Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/338 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm jól vagyok, csak erős hányingerem van, meg a gyomrom szokott fájni, alig tudok valamit enni, mert szinte minden kajától forog a gyomrom!!! Ma voltam vérvételen, ahol vasat, meg még két dolgot néznek, meg Toxoplasmosisra is meg vércsoportot néznek, meg vizeletet kellett vinnem, abban meg glüközt meg fehérjét néznek, jövőhéten meg kihozza az eredményt a védőnő, meg a háziorvosnál voltam belgyógyászati vizsgálaton, vérnyomást meg ekg-t néztek, minden rendben vele!!! Én Menzesz szerint május 27.-re vagyok kiírva!!! Jövőhét pénteken meg ultrahang ismét!!! Egyenlőre ennyi a fejlemény!!!:)))
2011. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/338 A kérdező kommentje:

A menzesz szerint én március 26-án szülök, de szerintem egy pár nappal előbb fog jönni a babó ( megérzés, aztán vagy bejön vagy nem :) ). Örülök, hogy "jól" vagytok!

Tuncyy, pár hét és tuti jobban leszel!

Remélem Andika megkapjátok a támogatást, drukkolok! Olyan jó neked, hogy érzed a babád már mozogni... Éjjel pont azt álmodtam, hogy én is éreztem. Remélem hamarosan tényleg fogom. Igaz melső falon van a placenta, így elvilg én később fogom csak érezni, hogy mozog..., majd meglátjuk. Annyira nem értek hozzá.

Majd írjátok meg a 12 hetes UH eredményeket, kíváncsi vagyok, nektek mekkora lesz a babó! :)

2011. okt. 7. 14:45
 213/338 anonim ***** válasza:

Írunk mindenképpen,és majd hozok ultrahang képet is, a 9 hetesről is van de csak a telefonomon:) Lassan be kellene jelentenem a munkahelyemen,de félek tőle...mindenki annyira ragaszkodik hozzám,annyira becsülik a munkám félek haragot vált ki belőlük, vagy nem is tudom mit...már csak 17et alszok és megyünk a 12hetes ultrahangra, holnap-vagy hétfőn megkezdjük a 10. hetet.

A hasam már látszik kicsit meg elég vékony vagyok, és 10. hete zabálok:) 48 kgról indultam( ruhástól cipőstől) és most hét közepén ruhástól-cipőstől voltam 50.9 kg.


Detti

2011. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/338 anonim ***** válasza:

[link]


9hetes 22mm


Detti:)

2011. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/338 anonim ***** válasza:
Kis picurka...örülök nektek! Én holnap megyek, majd irok este mi volt. :)
2011. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ma voltunk 12 hetes ultrahangon, de ez már nem genetikai ultrahang, csak a 18 hetes lesz genetikai. Mindegy a lényeg, hogy jól van-vagyunk mindene rendben van nyaki redő...stb. CRL: 58 mm. Ja és most 12+5 hetes, de 13+5 hetesnek felel meg a méretei alapján. Nagyon sokat mozog, a doki alig tudta követni.... :) Még a neme nem látszik rendesen, inkább majd a 18 hetesen lesz látható rendesen. A második képen már szopja az ujját :) Lesz még egy ujjszopós a családban.... Lillus a mai napig szopja az ujját elalvás előtt.

[link]


[link]


:)

2011. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/338 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, találkoztam ott egy ismerőssel akinek van már egy kislánya és azt mondta valószínű, hogy terhes 8-9 hetes. Aztán mondta hogy eléggé bevérzett, azért jött most.Szegény sírva jött ki a dokitól ,mert meghalt a baba. Azt mondta neki a doki, hogy valami miatt bevérzett és a vér felment a babához és a baba abba halt meg. Meg kell szakítania terhességet, mert nem távozott, nem vált le a méhfalról. Úgy sajnáltam szegényt.... :( Nagyon vigyázzatok-vigyázzunk magunkra!
2011. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/338 anonim ***** válasza:

Ohh Andi!

Még a könnyem is kicsordult a képek láttán:))

Már milyen kis formás, hogy kivehető mindene:))

Jó nagy baba már most...Ilyenkor elszomorodok,hoyg hol van még 25-e!

Pedig addig várni kell, és napról napra nekünk is formásabb a pici, de az még olyan sokára lesz:)


A bevérzéses kismama....Sajnos nálunk is volt ilyen, anyukám nem tudta a fiúkat kihordani, az ultrahangon megjelent egy vércsík,amire azt mondta a doki ha eléri a magzatot abba megfullad. Így is lett a fiúknál, a legkisebb húgomnál is megjelent, de felszívódott.


Detti

2011. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/338 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek a babáitok, örülök, hogy minden rendben veletek, úgy szeretnék már én is itt tartani, az én kicsikém még csak 8 hetes lesz pénteken, akkor megyek ultrahangra!!! Jó egészséget mind annyiótoknak!!! :)))
2011. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/338 A kérdező kommentje:

Gratulálok, nagyon édi! A 12 hetes UH képet nem tettem fel, de a 18 heteset ( 19 leszek, amikor megyek, de mind1 )fel fogom tenni! Remélem akkor már a nemét is megmutatja, úgy várom én is a következő UH-ot, hogy elmondani nem tudom. Én hétfőn megyek AFP-re. aznap kezdem a 17. hetem az utolsó mensi szerint... Nagyon megy az idő!

Sajnálom azt a kismamát, meg az anyudat is Detti! Nagyon rossz érzés elveszteni egy babát! :(

2011. okt. 12. 07:46
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!