Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/338 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, ma voltam orvosnál belső vizsgálaton meg ultrahangon. Van egy élő, eddig egészséges kis embriónk, akinek már dobog a kis szíve! :D És egyedül van :D Olyan picike még 7mm :D Úgy örülök hogy minden rendben.Még mindig erősen megvan a hányingerem, de amúgy nagyjából jól érzem magam, igyekszem sokat pihenni, még e mellett a huncut 1,5 éves kislány mellett is. Ti hogy vagytok?
2011. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/338 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Gratulálok Andika:))

sok boldogságot!!


Nos nekünk a tegnapi sex után lett egy kis vér, valamit megnyomhatott a párom!

De utána nem is volt semmi! Rendes menszesz nincs még!


Álom kóros

2011. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/338 anonim ***** válasza:
43 napja menstruáltam a mellbimbóimmal üveget tudnék vágni...ma már bele-bele nyilalt az alhasamba a fájdalom....Lehet reggelre mensi lesz?
2011. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/338 A kérdező kommentje:

Andika! Örülök, hogy minden rendben van! Te most akkor hol tartasz pontosan? Nekem 7+0 hetesen volt 6 mm, 8+2-n meg már 17 mm. :) Kíváncsi vagyok , hogy 12-én mekkora lesz. Akkor megyek a következő UH-ra, az lesz a 12 hetes.

Álomkórosunk! Mint mondtam, teszt! Szerintem nagyon felelőtlen vagy most. Elhioszem, hogy "félsz a teszttől", de a kis vérzések ( még sex után is ) nem jelentenek jót! Ezért mondtam, hogy teszt és doki.... Nehogy elmenjen a baba, mert szerintem van a pocidban. Tovább ne várj a teszttel!!!! Drukk, de most már vedd komolyabban!

2011. aug. 31. 20:03
 135/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Álomkórosunknak én is azt javaslom el kellene menni orvoshoz...reméljük tényleg egy picike van a dologban, de akkor viszont mindenben óvatosnak kell lenni. Jobb megnézetni inkább.

Mi nagyon jól vagyunk, 6+6 hetes vagyok 7mm a picur.2 hét múlva megint menni kell, de igazán nem tudom minek azt hittem hogy már csak a 12 hetes genetikai uh kell csak menni. Mondjuk lehet a doki nyomon akarja követni jobban, a vetélés után. Remélem ő most már tényleg egy erős bébike lesz és megmarad. :)

2011. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Igazatok van! Nem várok tovább! Tesztelek! Aztán ha pozitív ha negatív..elmegyek orvoshoz....Nem tudom ha esetleg negatív azt füllentem a dokinak,hogy pozitívat teszteltem,hogy alaposan kivizsgáljon!


Álomkóros

2011. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/338 A kérdező kommentje:

Andika Nagyon Örülök és Ő tuti életképes lesz, mint az én babám! Én meg tiszta "beteg vagyok", hogy a 8 hetes után csak 12. héten kell mennem, de 12-e hamar itt lesz már! Mit néznek a 12 hetes genetikain?

Álomkóros! Örülök, hogy elmész dokihoz, de ez a füllentés nem biztos, hogy jóra vezet... Még a végén meg akrnak majd műteni... Mind, te tudod, de azt mondhatod a dokinak, hogy rég óta késik és szeretnétek babaát és egy komoly kivizsgálást szeretnél kérni, mert aggódsz!

Majd írjatok!

2011. szept. 1. 10:10
 138/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Álom kóros vagyok!

Teszteltem reggel x-epillel! Majd Amazonnal utána


Végeredmény...:


[link]

2011. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/338 A kérdező kommentje:
De jó,de jó! Mondtam én, tudtam én!!! :) De most remélem már felhívtad a dokid és kértél időpontot, mert az, hogy sex után vérezgetsz nem túl bíztató... Remélem nem tiltanak el a sextől! Gondolom nagy az öröm! Én is örülök Neked / Nektek és a Babónak is! Párod hogy fogadta? Írj meg mindent, mert minden érdekel! :) De jóóóóóóóóóó!!!! :)
2011. szept. 1. 15:30
 140/338 anonim ***** válasza:

:))


Hát nagyon meglepődtünk!

Tényleg nem tudom kb 4szer voltunk együtt a hónapba és látod mi lett:)

Beszéltem már a dokimmal, holnap megyek is be holnap, gondolom megnéz meg megbeszélem ezt a vérzést vele!

Úgy volt,hogy reggel, olyan érzésem volt,hogy megjött! Elmentem wc-re mégse. Megcsináltam a tesztet. A párom velem volt, semmi....ki is ment hogy ez nem jött össze, majd én láttam,hogy halványodik...felhívtam....jött azt mondta hogy hát ez halványka, lehet rossza teszt! Egy perc alatt sötétedett be olyanra ,mint a képen! A felső belemártós teszt! Rá 3 órára elmentünk a patikába másik tesztért! Elején az is negatív volt,majd egyre egyre sötétebb...az a kazis teszt:))

Párom örül...de nem volt nagy ujjongás,mert én aggódom,nem így terveztük, sok mást terveztünk a baba előtt, és Ő azt hiszi elakarom vetetni!


Megmondom őszintén aggódok tényleg,hogy mi lesz,hogy lesz, bírjuk-e majd:)

Mit szól a család? Fiatalok vagyunk még azért:)De nem tizenévesek:)

2011. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!