, hogy 16 évesen mit csináltál, mi pedig utána.


Na hát ez a mai nap fénypontja: azt mondod mi nem tudunk olvasni és mi vagyunk naivak?? NeeeeeeXDDDD


Figyelj csak, amíg nem nekünk írogattál, addig senki hozzád sem szólt, ha nem tűnt volna fel. Természetes, hogy ha belénk kötsz megvédjük magunkat, a válaszainkat és az álláspontunkat. És abszolút nem érdekel, hogy mit fog tenni a kérdező, kire hallgat meg kire nem. Én írtam egy értelmes véleményt, te pedig belekötöttél, ne csodálkozz, ha most megy a vita. Mert én kiállok magamért.


Amúgy írtam én egyszer is, hogy milyen szuper meg tökéletes vagyok? NEM (ebből is látszik, hogy ki nem tud olvasni). Szóval ne írj ilyeneket, hogy fényezem magam. Leírtam, hogy a házasságtörés és a megcsalás undorító és gyáva dolog, ahelyett, hogy lezárná a kapcsolatot és nem alázná szarrá a társát, lenne inkább őszinte. Ha ebből neked az jön le, hogy magamat fényezem, akkor csak szánni tudlak.


Mellesleg én nem akartam vitát meg veszekedést, én igen is, hogy használható és korrekt sorokat írtam elfogulatlanul, amit rajtam kívül alig ha 1-2 ember megtett. Te meg fogtad magadat és belekötöttél, hogy így meg úgy minek szólom le blablabla. Ne csodálkozz, ha ez lett belőle. TE kezdtél el nekünk írogatni és nem fordítva.


23:20 és tegnapelőtt 20:27 voltam

2010. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!