Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/338 A kérdező kommentje:

Hát, egy hetet is eltudnék viselni otthon... Főleg, hogy napok óta fáj a hátam és a derekam és itt egész nap csak ülök... :S Akkor élvezd ki a szabidat Detti! :)

A savam nekem is sok, sajnos. Igaz én refluxos is vagyok ( voltam ? ). Előző héten minden étkezés után 1 órával annyira rosszul lettem, hogy csak na. Hányinger + gyomorfájás stb... Mondjuk nekem már magasabban van a méhem és nyomja fel a gyomrom... :( Remélem jobban leszek, mert így enni sincs kedvem, hisz utána tudom, hogy rosszul leszek...

Jobbulást neked Detti!

2011. nov. 29. 10:28
 272/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok!!! Én dec. 15.-én megyek afp-ra, 30.-án uh-ra. Ma voltam a védőnőnél, sikerült meghallgatni a babánk szívhangját, keresgette-keresgette a védőnő, már majdnem kétségbe estem, hogy nem hallhatom, aztán mondtam neki, hogy lehet lentebb van, erre egyből meg lett a szívhang, hát ez az anyai ösztön!!! :) Előtte el beszélgettem a babámmal, hogy tessék megmutatnia, hogy milyen szépen ver a szivecskéje, és megmutatta!!! :)Aztán megdicsértem, hogy milyen ügyes volt!!! :)
2011. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hát Kitti, én is elviselnék egy wellnes hétvégét, de hát nekünk itt van a 20 hónapos Lillus.....Remélem jól fogjátok érezni magatokat. És akkor te már túl vagy a félidőn, gyorsan mennek a hetek.... na és hát nálatok úgy néz ki kislány. Na és hogy szólítod, mi lesz a neve ha kislány marad?

Detti, tudom milyen rossz a gyomorsav nekem ez mindennapos, nagyon érdekes de ha du megiszok egy pohár coca kólát egész estig nincs fenn a gyomorsavam. Nálatok akkor viszont fiú gyanús a dolog....de jó, és nektek mi lesz a neve ha fiú marad?

Tuncyy, én is nagyon jó érzéssel hallgatom a szívhangját...és hát igen ilyenkor már megvan az a bizonyos kapocs, kötődés az anya-baba közt hogy érezd ezeket a dolgokat. Biztos nézett egyet a védőnő mikor bevált az érzésed hogy hol lehet hallani a szívhangot. :)

Na és nálunk annyi minden történt egy nap alatt hogy most este 7 óra van de már ágyban vagyok úgy elfáradtam, a kislány is alszik mint a bunda. Az a bizonyos afp eredmény még mindig nincs meg, de szerencsére megoldotta az orvosom, hogy a genetikai ultrahangos doki afp papír nélkül is megcsinálja a gen. uh.-ot.Annyit kellet telefonálni meg mászkálni emiatt....a lényeg hogy letudtuk és majd ha megérkezik az eredmény postán, majd be kell mutatni.Hála Istennek egészséges baba 19+5 hetes vagyok, de 20+2-nek felel meg. Még egy dolgot megtudtunk róla: 99,9 %-ra mondta a doki, hogy kisfiú... :D Most már végre tudom szólítani Petikének :D A férjem teljesen odáig van, mindig is akart egy kisfiút :) Nekem jó a közérzetem, januárba elindulok nagy bevásárló körútra hogy megvegyek mindent amit összeírtam, ami nincs. Én kb. 28-30 hetes koromra össze akarok pakolni, ha véletlen hamarabb jönne a picur.Biztos ami biztos.Ja és én beoltattam magam semmi bajom nem volt, csak 3 napig fájt a karom.Amikor Lillussal voltam terhes akkor is megkaptam, de akkor se lett se neki se nekem bajom.Ti hogy álltok az oltással? Na vigyázzatok magatokra!

