Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/338 anonim ***** válasza:
Én 22-re nem várom, nekem kicsit változott a mellbimbóm olyan nagyobb, meg talán kicsit sötétebb lett, a vőlegényem is észrevette!!!
2011. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/338 A kérdező kommentje:
A mellemmel nem foglalkoztam. Nekem a párom tegnap mondta édesanyámnak, hogy tuti terhes vagyok. Nem tudom. Előző terhességemnél ő mondta, hogy az vagyok, de nem hittem neki, pedig neki volt igaza. Ez a babó sajnos elment. Azóta mindig azt hittem az vagyok, ő állította, hogy nem. Azóta most mondta először, hogy az vagyok... Legyen neki igaza! :)Neked meg drukkolok! Ha van valami, írj! akár tünet, akár teszt, bármi!
2011. júl. 12. 10:04
 3/338 anonim ***** válasza:
Oké, köszi, sok-sok-sok sikert!!!
2011. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/338 anonim ***** válasza:
Szia én 19.-ére nem várom.pár napja görcsölgetek és szúr a hasam.ez csak azért furi mert,mensi elött 1 nappal szoktam ezt érezni.Nem tudom mi van,azt mondják ennyivel elötte nem érezhetek semmit:)Nagyon remélem,hogy sikerül neked a baba,majd írj,hogy mi lett.
2011. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 18-ra nem várom!! :) Ez az első próbálkozós hónapunk mióta elment a Babánk...

Nagyon kíváncsi vagyok, mert már kb 3 napja érzem a ciciket, pedig mensi előtt sem szoktak érzékenyek lenni. A hasam szintén görcsölget néha, de az már az ovu után 3 nappal elkezdte. Kíváncsi vagyok, de tudom hogy türelmesnek kell lenni!!! :)

Én ebben a hónapban nem igazán voltam az, sokat gondoltam a Babára, meg hogy milyen jó lesz ha újra terhes leszek!!! :)

DRUKK Mindenkinek!!!! :)

2011. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/338 A kérdező kommentje:

Huh... Elmentem berakni a mosást és már mennyien írtatok! :D Ennek örülök! Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mikor ment el a babátok? Mert nekünk is elment, de mi nem igazán védekeztünk utána se ( bíztunk abban, hogy nem jön össze egy darabig ). Amúgy mi amikor megbeszéltük párommal, hogy legyen baba, meg is fogant abban a hónapban, szóval mi szerencsések voltunk. Csak elment! :(

Mindenkinek szorítok és írjatok! Mindent írjatok meg! Olyan jó lenne, ha összejönne ( bárkinek), csak valaki legyen boldog közülünk, ezt kívánom!

2011. júl. 12. 10:19
 7/338 A kérdező kommentje:
10:10-esnek. Nekem ugye 17-én kellene megjönnie és nekem 4-én,5-én fájt nagyon a hasam. Vagyis ovu után 1-2 nappal. De annyira fájt, hogy el is mentem nőgyógyászhoz. Az az igazság, hogy nekem volt egy nagy gyulladás a méhemben és azóta félek, nehogy visszajöjjön. Nem fertőzés, csak valami mégsincs rendben. Mondom elmegyek, míg nincs nagy baj, de azt mondta a doki, hogy szépen rendben vagyok! Remélem valami babás dolgo miatt fájtam én is!
2011. júl. 12. 10:23
 8/338 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!!

Sajnos a 19. héten kellett megszakítani a terhességem, mert beteg volt a Kisfiunk. Fejlődési rendellenesség, jobb oldalon volt a szivecskéje és a gyomra pedig a mellkasában, nem fejlődött volna a tüdeje. :(

Ez volt tavaly decemberben. Fél évet vártunk. Elég lett volna 4 hónap is a doki szerint, de a lelkemnek jobb volt, hogy pihentem kicsit.


De most ebben a hónapban nagyon be voltam sózva. Talán túlzottan is! Majd kiderül milyen eredménnyel!


Mindenkinek ++++++ tesztecskéket kívánok!!!! Én vasáranp tesztelek!!! :)

2011. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/338 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( Nekem a 9.-én héten lökődött ki a petezsák. Én abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy nem hallottam a szívecskéjét dobogni. Így könnyebb volt. Nekünk ápr.21-én ment el. De mivel szép rendben vagyok, szerintem nem lenne baj, ha most összejönne.
2011. júl. 12. 10:29
 10/338 anonim ***** válasza:
10:10-es vagyok.sajnos már nekem is volt erős gyulladásom,azokat a görcsöket nemkivánom senkinek.De ez teljesen más,nem olyan fájdalom amit ne lehetne elviselni.Azért gondolom,hogy talán.Szurkolok neked és mindenkinek.
2011. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!