Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
 321/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jó látni, hogy azt írjátok, hogy minden rendben van veletek! Én ma vagyok 33+6, a babó jól érzi magát, szépen nő, csak én rottyantam le kicsit. Most ez vagy vírus vagy készül a szervezetem a majdani szülésre. A hízás nálam is beindult, ami kicsit aggaszt is... Én most tartok 6kg plusznál, ami így nem hangzik soknak, de 1 hónap alatt jött fel 4,5 kg. Remélem már nem hízok sokat ebben a maradék 6 hétben ( igaz jobban örülnék, ha a 40 hetet nem húznám ki ). Én a 38. héten szeretnék szülni, de ne kérdezzétek, hogy miért!? :)

Én még ebben a hónapban dolgozok, majd kezdem én is kimosni, kivasalni a ruhákat ( addigra talán 100%-osan kész lesz a babó szobája ). A kórházi csomag összerakva, még 1-2 apróság hiányzik, de azokat is beszerzem még a héten.

A szüléstől már egy kicsit tartok és attól is, hogy miként fogok helytállni... Gondolom ez természetes első gyereknél...

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra és a babátokra is!

2012. febr. 13. 08:25
 322/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én ma voltam ultrahangon, meg a méhszájamat is megvizsgálta, mert volt egy kis rózsaszínes valami, ami mostanra szerencsére elmúlt, de azért jobb az elővigyázatosság.Rendben vagyunk 2000-s a méhszájam, szépen be van már fordulva, 1750 gr, ac:270 mm, fl:60 mm, bpd:80 mm, a keringése is jó. Így hogy most elmentem kicsit előrébb hoztam a 32 hetes ultrahangot.Azt ajánlotta doki hogy mehetek már 35 hetesen is nst-re.

Hát halljátok(olvassátok.... :D )nekem hiába második baba, most még jobban tartok a szüléstől mert már tudom mi vár rám.....na nem olyan gáz tényleg csak visszajönnek az emlékek, hogy mi hogy is történt mit hogy kell majd csinálni hogy jó legyen.Hatalmas élmény az tuti és felejthetetlenül jó! :)Mit gondoltok a málna levél teáról? Szerintetek könnyítheti a szülést? Lillusnál nem is jutottak ilyenek az eszembe csak most sok helyen olvasok ilyenekről.A gátizom tornát azt csinálom mikor eszembe jut.Milyen a pocakotok, nem jöttek elő striák? Én annyit testápolózom, hogy ne erősödjenek meg újra mert az első terhességnél olyan csúnya lett.....

Vigyázzatok magatokra ebben a hideg időben!

2012. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/338 A kérdező kommentje:
Nekem eddig semmi csík, remélem nem is lesz! Igaz nem is kenegettem magam. A gátamat nem tornáztatom, mert eszembe se jutott megmondom őszintén... A teáról meg nem hallottam, de most, hogy mondtad, megnézem a neten, hogy mire is jó... Nekem az utolsó vizsgálatnál is 3000-es volt a méhszájam, a babó meg már elég rég ( 29. héttől tuti ) fejvégű fekvésű!
2012. febr. 13. 13:08
 324/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem 16 hetes korom óta 2000-es a méhszájam..


Pár napja görcsöletek, és has mars is van :(( Remélem nem most nyelek be valamit. 27én megyünk szív uh-ra:) Már várom,hogy mondjanak valamit.

2012. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nagyon eltűntünk mostanában.....remélem még senkinek nem lett meg a babája.... :) vagy inkább már jöhetne? :)

Én már így vagyok vele, felőlem már most jöhetne. Én jövőhéten megyek nst-re, hamarabb hívott a doki. Amúgy jó a közérzetem, egyre többet bírok dolgozgatni itthon is, meg most már többet mozdulok ki a házból.Eddig azért nem mentem mert volt egy bevérzésem 32 hetesen, de nem volt gond szerencsére.Már most abbahagytam a magne b6 szedését, hagy jöjjön Peti baba ha hamarabb akarna.A férjemmel is beszéltem, hogy most már kicsit kezdhetjük jobban aktivizálni magunkat este, persze csak úgy ha tényleg mi is akarjuk, nem szülés megindítás céljából.... :D

Az éjszakáim, mondjuk szörnyűek 2-3-szor WC, meg 2-3-szor csak azért kelek fel mert vagy rugdos, vagy kényelmetlen a fekvés. Amúgy nekem inkább kora reggel, késő este, meg éjszaka van fent, általában a nap nagy részét átalussza.De szerencsére már nincs sok hátra, ultrahang szerint húsvétra 9.-ére fog jönni, amúgy ápr.18.-án kellene érkeznie.Most járunk a 35. héten.

Ti hogy vagytok?

2012. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én tegnap voltam uh-on. Zsófia szépen növöget, pont 34 hetes terhességnek felelnek meg a méretei. Csak sajnos faros, pedig a 29. héten fejvégű volt. Most különböző praktikákkal próbálom "rábeszélni", hogy forduljon szépen meg. Én is jövő héten megyek már NST-re, szombaton kell mennem, akkor van ügyeletben a fogadott dokim is.

2012. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/338 anonim ***** válasza:
Jaa, amúgy Bogi voltam.
2012. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/338 anonim ***** válasza:
Szia szerintem biztos megfordul, legalábbis reméljük....azt mondják ilyenkor még megfordulhat, hiába kevés már a helyük. Sokat beszélj neki, hátha.... :)
2012. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/338 anonim ***** válasza:
Én kedden voltam uh.-án, akkor fejvégű volt a babám és szerintem úgy is maradt, meg remélem nem fordul már máshogy, most még biztos fejvégű, mert szereti a lábacskáját a bordámhoz nyomkodni! :) 28hét 5 naposan volt 1050g, szépen fejlődik :) Én is rosszul alszom eléggé, nappal meg le kell feküdnöm aludni, különben olyan lennék mint a mosott rongy! :) Én sokszor azt se tudom mikor alszik Dórikám, mert sokszor van úgy hogy szinte meg se áll egész nap! :) De inkább mocorogjon sokat, mint hogy aggódnom kelljen, hogy jól van-e!? Ma vagyok 29hetes és 2 napos! Úgy hogy nekem még a szülés odébb van, május 27.-re vagyok kiírva!
2012. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi is jól vagyunk, Dominik rengeteget és nagyon erősen mozog.

Saját dokim szerint múlthéten 31hetes voltam,genetika szerint 33 erre mikor mentem a 32 hetes uh-ra a 31. héten,a méretek alapján 34 hetesnek felelt meg:)

2050 g:)


Fejvégű. Sokan ijesztgetnek hogy Április közepén szülök, de remélem ha a kiírt időpontig nem is birom ki ( Május 13)


Azért remélem Májusig együtt maradunk:)) Nagyon nem szeretnék Áprilisban szülni!


Detti

2012. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!