Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!! 11.heti uh: Élő magzat. BPD:20mm. CRL:53mm. NB 3mm. NT: 1,4mm nem suspect. Gyomor és hólyagtelítődés látható. 4 végtag. Ksz. 3 ér, 4,9 mm. Doplerrel FHR 150/min körüli. Norm. hasi echo.

A MASZNUT jelenleg érvényben lévő protokollja szerint végzett UH vizsgálat során durva magzati eltérésre utaló jelet nem látni. Ez amai uh eredménye, annyira örülök neki, hogy nincsen baja!!! A kis lábát is keresztbe tette, amikor keltegették!!! :) Mindenkinek jó egészséget és boldog babavárást kívánok!!!:)))

2011. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tuncyy nagyon örülök nektek, jó nagy baba már most:)


Andika.. Nekem is 10-14napot mondtak mire megjön az eredmény, így majd mi se fogunk tudni menni 18 hetesen uh-ra csak 19hetesen..December 2. hete te jóó ég hol van az még:((

2011. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/338 A kérdező kommentje:

Gratulálok Tuncyy! :) Mindenkinek szépen nő a babája! Már kíváncsi vagyok, hogy milyenek lesznek, ha megszületnek, így már most szólok, hogy képeket tessék feltölteni, had csodáljam meg őket!

Andika és Detti, én is 19 hetesen voltam a 18 hetes genetikain. Nem gond, a dokim azt mondta, hogy még a 20. hét is jó lenne. Sajna nekem akkor egy elég gáz doki volt, így semmi komoly élményem nincs róla.... Még a méretét se tudom a babónknak... :( Dec.2, hát igen, jó messze van, de figyeljétek meg, hogy fog repülni az idő a karácsonyi láz miatt. Én nov.21-én megyek a második cukorterhelésesemre, hát nagyon nem várom, elhihetitek. :( Szép napot Nektek és jó egészséget ebben a vírusos időszakban!

Ja, azt el is felejtettem majdnem, hogy megváltozott a munkahelyem! Egy általános iskolában dolgoztam eddig, most 1 hete meg egy középiskolában vagyok a titkárságon. A tanítás hiányzik már most, de amúgy élvezem. Majd gyes után újra egy általánosba szeretnék visszamenni... Remélem addigra az a fránya nyelvvizsgám is meglesz!

2011. nov. 12. 16:31
 254/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Drukkoljatok ma nekem. Mennem kell nőgyógyászhoz. Vért találtak a vizeletembe. De genny meg nincs. Meg kell nézni,nehogy a baba körül legyen, bár a védőnőm szerint vesekövem van és attól van a vér:(



Egy halvány örömöm van,hogy láthatom Minimanót, de aggódok is érte!

2011. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/338 anonim ***** válasza:
Detti voltam
2011. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/338 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy ne legyen semmi bajotok!Basszus, tényleg egyik terhesség se problémamentes....bár az lenne mindegyik...mindig van valami! Majd írd meg mi volt, mit mondott az orvos.
2011. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/338 anonim ***** válasza:
Szurkolunk, hogy semmi baj ne legyen!!!
2011. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/338 anonim ***** válasza:

[link]



Minimanó jól van. Nem ő okozza a problémát. Én járom majd a kórházat,teljes labor,ér vizelet vétel. Hasi uh.Urológia.


Jövőhéten okosabbak leszünk:)


Detti

2011. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/338 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a babád már most is, örülök, hogy jól van!!! :)
2011. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/338 anonim ***** válasza:
Szerencsére akkor jól vagytok! Örülök! Én már olyan türelmetlen vagyok, hogy megnézhessük a bébikét! Jövőhét kedden megyünk, mert még most se jött meg az afp eredmény. Remélem addig meglesz. Kitti, veled mi újság? Kicsit eltűntél... :)
2011. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!