Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Itt vagyok én is,csak sok a munka. Jól vagyok a betegség elkerül szerencsére.A hasam nől.13hetes 2 naposak vagyunk ma. Nagyon szeretnék előbb menni uh-ra,de szerintem csak a 18 hetesre megyünk,ami ha időbe megjön az APF eredmény akkor pont mikulás napja. Remélem megtudjuk a nemét:))


Andika, akkor halkan,de gratulálok:)



Majd írjátok meg a genetikai uh eredményét. És nyugi,minden ok lesz...


Detti

2011. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!! 1hét múlva kontroll, mert csak mensi szerint vagyok 11 hetes. Amúgy most mindent rendben találtak, hallottam a szívecskéjét dobogni, annyira szeretem hallani. Uh szerint 10 hetes pár napos vagyok, BPD:43,8mm

[link]

Ő a babám, kicsit elvan mosódva a kép, meg belesütött a monitorba a nap is!!! Én úgy gondolom jobb oldalon van a fejecskéje és mintha a füle és a szeme is látszódna, a baloldalit nem tudom kivenni, hogy mi micsoda, hátha ti tudjátok!!! Jó egészséget mindenkinek!!!:)))

2011. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/338 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)))


De a BPD az inkább a CRL vagyis a baba mérete. te a fejkörfogatát írtad 43mmnek:)



Minden ok lesz jövőhéten is:)


Detti

2011. nov. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/338 anonim ***** válasza:
De az uh-s papíromon BPD van írva!!! Lehet félre mondta az orvos, de most ellenőríztem ez van írva a papíromra!!! :)))
2011. nov. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/338 anonim ***** válasza:
Akkor a doki írta el! A BPD a 12 hetesen nekem 18mm volt a CRL a baba mérete meg 55mm. Hogy-hogy nektek 11 hetesen van a genetikai uh? Nekünk azt mondták 11 hetesen nem lehet nézni a nyaki redőt még. Volt egy kismama akit elküldtek genetikai uh-ra. Ki is küldte a doki,hogy még csak 11 hetes, jöjjön vissza egy hét múlva.
2011. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/338 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is kiküldött, ránézett, csak mensi szerint vagyok 11 hetes, jövőhét csütörtökre visszahívott, de akkor mensi szerint pont 12 hetes leszek, viszont uh szerint 11hetes pár napos gondolom, mert most az volt a baja, hogy uh szerint 10 hetes pár napos voltam!!!
2011. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Genetikai Uh 2x van a terhesség során. Egyszer 12 hetesen és egyszer 18 hetesen. Igaz én a 18 hét helyett 19 hetesen mentem, ami most volt csütörtökön. Voltam szerdán magánrendelésen és azt mondta a doki, hogy nem lát kukacot, de majd másnap a nagy gépen tutira megnézi nekem a másik doki is ( akkor mentem genetikaira )... A másnapi UH-ról csak annyit, hogy egész nap mozgott a drága, de mire sorrakerültem elaluldt, de úgy, hogy csak a tappancsát mutatta és a fenekét. Szóval a fiú-lány kérdés még nálunk se 100%. :) 30-án megyek újra magánra, talán akkor megmutatja magát. Képzeljétek, akkorákat mocorog, hogy már apa is érzi a hasimon keresztül! És igen, már nagyon élvezem, ha mozog! Sokat beszélek vele, mindig elmondom neki, hogy éppen mit csinálok stb. A méretét nekem nem mondták meg UH-n és a papíron sincs semmi. A dokim azt mondta, hogy 20-25cm körül van és 250g. Szépen nő! :)

Legyetek jók és egészségesek!

2011. nov. 6. 10:14
 248/338 anonim ***** válasza:

Szia!


De örülök neked:)) Jó lenne már ott tartani, mi megkezdtük a 14.hetet. Alig várom a 18 hetes genetikait... Ha megjön időbe az AFP akkor 18hetesen tudunk menni,ha nem akkor mi is 19hetesen megyünk. Remélem addig megmozdul úgy hogy érezzem:))


Detti

2011. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Minden hónap első keddjén találkozunk terhesgondozáson a körzeti orvosunkkal. Nekem ma volt az első ilyen! 53 kg vagyok 14 hetesen 49-el kezdtem:) Vérnyomásom oké, a vizeletembe találtak vért, de nem mondták hogy gond lenne, szerintem attól lehetett,hogy együtt voltunk a párommal, amúgy nem vérzek, és mikor pisiltem akkor se látszott elszíneződés. Van szívhangfigyelőjük,azt mondták hallgatózzunk, mivel vékony vagyok,tuti megtaláljuk. Meg is lett:) Imádom amilyen kis intenzíven és kétszer olyan gyorsan ver a kicsi szíve mint az enyém:)


Detti

2011. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok, örülök, hogy mindenkivel minden rendben! Képzeljétek legutóbb mikor voltunk orvosnál az ügyeleten azt is mondta a doki, hogy van egy hüvelyi fertőzésem, ami már régebb óta megvan(semmit nem észleltem ebből, nem volt panaszom) és arra felírt kúpot, meg tablettát is. Azt mondta azért alakulhatott ki mert vagy nagyon rétegesen öltözök, vagy mert túl sokat mosakszok. Nem semmi azért minden nap egyszer zuhanyzok, de úgy látszik még ez is sok?!..... :) Ja és azt mondta savasítanom kell, ecetes vízzel kell ott mosakodnom, vagy ilyen savas kémhatású mosakodóval. A lényeg, hogy utánanéztem ,hogy aki kisfiút szeretne, annak lúgosítani kell, meg peteérés után vagy aznap kell együtt lenni. Na hát ezek szerint én tényleg túl lúgos voltam és a fogantatás is peteérés után egy nappal volt. Ezek szerint tényleg lehet befolyásolni a baba nemét, legalábbis a mi esetünkben ez bevált (elvileg) ... :)Érdekes dolgok ezek.....

Amúgy tőlem tegnap vették le a vért az afp vizsgálathoz, de szerintem csak 2 hét múlva tudunk menni 18 hetes ultrahangra, vagyis már akkor 19 hetes leszek. Alig várom, hogy megbizonyosodjunk a kisfiúról. Nagyon elkezdett mocorogni, olyan jó érzés, hogy mindennap érzem, hogy jól van. Vigyázzatok magatokra!

2011. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!