Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
 281/338 anonim ***** válasza:
Tényleg már ezt is kérdezni akartam ki hogy áll a kg-kal. Basszus én hétfőn voltam védőnőnél tanácsadáson 69-ről indultam most 71 vagyok. Szerintetek nem kevés 2 kg hízás 5 hónap alatt? Holnap töltöm a 20. hetet.... Lillussal ilyenkor már +6 kg-nál jártam. Mondjuk sokat szaladgálok utána is meg a gyomorsav miatt csak vizet iszok semmi cukros üdítőt, nagy ritkán kólát ha megkívánom. Lehet ez az oka, végül is nem baj hamarabb lemegy szülés után meg mondjuk még hízhatok is, a vége felé több fog feljönni.Ti hogy álltok a kg-kal?
2011. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/338 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam védőnőnél, 62,5 voltam, legutóbb is pont ugyan ennyi és 63-ról indultam, csak utána indult be a hányingeres hányós időszak, már mondjuk 12.hétre elmúlt pár napja újra elő jött csak nem olyan durván, most már lassan elkezdhetnék hízni, de legalább nem fogytam!!!
2011. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hát a vesém....


Ugye kezdődött azzal,hogy terhes gondozáson vért találtak a vizeletembe

rá egy hétre megint. Akkor rohanás magánrendelésre nőgyógyászhoz. Babával minden ok, nem nála van a bibi.Akkor irány urológia. Vért vettek plusz adtam pisi mintát. Rá egy hétre hasi uh. Vesémet,epémet,epehólyagot mindent megnéztek, még a babát is:)) Minden oké,se vese kő se vese homok semmi... Erre az urológián már a kész eredményekkel ,mondja a doki h ő megkatéterez,mert ez a leadott vizelet nem biztos, megnézi hólyagból jön-e a baktérium,vagy kimosódik és húgycsőbe van a bibi...


Megvolt a katéterezés..Mivel az is kimutatta a vért és a (vvt na ez az ami nem tudom mi,szerintem baktérium) így a doki szerint a hasi uh se reális. Lehetséges a vesekő. De nem szerencsés h terhes vagyok,mert további vizsgálat nincs...röntgenezni ugye nem lehet. Gyógyszert nem adnak,mert azt se tudják mire kéne...Elküldött azzal,reméljük nem alakul ki....


Mikor meséltem a háziorvosom aszisztensének,mert megállított a boltba. Rákérdezett azt nem mondták, hogy baja lehet a babának,vagy meg kell szakítani a terhességet?


Azt hittem összeesek...


De Én is és a BABA is jóól van. Nem lesz és nem is lehet semmi baj.


Hízás én már 5kg-t híztam 17hetesen.


Detti:)

2011. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/338 anonim ***** válasza:

Hű akkor neked az elmúlt hetek nem voltak unalmasak, nem lettem volna a helyedben.....de a lényeg hogy jól vagytok, maradjon is így.

Akkor a hízás nálam úgy látom pont jó....se sok se kevés. Nálam volt úgy hogy olyan hányingerem lett annyira kívántam a rudit...megettem aztán teljesen elmúlt a hányinger, biztos így jelezte hogy rudit akar enni.... :)

2011. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/338 A kérdező kommentje:

Sziatok!

Kezdem szépen sorban a válaszokat és hozzászólásokat!

Andika!

Mi a babónkat Löffy-nek (röfiből) szólítjuk, hisz a párom kapcsolatunk elején ezt a becenevet akasztotta rám. Én vagyok a nagy Löffy, ő a kicsi Löffy. A neve Téna, Hanna lesz. A Téna nevet még meg kell kérvényeznünk, hisz az adható nevek között nem szerepel, de édesanyám már telefonált a MTA-nak és azt mondták, hogy ez a név nagyon bájos, nőies és 100% az engedélyezése! :) Ha idő közben mégis megkukacosodik, akkor Milán lesz. Nagyon jó nektek, hogy fiatok lesz, most egy kicsit irigyellek ám... :) Annak is örülök, hogy szép nagy a babó és, hogy a korához képest kicsit nagyobb is.

