Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/338 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, hogy tudja a párom, ismer mint a tenyeremet:) De még ő sem erőlteti a tesztelést:)

Tegnapi nap szenvedtem,émelygés,hányinger! Hamar el is aludtam! A ház végülis sikerült nagyon úgy néz ki:) de a beköltözéssel még várunk pár hónapot, még vannak olyan dolgok, amik hiányoznak, meg amiből újakat akarunk venni.

2011. aug. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/338 A kérdező kommentje:
Mondom, megy a drukk! És amint tudsz valamit, írj! :)
2011. aug. 23. 11:19
 123/338 anonim ***** válasza:
Írni fogok:)) Fehér krémes folyásom van!
2011. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/338 A kérdező kommentje:

Hogy vagy Álomkórosunk? Andika?

Én voltam már a védőben és kedden megyek majd vérvételre (terheléses cukor + minden egyéb ) meg belgyógyra. A következő védő egy hónap múlva lesz. Az UH meg a 12. héten, vagyis még 3 hét.

2011. aug. 25. 14:12
 125/338 anonim ***** válasza:

Szia!

Álomkóros vagyok! Jól vagyok,semmi tünetem, se a terhességre,se arra hogy meg akarna jönni...Annyi van velem, hogy az álomkór ismét előjött, és most a sexet se kívánom! Szegény párom a falat kaparja, már egy hete tuti nem volt köztünk semmi...Fogorvoshoz járok egész héten,dolgozok,örülök,hogy élek:) Szalad az idő,már 3 hét és a 12. hétbe léptek, szuper! Annak is örülök,hogy minden oké veled veletek!

2011. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/338 A kérdező kommentje:
Hát azóta megint voltak fejlemények, szóval most már 1 hete lassan itthon vagyok a szüleimnél... De ezt most nem részletezném. Igen, a babó szépen nő... :) Remélem Nálad is baba lesz! A szexet én se kívánom + még itt volt egy nagy balhé és szőnyegharc is, szóval vagy 2-3 hete jóformán semmi... Lehet kicsit össze kéne magam szedni legalább azért, hogy a kapcsolatunk hátha kicsit rendbe jönne tőle... Amint van valami, írj! Én ma hívom fel a dokit, akit szeretnék megkérni, hogy legyen a fogadott orvosom, remélem sikerrel járok nála! :)
2011. aug. 26. 14:41
 127/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na alakult köztetek valamerre a dolog?

Nálam még nincs változás! A hétvégén együtt voltunk a párommal és a sex végén barnáztam, tettem is fel tampont,hogy na megjött...de semmi. A második sexnél is a végénél barnáztam,de akkor már tampont se tettem fel nem hagyott foltot,még a bugyimon sem!

A mellbimbóim hegyelnek:) És be van duzzadva, baromi érzékenyek!

2011. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/338 A kérdező kommentje:
Megy a drukk, de szerintem vegyél tesztet... A barnázás miatt! Ha pozitív, doki, nehogy elmenjen a babád! Nekem is barnázással kezdődött a vetélésem, mondjuk az már a 7. héten volt. Holnap megyek terheléses cukorra meg EKG-ra. Ma beszéltem a "fogadott dokim" asszisztensével és 12-én 11-re megyek UH-ra. Akkor már 12 hetesek leszünk! :)
2011. aug. 29. 17:42
 129/338 anonim ***** válasza:
100%
Szalad az idő!:) Annyit csalódtam már! Nem is érzem magam terhesnek.... De erre a hétre adok magunknak haladékot, ha nem jön meg tesztelek!
2011. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/338 A kérdező kommentje:

Én se éreztem magam annak, és most, hogy nincs hányinger megint nem... Igaz a párom már szekál, hogy nő a hasam... Tényelg látszik valami kis dudor, de aki nem tudja, azt hinné, kicsit meghíztam a hasamra. :)

Neked meg mondom szorítok, de a barnázással nem szabad játszani! Írj majd! Várom!

2011. aug. 30. 11:47
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!