Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/338 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ha fiu lesz az apja után Péter, ha lány akkor rám van bízva én a Fanni név mellett döntöttem....eddig :)
2011. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/338 A kérdező kommentje:

Hát Detti, ebből nem sokat tudtunk meg! :) Nálatok akkor Péter vagy Fanni... A Péter nevet szeretem, a Fannit nem, mert volt egy rossz élményem Fannival... Igaz volt egy rossz élményem egy Milánnal is, de mégis Milán lesz, ha fiúnk születik és Téna, Hanna, ha lány.

Amúgy eddig anyuéknak van 3 unokájuk, de mind lány, így ezért is szeretnék fiút4 Én vagyok otthon a kiskedvenc ( késői gyerek ) és még, ha fiút is szülnék, hát... elszabadulna a pokol! :)

2011. szept. 17. 07:52
 173/338 anonim ***** válasza:

Nekünk ha fiú Dominik:) PAtrikról lecsúsztunk, ha lány sokáig Fanni volt a talonba,de párom azt mondta ő tizenévesen eldöntötte ha lánya lesz Jázmin lesz!

Így Dominik és Jázmin


Detti

A párom akarta a Bernadettet utánam de nem akarom:)

2011. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/338 A kérdező kommentje:

A Dominik nálunk is szóba jött. Abban az osztályban, ahol előző évben tanítottam, volt egy Dominik, aki olyan cuki és mondtam is anyukájának, hogy én olyan kisfiút szeretnék magamnak, mint a fiacskája. :)

Képzeljétek, dolgozok! Visszamentem abban az iskolába, ahol voltam! Igaz most nem tanítónak vettek fel, hanem segédtanárnak, de így is jó. Lesz egy kis pénz és legalább lekötöm magam. Napi 6 órába vagyok felvéve, de a munkaidőm elég változó. Pénteken 8-tól voltam 2-ig, ma fél 10-re megyek. Azt, hogy mit kell csinálni, akkor tudom meg. Pénteken a könyvtárban voltam, majd szóltak, hogy egyik napis tanító lebetegedett, így mentem helyette napközibe. Szóval helyettesítek, meg könyvtárba vagyok meg gyerekeket kísérek úszni stb. Mikor éppen mit kell csinálni. Igaz pénzt nem sokat fogok kapni, de ez van.

Babák! Hogy vagytok anyukák és hogy vannak a babáitok?Nekem 1-2 napja megint hányingerem van esténként, szóval ennek nem örülök, de ez ezzel jár. A hasam feszít nagyon és estére jó kemény és olyankor már látni vélem... :) A súlyom nem igazán változik, igaz én magamat már nagynak érzem, hisz a nacijaimat éppen, hogy betudom gombolni és az ingeket is. :) Fura, hisz terhességem elején 62 kg voltam, majd a 6. héten lement 58 kg-ra, majd felment 59-re és azt tartom, de vagy 70 kg-nak érzem magam... :)

Jövő héten megyünk wellneselni párommal, most éppen ez éltet, na ott tuti felszedek pár kilót! :)

Legyen szép napotok!

Kitti

2011. szept. 19. 07:36
 175/338 A kérdező kommentje:
Tuncyy!!! Ha néha nézel minket! Te is kismama vagy??? Jól értelmeztem egy másik embernél, amikor kommenteltél?
2011. szept. 19. 08:01
 176/338 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tünik az vagyok, csak már nem mertem belefolyni itt, mert olyan jól elbeszélgettetek hárman. Egyébként 4 napja késik, már mult hétfőn halvány pozit teszteltem aztán erősödött, ma elmentem orvoshoz, tudom hogy korán, de szedem a Betalocot és azt nem lehet terhesen és meg akartam bizonyosodni róla, és akkor most már nem szedem!!! Pénteken megyek uh-ra, kérdezem az orvostól, hogy mi van akkor ha elkezdek vérezni, mondta, hogy akkor azonnal menjek be, kérdezte, hogy miért véreznék, én meg mondtam, hogy mert annyi rémtörténetet olvastam, azt mondta, hogy ne olvasgassak semmit!!! Ha uh-n látnak valamit, akkor már mennem kell a terhesgongozóba. Beszkennelem a papiromat amit kaptam: [link] A cigiről pedig a mai nappal leszoktam!!! Egyébként még mindig félek, hogy megjön, meg vizes folyásom van, nektek is van? Mindig azt hiszem, hogy megjött, de hála Istennek mégsem, aggódok még nagyon!!! Ma vettem Elevitet és elkezdem szedni!!!
2011. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tuncy nem lesz baj! Hidd el, nekem is volt folyásom,először vizes, majd krémes, most is van!

Ma én is elkezdtem az Elevitet és a Magne B 6ot párom elment helyettem patikába és behozta a munkahelyemre!


Nekem is van émelygés, szédülés, és olyan mintha mindig éhes lennék, úgy fáj a hasam! Szerintem fent van megint a gyomorsavam! Pedig csak vizet és teát iszok!


Detti

2011. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/338 anonim ***** válasza:

De jó még egy boldog anyuka itt. :D Szerintem se aggódj, ha pozitív a teszt az tuti bébike. Vigyázz magadra! Azért le a kalappal, hogy így egyből letetted a cigit. Persze, ilyenkor az ember átgondolja a dolgokat, hogy a picinek legyen a legjobb, de sajnos sok embernek ez nem sikerül vagy nem is érdekli, hogy árt e az a cigi a babának.

Én nagyjából jól vagyok, csak még van 2 hét míg újra láthatjuk a babát, akkor kell menni a 12 hetes genetikai uh-ra. A férjem úgy bepörgött, hogy azt mondta nem érdekli mit mond a főnöke, biztos arra is eljön.... :D Pedig már végigcsináltuk ezt egyszer mégis olyan lelkes megint. Aminek persze én nagyon örülök. Na majd írok ha van valami változás.Vigyázzatok magatokra!

2011. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/338 A kérdező kommentje:

Tuncyy nagyon örülök neked, de annak nem, hogy nem dicsekedtél el itt nekünk a jó hírrel! :) Szeretném/szeretnénk ( remélem nem baj csajok, hogy a nevetekben is beszélek ), ha te is megosztanád a tapasztalataidat, éleményeidet egy szóval mindent, ami veled és a babával történik!

Andika te pontosan mikor mész 12 hetes genetikaira?

2011. szept. 20. 15:52
 180/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tuncyy így van, ez közösségi oldal, minél többen jelentkeznek annál jobb, mert megoszthatjuk tapasztalatainkat!


Márcsak 12-őt kell aludni, és mehetek megnézni a kisbabánkat! Örökké valóság ez a 4 hét!:)


Detti

2011. szept. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!