2011. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/338 anonim ***** válasza:
2011. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/338 anonim ***** válasza:
Na, hát itt a kis fütyköse.... :D
2011. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hát köszönöm, én jól érzem magam, igyekszem sokat inni,hogy ha van is valami bibi,akkor kipisiljem. Ha igaz és tényleg fiú akkor Dominik lesz, ha lány akkor Larina. :)

Az Afp nem hiszem,hogy a héten vagy hétfőn megjön, holnap lesz egy hete hogy levették,így majd csak 19 hetesen megyünk uh-ra. Ott már biztos megtudják erősítani. És akkor mehetünk vásárolni, bár nem akarok csak kék vagy csak kék rucikat, az unisex színek jobban vonzanak...De a mai árak mellett,muszáj apránként neki esni, mert sok lesz a végére. Én is olyan 30 hetes koromra készen szeretnék lenni. Képzeljétek el, kisebb hullámzásokat,libbenéseket bökéseket érzek egy hete intenzíven. Erre tegnap álltam a konyhába és igaz már hajnal 2volt hirtelen felszisszentem és egy aú is elhagyta a számat. Párom fel is ugrott,hogy mi a baj? Erre csak annyit tudtam mondani,azt hiszem aludnom kell,mert oldalba rúgott kis krapek:)

Utána pár percre rá volt egy enyhébb...De a libbenéstől erősebb. Ő lehetett? 17 hetes 1 naposan?


Amúgy ki hogy áll a babacucokkal? Mit örököltök,mit kell venni?


Detti

2011. nov. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/338 anonim ***** válasza:
Szia Detti!!! Ha fiúnk lesz mi is a Dominik nevet szeretnénk adni plusz mellé a Róbert az apja után, bár a Dominik nem biztos de nagyon hajlunk afelé!!! :) Apuka nagyon kislányt akar, bevallom én is, de nem fogjuk egy percig se bánni, ha fiú születik, mert fiút is akarunk, csak elsőre lányt!!! :) Én nem adattam még be az oltást, nagy dilemmában vagyok, háziorvos szerint szükséges, védőnőn látok egy kis bizonytalanságot, majd a terhesgondozáson megkérdezem az orvost és szerintem az ő válasza lesz a döntő, hogy mi legyen!!! Nekünk ha fiú lesz ha lány mindkét féle ruhát tudunk kapni nővéreimtől, mindkettőnek van egy lánya, egyiknek fia is, így legalább ruhából nem kell annyit vásárolni!!! Én még csak babonából nem mertem vásárolni, majd lehet hogy a 19. heti uh után, remélhetőleg minden rendben lesz, holnap leszek 15 hetes!!! Boldog babavárást!!! :)
2011. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/338 anonim ***** válasza:
Ja, és ha lány lesz, akkor Dóri lesz, már most úgy szólítjuk!!! :)
2011. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/338 anonim ***** válasza:

Nálunk végülis mindegy a neme..Én fiúra hajlok..Lányos családból származok. Párom inkább a lány felé.De azt mondja mindegy...Mondjuk kiskrapeknek hívjuk egy ideje

még az előtt az lett a "neve" mielőtt tippeltek fiúra...Lehet égi jel? Mi öröklünk is bútort meg már vettem fürdetőkádat állvánnyal meg egy rugit. hálózsák van egy kis body van....Amit venni kell az még rengeteg mennyiségben is pénzben is,úgyhogy ha most 19hetesen is azt mondják h fiú szerintem neki is esünk. én már vaterán nézelődök meg amúgy is unisex színeket szeretnék..


Detti

2011. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/338 anonim ***** válasza:

Ruha terén nekünk nincs igazán sok, a családban ő lesz az első ilyen pici fiú unoka van két nagyobb fiú de ők már iskolások a ruháik meg már nincsenek meg. Többet fogok Petikének vásárolni ruhákat, mint Lillusnak, ő sokat örökölt. Megpróbálok turizni vagy olcsóbban átvenni valakitől. Persze azért veszek neki újakat is, de ha itthon vagyunk szerintem mindegy milyen ruha van rajta.

Ja és Detti a sok folyadékot tényleg igyál az minden téren jót tesz, nem lett amúgy semmi gond? Nem láttak semmi problémát, vagy csak kis gyulladás volt? Én anno pár éve átmentem egy vesemedence gyulladáson, nem kívánom senkinek...mondjuk így terhesen még veszélyesebb lehet az ilyen felfázós, vesebetegséges dolgok.

2011. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!