Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hogy vagytok csajok? Utolsó orvos, redmény, UH (kép?)? Én holnap megyek Uh-ra, mi ma vagyunk 15+0, szóval nagyon megy az idő. Alig várom a holnap 7 órát, akkor újra láthatjuk a picinket és remélem valami tud majd mondani valamit a nemére nézve is doki. Szorítsatok! Amint tudok többet írok ( igaz nem igérem, hogy még holnap este, de írok).

Voltunk a párommal wellneselni, nagyon szuper volt / Gunarast ajánlani tudom mindenkinek, egy gyönyörű 4*-os szálloda /.

Írjatok, mert kíváncsi vagyok rátok!

Kitti

2011. okt. 4. 15:47
 202/338 anonim ***** válasza:
Én ma voltam védőbe, a szülés várható időpontja 2012. május 27. Mennem kell pénteken vérvételre, vizeletet is néznek, Hepatitist is, meg toxoplasmozisra is vizsgálják a vérem, aztán majd jövőhéten kijön a védőnő az eredményért!!! Remélem minden rendben lesz, jó lenne már túl lenni a 12.héten, mert akkor már sokkal kevesebb a vetélés kockázata, mindig ettől parázok!!!:(((
2011. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ne aggódj Tuncyy minden oké lesz! Kitti Gratulálok! Szalad az idő!

Én pénteken egy nagyon picit barnáztam,sőt inkább a folyásom volt sötétebb sárga halvány barna. Hétfőn voltunk dokinál! 9hetes vagyok 22mm-es a baba. 3 hét múlva 12 hetes uh. A héten megyek védőnőhöz.


Detti

2011. okt. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/338 A kérdező kommentje:

Hamar elszalad nektek is ez a 12 hét és akkor kicsit megnyugodhattok majd! :)

Tuncyy! Ne parázz a vetélés miatt, az nem tesz jót a babának és, ha elakar menni, úgyis elfog menni, de ez a baba nem megy el! Sajnos nekem is elment egy baba és nehezen fogtam fel, hogy itt nem én döntök, hanem ő, de jött egy másik babó, aki itt van velünk és marad is!

Detti! A te babód nagyobb 9 hetesen, mint az enyém volt! :) Amilyen nehezen indult és feltünk ( én is izgultam nagyon miattad ), hogy mi lesz a babáddal, olyan stramm kis gyerek és szépen nő!

2011. okt. 5. 07:49
 205/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap este voltam orvosnál, aki mindent rendben talált nálam és a babónál! Megmérte a koponyájának az átmérőjét, ami szerint a terhesség 15+3 és a testeskéjét ( fejtől popsiig -> kb 10cm ), ami szerint meg 15+0 napos volt tegnap. 17-én megyek AFP-re, 25-én megyek a védőben és legközelebb a magándokihoz 11.02-án, majd másnap újra genetikai UH, akkor már 19 hetesen! :) A doki meg akarta nézni a babóca nemét, de a Drága úgy zárta össze a lábacskáit, hogy csak, na! Szóval a neméről leghamarabb 2-án vagy 3-án tudunk majd valamit, ha akkor be enged kukucskálni. :)

2011. okt. 6. 15:57
 206/338 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, meg jó egészséget kívánok!!! Örülök, hogy minden rendben!!! :)))
2011. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kitti! Ez szuper jó hír:)

Neked mekkora volt a baba 9 hetesen?:) Igen erős baba, a kis láb és kéz-képződményei csak úgy mocorogtak:) Talán kisfiú?!:) Tegnap voltam a kis könyvemért, hétfőn megyek az első vérvételre ahol cukorterhelést néznek, vércsoportot ellenanyagot,teljes vérképet. 25én megyek a 12 hetes ultrahangra, majd a 12 hetes genetikai uh-ra down kór szűrés stb...(a mi kórházunkba ez ingyenes, a másikba ahova még mehetnék( de nem szimpi, ott 7ezer ft)

Majd Nov. 8-án a körzeti orvosomhoz ilyen tájékoztató vagy nem is tudom mit csinálnak ilyenkor a kismamákkal:)

Írjatok sűrűbben!!


Tuncyy te jól vagy?


Andika? Ha olvasol néha írj!

Detti

2011. okt. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/338 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen! Nekem 9 hetesen 17mm volt a pöttöm,de jó nagyot nőtt a 12. hétig! :) Most nézem, nem is 9, hanem 8 hetesen... A 12. hetin meg 4,92cm volt.

Igen, én is örülnék, ha írna az Andika is!

2011. okt. 7. 07:04
 209/338 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, na még itt vagyunk mi is csak volt-van néhány papírmunka amit intéznem kell...azt se tudom hol áll a fejem..... Lillussal mennem kell majd kórházba is mert laktózérzékeny, és azt intézem, hátha megkaphatjuk rá az emelt családit.....szegénykém még egy túró rudit se tud megenni mert 3-4 napig megy a hasa..... :( Amúgy mi jól vagyunk most töltöttem tegnap a 12. hetet jövőhetén megyünk genetikai ultrahangra. Rákérdezek a dokitól, hogy esetleg nem lát már valamit. Azt mondják, ha fiú akkor már ilyenkor talán tud már mondani valamit. Szerencsére szinte teljesen elmúltak a hányingerek és már érzem mozgolódni.... :) olyan mintha egy kis halacska ficánkolna néha.Persze ezek nagyon gyengék csak már felismerem, hogy 2. terhesség. Örülök, hogy mindenki jól van! Maradjon is így. Ki mikorra van kiírva a menszesz szerint? Nekem elvileg április 18. -ára, pont a névnapomkor. :)
2011. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/338 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a menzesz szerint Április 27,de szerintem később lesz a hosszú ciklusok miatt. Csak amit tegnap a védőnőtől kaptam prospektust abban volt,hogy utolsó menzesztől kivonni 3 hónapot és hozzá adni 7 napot. és így jön ki a várható születési dátum:)De én május elejére érzem:)


Detti

2011. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!