Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
 301/338 A kérdező kommentje:

Igen, én dolgozom még és február végéig dolgozni is szeretnék... Majd meglátjuk, hogy hogyan bírom... Az a baj, hogy elég sokat ülök az irodában és a tartásom se a legjobb, így sokat fáj a hátam, derekam, keresztcsontom és dagad a lábam, de ezeket leszámítva minden ok, szóval remélem bírom még 1,5 hónapig. :) Ma pl. senki sincs csak én... Az ilyen napok egész jók, mert most munka sincs, így netezéssel töltöm az időm. Mondjuk most jó lenne aludni egyet, de majd 4 után, ha haza értem. Az otthoni munkát is bírom, igaz sokkal lassabban megy, de megy és ez a lényeg. Én holnap leszek 29+0 hetes... Csütörtökön 4d... Nekünk már sok minden megvan. A babakocsi a héten érkezik és a kiságyat is a hétvégén hozza le a tesóm, ha minden igaz... Izgi ez az időszak! :)

Legyetek jók!

2012. jan. 9. 13:31
 302/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi 23 hetesek vagyunk,és is szerettem volan dolgozni még,de tegnap elküldött táppénzre a nőgyógyászom,mert rövidült a méhnyakam és keményedek. Feje és haskörfogata 24 hetesnek felel meg a combcsontja 22 hetesnek. A doki azt mondta ez nem gond. ÉS FIÚ!!!:))) Dominik májusban érkezik:)



Detti

2012. jan. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/338 A kérdező kommentje:
Hát akkor pihenj sokat Detti! Örülök, hogy fiatok lesz... Akkor most hogy is állunk? Úgy néz ki, hogy csak nekem lesz lányom? Sebaj! Én nagyon örülök neki! :) Pisch Téna Hanna... Nagyon fura leírni, de lassan meg kell szokni ezt is. :D Alig várom már a csütörtököt a 4d miatt! Valamelyikőtök volt már vagy megy?
2012. jan. 10. 08:36
 304/338 anonim ***** válasza:
Mi 23-án megyünk!:)
2012. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok én is gratulálok a kisfiúhoz, most már legalább könnyebben tudtok vásárolgatni. Nekem kb. 16 hetes korom óta meg van rövidülve a méhnyakam.

Na akkor hogy is vagyunk a picurkákkal, Dominik, Téna Hanna, Péter és még várjuk Tuncyy picurkáját hogy megmutassa magát :)

Anyám olyan gyorsan megy az idő lassan már csak azt fogjuk írni úton vagyok a kórházba.....vagy túl vagyok rajta....

Mi nem megyünk 4d-re csak a dokimtól szeretnék kérni egy 3d-s képet, valahogy nekem az jobban tetszik mint a 4d-s képek. Lillánál is 3d-s képet csináltattunk.Azért szívesen megnézem majd a 4d képeket a picikről!

Ilyen volt Lillus 3d-s képe:

[link]

Profilból van a kép, de csak a kis arca látszik :)

2012. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/338 A kérdező kommentje:
Sajnos én itt nem tudom megnézni a munkahelyen, mert le van tiltva, de majd megnézem otthon mindenképpen. Jah és a név ma már tuti biztos! Ma néztem meg a neten és el lett fogadva a Téna név 2012.01.01-től!
2012. jan. 10. 10:39
 307/338 anonim ***** válasza:

Akkor azért húzta alá, amikor írtam a nevet.....:D

Képzeljétek ma kiváltottam a várandós csomagot. Elég sok minden volt benne: mam cumi, paradontax fogkrém, sudocrem krém, avent tejtároló pohár, pampers pelenka, két augusztusi újság és rengeteg szórólap. Ti kiváltottátok már? Mik voltak benne? Azt olvasom sok helyen hogy nem mindenkinek ugyanez van benne, vagy hiányzik belőle cumi vagy valami....érdekes....

2012. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Április 19-re vagyok kiírva, holnap leszek 26 hetes.

Ma voltunk dokinál és kiderült, hogy kislányunk lesz. Egy 3 éves fiúcskán már van. Nagyon várja már a tesót.

880 gramm a picúrka, uh szerint 26+2 hetesnek felel meg. Nagy az öröm!!

Bogi

2012. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/338 anonim ***** válasza:

Szia Bogi!

Gratulálok!


Ezt a csomagot hol lehet kiváltani? Úgy tudom 6 hónapos kortól lehet kiváltani...


Kell hozzá valami kupon?

Én is kiváltanám jövőhéten,ha megtudom hol lehet:)

2012. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/338 anonim ***** válasza:

Szia Bogi! Én április 18.-ára vagyok kiírva, nekünk van már egy kislányunk aki 2 éves, most pedig kisfiúnk lesz. :)

Detti, elvileg a védőnőnek kellett adni ilyen újságot, meg egy várandósok tanácsadója kis könyvet. Na abban a kis könyvben van egy kupon, amit ki kell tölteni és azt válthatod be valamelyik bababoltba, amelyik foglalkozik ezzel. Bele van írva, hogy országosan melyik bababoltban tudod kiváltani.Odaadod a kupont és már megkapod a csomagot.Azért ez is valami....meg hát ami jár az jár, nehogy kimaradjunk belőle ha már ingyen adják mindenkinek :)

2012. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!