Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? 7 nappal a nem...

Mit gondoltok? 7 nappal a nem várt előtt lehetnek tünetek? Nem korai?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim,ma a 21. napomon vagyok.Peteérés: jun.1 és 2 volt.Átlag hő:36,4 és 36,5.Ma reggeli 37. 2 napja hirtelen izzadás tört rám többször,tegnap meg a hideg rázott.Melleim érzékenyek.Amikor tegnap este böfiztem,feljött vmi folyékony "hányás"izű(bocsánat). Derékfájásom is van,de nem vészes.2 nappal ezelőss fémes szájíz volt a számban.Gondolhatok babára? Tesztelni korai még ugye?
2009. jún. 9. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon babás tünetek, és teljesen úgy, mint nálam volt :)

én 3 nappal a nem várt előtt (is) teszteltem, és erős + lett


megy a drukk!

2009. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet babás tünet de nem valószínű mert ezek inkább a terhesség 6.7 hetében jelentkeznek...mensi előtt hét nappal hacsak nem volt korábban pé-d, szeritem csak nagyon akarsz baót és hát jönnek a tünetek hidd el tudom miről beszélek, drukkolok azért de várd meg a mensid napját akkor tesztelj csak
2009. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon babás tünetek, pont úgy ahogy nekem volt, és akkor, amikor már nekem is volt :) én a nem várt előtt 3 nappal teszteltem + :)


megy a drukk

2009. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

bocsi!!! az első és a 3. ugyanaz, vagyis én :) nem küldte el a választ, frissítettem, és úgy sem jelent meg.

most meg ott van :)

bocsi!

2009. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szio.


Szerintem ezek a tunetek kicsit koraiak a babahoz,valoszinuleg meg be sem agyazodott a baba igy tuneteket sem tud okozni.

Majd egy par nap mulva lehetnek tuneteid.

2009. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

A kèrdés régi de hátha segitség valakinek.Nagyon is lehet baba . :) Nàlam is így volt mindkétszer,de nem vagyunk egyformák van akinek előbb ,van akinek később van akinek tünetei sincsenek.Nekem ami miatt annyira biztos voltam a babâban teszt előtt .Az a magasabb testhő(37.1-37,5), ill. az erős derékfájàs kissebb has szúrka.Ha ezeket tapasztaltam ,nálam sosem fordul elő hasonló tünet menstruàció előtt sem és peteérèskor sem,abból rögtön tudtam mi a helyzet. :)

(De a hozzàszòlòknak annyit azért ìrnék,hogy azért mert nekik nem volt odàig hasonlò tünet az nem jelenti azt hogy a kedves kérdezők beképzelnek dolgokat.:) Ha beképzeltem volna én is 7nappal nem vàrt előtt most nem lennèk èdesanya.Nem működünk egyformàn! :) A kismamiknak boldog babavàràst akik olvassàk,akik tervezik azoknak szìvből szurkolok! :)

2018. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!