Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/338 anonim ***** válasza:
Elhiszem! Nálunk a munkahelyemen most mindenki piszkálódik! A gólya kölykök itt próbálkoznak a repüléssel tegnap is ma is 3-4 db itt áll az ablak előtt:) Párom mondta is, remélem hoznak nekünk kisbabát:)
2011. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/338 A kérdező kommentje:
Szorítok, hogy hozzák azt a babát a gólyák! :D
2011. júl. 26. 10:42
 73/338 anonim ***** válasza:
100%
Most kicsit nem bánnám ha elkerülne..:) Házvásárlás előtt vagyunk, és az idő energia pénz miatt ,most jobb lenne ha a kicsi manó később jönne:)
2011. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/338 A kérdező kommentje:
Ja, értem, akkor még kerüljön el, de csak addig, míg minden rendben lesz a házzal!:D Utána meg ne kíméljen!:)
2011. júl. 28. 14:14
 75/338 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony...a párom azt mondja ő mindent elintéz,csak jöjjön:)

De én nem akarok stresszelni,hogy ez sincs az sincs...

2011. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/338 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves párod van, irigyellek! :D Becsüld meg! :) A stressz meg tényleg nem jó, nem tesz jót a babynek...
2011. júl. 29. 09:23
 77/338 anonim ***** válasza:
Igen! Életem legjobb dolga,hogy ő van nekem:) Rengeteg mindenben mellettem van mindig... Te hogy vagy? Vannak már terhes tünetek?:)
2011. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/338 A kérdező kommentje:

Hát pont tegnap pakolásztam itthon és arra gondoltam, hogy nem érzek semmit és, hogy mennyivel másabb, mint a múltkori... /:( / Arra gondoltam, hogy nem vagyok fáradt, nincs hányingerem, nem fáj a derekam... Hát Istenkém elintézte fenn nekem. :D Hiányoltad, megkapod! :D Nem telt el 1 óra, olyan rosszul lettem, mint a fene, le is kellett feküdnöm aludni. Mikor jött haza a párom a munkából ( 4-kor ), én még aludtam. Mondjuk szerintem nem bánta, mert egyből bebújt mellém és elaludt ő is. Én meg felkelltem és főztem vacsit. Most is olyan fáradt vagyok, pedig nem csináltam ma se semmit. Szerintem nem is nagyon fogok. Asszem ledölök egy kicsit és mire hazajön az uram legalább felporszívózok és elpakolok gyorsan.

Annyira várom már a szerdát! Olyan rossz, mert múltkor mire mentem volna nagy UH-ra, előző este véreztem be. :( Elhalt a babó! Most tuti minden rendben lesz! :)

2011. júl. 29. 12:22
 79/338 anonim ***** válasza:

Biztosan minden rendben lesz!:) Mi ma voltunk házügyben intézkedni, most várunk:)


Na látod a fáradtság nagyon nagyon jó lesz,minden rendben lesz ő veletek marad:) Ez előző babú küldte,hogy ne nagyon szomorkodjatok!

2011. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/338 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazad van, tegnap óta olyan hányingerem van, h enni se tudok. Tegnap délben megettem a levest, hánytam egyet és visszaültem másodikat enni. Mondom velem nem szúrsz ki ( olyan ebéd volt, amit szeretek, de ritkán van / jah, mert én anyuméknál eszek, a párom meg a munkahelyén / ). A második benn maradt, de azóta is rosszul vagyok. Holnap doki. Már nagyon várom! Ha hazajöttem megírom,h mi volt, igaz lehet csak este jövök haza, még nem tudom. Amúgy 1-re kell mennem és elkísér a párom is! :)
2011. aug. 2. 10:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!