Detti! Sajnálom a betegeskedésed, jobbulást Neked! A Dominik név nekem is nagyon tetszett, de páromnak annyira már nem, így váltottunk... A Larinát viszont még nem is hallottam, de nagyon jó! :)A vásárlással mi úgy vagyunk, hogy csak lányok vannak a családban ( 1 fiú van a párom tesójánál )így sok ruhát kaptunk, de mi még csak 4 badyt vettünk, igazából mást nem. Úgy voltam vele, hogy majd az e havi uh után ( tegnap voltam, de nem mutatta meg magát, szóval majd 1 hónap múlva ismét visszatérünk a témára, hogy mi is lesz a neme -> így a vásárlás is kicsit csúszik ). 1 hónappal ezelőttig viszont úgy hívtuk a babánkat, hogy kisfiam, és nagyon a lányra hajlik a doki... Már elnézést is kértem tőle emiatt... :D

Ivászatról annyit, hogy igyatok sokat, nekem már a 22. heti loboromban megjelent, hogy aceton van a vizeletemben, szóval keveset iszom... Rám is szól a doki is és a védőnő is, hogy ez így nem lesz jó. A terheléses cukrom nagyon jó lett most is ( éhgyomri 5,6 és a terheléses 6,4 ).

A súlyt nem tudom, hogy ki hozta fel, de nálam az eddigi állás... 62 voltam, mikor teherbe estem -> lementem 58-re és most 23 hetesen is még csak 61,5 vagyok. Vagyis az eredeti súlyom alatt vagyok 0,5 kg-mal, ha viszont azt vesszük, híztam 3,5 kg-ot. Szerintem nem rossz ez így, de a védőnőm rákérdezett, hogy eszek-e rendesen... Én meg úgy vagyok vele, hogy ameddig a baba szépen fejlődik, nincs gond!!!

Most megyek dolgozok egy kicsit!

Szép napot Nektek!

2011. dec. 1. 10:12
 286/338 anonim ***** válasza:
Andika te hány hetesen adattad be az oltást, ma kérdeztem terhesgondozáson az orvost, azt mondta be lehet adatni, én még mindig bizonytalan vagyok, de szerintem befogom adatni, azért kérdem, mert én ma vagyok 15+5 napos és holnap megyek afp vérvételre!!!
2011. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/338 anonim ***** válasza:
Szia, azt hiszem 18-19 hetes lehettem.Nálunk nem volt tényleg semmi gond.
2011. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/338 A kérdező kommentje:

Én most adattam be 23+6 hetesen. Azt mondta nekem a dokim és a védőm is, hogy 12 hét előtt nem ajánlja, de 12 felett, már lehet... Nálam meg nem volt kérdés ez a kérdés így majdnem 24 hetesen. Megmondom őszintén, hogy nem vagyok a híve és eddig soha nem adattam be, de most nem kellene 40fokos lázzal otthon az ágyat nyomni... :S

Hogy vagytok???

2011. dec. 7. 08:20
 289/338 anonim ***** válasza:
Mi jól vagyunk, rengeteget mozog, rúg minden ami kell.... :) Egyenlőre várunk a következő ultrahangig ami a két ünnep közt lesz. Addig egy fogorvosi ellenőrzést és egy belgyógyászati vizsgálatot iktattam be. A nővérem is terhes már 38 hetes, őértük izgulok kicsit, hogy mikor jön el az ő napjuk :)
2011. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/338 A kérdező kommentje:

Mi van veletek lányok?

Én ma megyek majd uh-ra magánba és jövő héten meg majd 4d-re! Már alig várom!

Nagyon aktív egy baba, de inkább csak éjjel, ami anyunak annyira nem jó!:) De már kezdem megszokni! Én a ma vagyok 28+1 hetes, nagyon megy az idő...

Az apaságit megcsináltuk az ünnepek között, hisz én nem vagyok férjnél és szerintem nem is leszek egyhamar asszony... :S

Az ünnepek nagyon jók voltak, sokat voltam a szeretteimmel és ez fontos volt, hogy kicsit feltöltődjek. Remélem jól teltek nálatok is az ünnepek?!

Majd rakok fel 4d-s képet jövő héten és megírom, hogy mekkora a kis drága!

Szép napot nektek!

2012. jan. 4. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!