Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/338 anonim ***** válasza:
Vááá gratulálok, de jó! Amúgy volt olyan hónapunk amikor 10-szer is együtt voltunk, és nem jött össze a baba. Viszont most csak 3-szor voltunk együtt... érdekes..... :D Gyarapodunk itt terhes anyukák :)
2011. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/338 anonim ***** válasza:
:) Andi, kb-re egy idősek lehetünk. Nem? Holnap remélem lát már valamit a doki! Allergiás vagyok, és sokat fújom az orrom! Néha erősebben ,és akkor oldalt a petevezetékemnél belenyílal a görcs, ilyenkor úgy megijedek!
2011. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/338 A kérdező kommentje:

Tegnap este mondtam páromnak, hogy július 17-e előtt itt izgultunk és azóta mind a hármunknak összejött! Ez olyan jó dolog! :D

Álomkóros! Minden rendben lesz, mindent megtudtok majd oldani! A has szurka meg nálam is megvolt az elején és még néha most is szúr. A fiatalság meg relatív. Sok 30 éves nem olyan kész az anyaságra, mint pl. én 23 évesen. :) Örülök Nektek ( Álomkóros és Andi )!

2011. szept. 2. 08:36
 144/338 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Voltam ma orvosnál, de nem a sajátomnál,mert az csak jövőhéten rendel!

Kifogtam egy kissé fáradt dokit...Nem volt túl kedves! Megnézett hasi és hüvelyi ultrahangon! Nem talált semmit:( Annyit látodd hogy a nyálkahártyám megvastagodott és van minimális folyadék! Elküldött vizelet vizsgálatra! Az is megerősített hogy pozitív a terhesség a HCG szint alapján! Be akart fektetni,megfigyelésre, mert vagy nagyon korai, vagy méhen kívüli! Hát én ezt nem akartam...Ne vessetek meg érte, de nem is saját dokim, és semmi panaszom nincs, minek feküdjek be pár napra? Megvárom a jövőhetet hétfőn kell felhívnom a saját dokimat! Hazamentem könnybe lábadt szemekkel elmondtam anyunak, Ő sírva a nyakamba borult és már a fél város tudja azt hiszem!

2011. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/338 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ez tényleg nem játék! Attól, hogy nem a te dokid, még a kórházban többet megtudtál volna, ott lett volna több doki is, aki megnéz... Ezek szerinte ma mész/ mentél orvoshoz? Írj, hogy mi volt! Kitartás!
2011. szept. 5. 08:15
 146/338 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg,hogy nem feküdtem be.ott csak idegeskedtem volna.Semmi bajom,leszámítva hogy a melleimtől megőrülök, rengeteget alszok. Ma este fél8ra kaptam időpontot magán rendelésen! Remélem megtaláljuk.Holnap írok!
2011. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/338 A kérdező kommentje:
VáromŰ! Szép napot és jó híreket!
2011. szept. 5. 11:10
 148/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Álomkóros vagyok!

Voltam tegnap magánrendelésen! Egy 3mm-es petezsákot talált a doki. Körülbelül 4hetes terhesség! Szedjek elevitet és nagyon-nagyon vigyázzak magamra, mert ez kritikus helyzet lehet!

2011. szept. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/338 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok, hogy mindenkinél minden rendben legyen!!! Boldog babavárást!!! :)))
2011. szept. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/338 A kérdező kommentje:
Szorítok én is és remélem most már jobban vigyázol magadra, mint eddig!!!! Ez nem játék! Pihenj amennyit csak tudsz és bármi van! Mondom bármi! Menj egyből dokihoz!!! Minden rendben lesz!
2011. szept. 6. 08:37
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!