Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Gyermeket várok egy...

HELP! Gyermeket várok egy házas férfitől. Szerintetek mit kéne tennem? Az abortuszt nem tudnám bevállalni, tanulnom viszont még rengeteget kell.

Figyelt kérdés

Először is, olvassátok el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. (Megcsináltam a tesztet, és + lett)

Mint itt írtam, szeretem az illetőt, csak hát.. nem tudom, hogy higgyek-e neki, hogy szeret engem. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki? Félek mit szól rá. És a felesége? :\ Na és az anyja?! Ismerem őt, nagyon kedves ember, ha megtudja ezt az egészet... FÉLEK. HELP.

Kérlek ne írjátok, hogy gratuláltok a teljesítményemhez, magamban is el tudom számolni, hogy "hülye vagyok. Egy házas férfi szeretője. 16 évesen terhes." De nem szeretném tönkretenni a gyerekem életét...

16L


2010. jan. 4. 16:36
 71/130 anonim ***** válasza:
67%

Borzasztóan naiv vagy. Mit gondolsz, a felesége csak poénból ment hozzá? Nyilván volt köztük is valami szerelemféle és mi lett a vége? 2 ÉV után megcsalta!! 2 ÉV!! Még 20 is durva lenne egy igazi FÉRFItól, nemhogy KETTŐ! Gondolkozz már könyörgöm!

Hát én előre látom, hogy a srác életében minimum két válás lesz... Mert ha a feleségét megcsalta 2 év után, azt hiszed veled majd megmarad egy életen keresztül? És szerinted a gyereknek olyan jó lesz látni, ahogy az anyja szenved, mert őt is ugyanúgy csalja a srác? Vagy ahogy a szülei elválnak meg veszekednek? És ha lenne szíve a srácnak, ahogy mondod, akkor nem alázná porig a feleségét (hiába nem szereti és vannak gondjaik), hanem lett volna benne annyi gerinc, hogy őszinte lett volna vele. De ő inkább félrekúrt egy 16 éves kislánnyal. Hát tényleg ilyen emberrel akarod te leélni az életed és ilyen embernek akarsz szülni?? Ha igen, akkor meg is érdemled, amit kapsz.

2010. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok és nem bántani akarlak, de szomorú, hogy mennyire naiv kislány vagy még:( És nem azért mondom, mert én akkorákat csalódtam az életben meg a férfiakban, mert nem csalódtam. Hanem mert elég egyértelmű a helyzet:( De te úgyis magadra fogsz hallgatni, végül is nem az én dolgom, szóval nem is írok többet. Csak tanácsot írtam.
2010. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
67%

szia

örülök,hogy megbeszéltétek...várd meg mitmondd az orvos,és utána dönts.

16éves valamikor irtam

2010. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 A kérdező kommentje:
Nem olyan rossz ember, mert megcsalta a feleségét. Azok nem kis gondok amik nekik voltak.. igen, naiv vagyok, és remélem ezzel nem teszem tönkre magamat/gyerekemet. Ha megtudnám adni neki, amit a felesége nem tudott, nem csalna meg...
2010. jan. 4. 20:27
 75/130 anonim ***** válasza:
66%
De kislány, annyira látszik, hogy fogalmad sincs az életről!!:( Nem azért csalja meg egy átlag ember a társát, mert nem kap tőle valamit, hanem mert olyan a személyisége! Ha egyenes, őszinte, tisztelettudó, jó ember lenne, akkor a képébe mondta volna, hogy mi a probléma és ő ezt nem bírja és váljanak el, mert neki más kell és nem átb*szta volna a fejét és felcsinált volna egy 16 éves kislányt (már bocsánat). Akármilyen gondok is vannak, akármit is hiányol vki egy kapcsolatból, azt meg kell beszélni, meg kell oldani, kő keményen próbálkozni kell (főleg ha az oltár előtt örök hűséget fogadtak egymásnak!!) VAGY elválni/szakítani és elmondani, hogy más lány is kell neki. A te pasid ilyen jellem, azt hisze te mindig mindent 100%osan meg tudsz majd neki adni? Hát nagyot tévedsz... És ha problémáitok lesznek ugyanezt meg fogja tenni veled is, rohan majd és összeszed egy szeretőt. Ez van. Sajnálom, ha nem hiszed el, elég szomorú történet:(
2010. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 anonim ***** válasza:
73%

Jajj, hagyjátok már szegényt...

Szerintem tényleg az a fontos, hogy orvossal mindenképpen konzultálj, nehogy valami baja legyen a babának.Ha pedig beteg lenne vetessétek el, mert az aztán igazán tönkre teheti mindenki életét ilyen fiatalon :(

2010. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/130 anonim ***** válasza:
86%

Hajjaj kislány olvassgass itt egy kicsit! Majd meglátod, hogy mennyi baj van egy gyerekkel, de azért te még a 20 éves pasinak is mindent meg akarsz adni! :D :S Ilyenkor van hogy hónapokig nem is szexelnek, minden idő a gyerekre megy el! Nagyon naív vagy hogy ő majd boldogan fogja nézni a kisbabát egy-két évig!

Nem azért csalta meg a másikat mert nem jó hanem mert ez egy olyan pasi aki félremegy ahelyett, hogy egyenesen beszélne!

2010. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
91%

Először mindenképpen menj el dokihoz és ő már biztosat tud mondani neked.

De: gondold végig hogy 16 évesen szerinted egy gyerekszülés milyen lenne...Mikor még te magad is gyerek vagy. Nem tudsz élni, és ez pont az a kor, ami a bulikról, a szórakozásról szól. Szerintem nem lenne jó, ha megszülnéd és nevelnétek, gondolom ez a fiú nem örök életre tervez veled, és akkor pedig magadra maradsz egy gyerekkel. A tanulmányaidat pedig ne hagyd abba, mert a további életed ezen (is) múlik.

Sok sikert, és gondolom, lepontoznak érte, de én az abortuszt javaslom.

2010. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
88%

20:07 elég jól leírta a tényeket.minden szempontot figyelembe vett..

a legfontosabb most h.beszélj az orvosoddal+édesanyáddal.aztán dönts.

az eddig felvázolt infók alapján én is az abortuszt javaslom.


20éves srác nem elég érett.(nem beszélve rólad)A lelkesedésed nagyon jó dolog,de kevés az anyasághoz.

Lehet h.komolyan gondolja a srác amit mond,de én se adnék a szavára.Már 1 hónap múlva se biztos h.ezt mondja.

Sztem tényleg fontold meg az abortuszt..

2010. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim válasza:
41%

nem vagy normálsi..

szerintem bújj el.

2010. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!