Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/338 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok párom 33. Nekem már van egy 4 éves kislányom, és sajnos én is túl vagyok már egy missed up-on (10 hetesen). Tényleg hihetetlen milyen sokan vannak így ezzel. Nekünk az első baba 3 hónap után sikerült, a második ( akit elvesztettünk) elsőre, és most 7 hetes vagyok, és ez is elsőre összejött. 2 hónapot vártunk, és az első próbálkozós hónapban össze is jött! Remélem most nem lesz semmi gond,mert már nagyon szeretnénk a kis tesót! Mindenkinek szurkolok,hogy sikerüljön,és remélem hogy nagyon sokan fogjátok itt azt írni,hogy igen pozitív lett!
2011. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/338 anonim ***** válasza:
Én pont 17-ére nem várom. Mi az ovulációs tesztet is használjuk, de már 1 éve sajnos nem jön össze a baba. Remélem most már hamarosan örülhetünk és drukkolok magamnak is és minden sorstársamnak, köztük neked is.
2011. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/338 A kérdező kommentje:

Mi is nagyon reméljük, hogy sokan fogjuk ezt írni! Örülök, hogy egyre többen vagyunk és egyre többen várjuk a nemvárt napját itt együtt! Ez olyan dolog, hogy a pasik többsége nem érti, hogy mit várunk annyira és miért sürgetjük, h eljöjjön a nemvárt napja és miért "halunk meg egy kicsit", mikor negatív a teszt. De szerintem ezeket az érzéseket már mindenki átélte, aki itt van! Komolyan drukkolok!

Ki mikor tesztel? Én 17-re nem várom, ha nem jön meg, akkor 19-én.

2011. júl. 12. 15:17
 24/338 A kérdező kommentje:
15:06. Mennyit vártatok a vetélés után?
2011. júl. 12. 15:19
 25/338 anonim ***** válasza:
Szia.Én 28 a Férjem 29 éves és most tervezzük az első bébit:)19.-ére nem várom.ha nem jön meg akkor rá 2nap múlva csinálok tesztet.Nehéz lesz addig kibírni,de nem akarok csalódni.Mindenkinek sok sikert.Remélem sok-sok "POZITÍV" hírt kapunk:)
2011. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/338 anonim ***** válasza:
Szia!Én is csatlakoznék a clubhoz :)Én is 17-re nem várom,előző hónapban nekem is késett 4 napot,természetesen nem terhességtől.Vezetek görbét is,eddig biztató de nem élem bele magam én sem.Fáj a mellem,fel vagyok puffadva és egyik nap krémes,másik nap száraz vagyok.A hőm 37.Egyenlőre ennyi :)
2011. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/338 anonim ***** válasza:
15:06-os vagyok. A doki 3 hónapot mondott várni. Mi kettőt vártunk aztán belevágtunk,és elsőre össze is jött! Most kicsit idegeskedve,de boldogan várom,hogy mi lesz!Nagyon remélem,hogy most végre minden rendben lesz!
2011. júl. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakoznék ha nem baj. Nekem nem pontos a menstruációm,így körülbelülre mondom,hogy 22ére nem várom!

Párommal 3.5 éve vagyunk együtt, 2 hónapja hozta fel a baba témát Ő! Nem görcsösen vagyunk együtt, meglátjuk hogy sikerült! Ez a hónap nagyon érdekesen alakul!Első vérzésmentes napon együtt is voltunk és utána is, majd pont peteérés előtt véreztem, ami később felfázásos fájós pisilős véres vizelet volt.Gyorsan orvos gyógyszert szedtem,de ahogy elmúlt a fájdalom és véres vizelés, reggel volt barna pecsételésem!

Most ott tartok,hogy kisebb hasmenésem is van, puffadok,keményedik a hasam és a cicim is érzékeny!

Én 22 leszek, párom 28 lesz!

D

2011. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/338 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy egyre többen vagyunk, komolyan!

Mindenkinek a lehető legjobbakat kívánom! És tényleg bármi van, számoljatok be!

Velem tegnap óta semmi különös nem történt, minden olyan,mint eddig. Igaz kicsit elvagyok kenődve,mert nem érzem, hogy lenne bárki is a pocimban. Eddig minden hónapban eljátszotta a gondolattal és beleéletem magam, most meg tök negatív vagyok... Mind1, majd lesz valami! Amúgy mi se görcsösen próbálkozunk, se görbe, se ovu teszt, semmi, csak együtt vagyunk, amikor jólesik! :D

2011. júl. 13. 10:21
 30/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tényleg milyen jó sokan lettünk!! Nagyon örülök én is!!!!

Velem nincs semmi különös. Most a cicifeszülés is elmúlt, néha érzem a hasam alját, de ennyi.

Én ugye hétfőre nem várom és mivel ez az első próbálkozós hónap a tilalom után, fel vagyok pörögve és csinálok tesztet vasárnap! :) Ha nega, akkor pedig nem tesztelek többet és megvárom a mensit! :) Ha mégsem jönne, akkor 3 nap késés után újra egy teszt, de nekem múltkor már a nemvárt előtt kimutatta.

2011. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!