Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/338 anonim ***** válasza:

BPD: 18mm CRL: 55mm NT: 1.5


Minden a legnagyobb rendben,legalább 10percig moziztam:) Imádom a kis mazsolát:) Képzeljétek, mondta a doki a babának, hogy na integess anyának:) Erre bekapta az ujját, és szopizta:) Olyan édes volt:) Nagyon szép leletet kaptunk. Sajnos kép nem lett nem is kaptam és a telefon is lemerült. Csütörtökön megyek a genetikai vérvételre plusz máj funkcióra. Aztán 1 hónap múlva AFP és December elején a 18 hetes uh-ra. Nagyon messze van még:(


Detti

2011. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/338 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget Nektek!!!:)))
2011. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/338 anonim ***** válasza:

Detti! Nagyon örülök neki hogy jól van a bébike! Mi elvileg nov. 22.-én megyünk 18 hetes ultrahangra, meg jövőhetén veszik le a 16 hetes afp. vizsgálathoz a vért.

Basszus nekem alig van étvágyam egy dekát nem híztam talán még fogytam is 1 kg-t.Még mindig hányingerem van, meg néha hányok is, pedig már a 12. héten is túl vagyunk , meg már érzem mocorogni is.Ha ez így lesz végig megbolondulok....

Valaki érez már mocorgást? Tényleg ha jól értelmeztem az írásaitokat ugye mindenkinek első baba?

2011. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/338 anonim ***** válasza:
Basszus Kitti most emlékszek vissza hogy neked már mocorog a bébi.....látszik nem vagyok észnél, mondjuk most is émelygek, de már lassan megszokom...... :D
2011. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/338 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen:)


Nekünk sokára lesz uh...de csak telnek a napok addig is:)


Detti

2011. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/338 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök nektek Detti! :)

Andika, igen nekem már mocorgott, de most megint szünetel a lurkó... Remélem azért minden rendben van vele... Az nem jó, hogy hányingeres vagy, elég kellemetlen dolog! Igen, első baba mind a hármunknak!

Én holnap megyek reggel az APF eredményért, majd védő. Jövő héten meg 2-án magándoki ( este ) és 3-án 18 hetes genetikai lesz ( igaz én ezen a héten cvagyok 18 hetes, de azt mondta, hogy nem gond az 1 hét eltérés ) a kórházban, de azt is a dokim fogja csinálni. Remélem most már megtudjuk majd a nemét is! Kíváncsi vagyok, hogy mekkorát nőtt és, hogy minden rendben van-e nála! :) Én a hétvégén lerobbantam ( megfáztam, azóta meg olyan hányingerem van, hogy csak na és néha a hasam is megy :( ), remélem hamar jobban leszek. Szerintetek a betegségemet érzi a baba vagy...? Nem tudom... Andika a hízásról meg csak annyit, hogy én végre feltornáztam magam 62-re és megint mínusz 1,5-nál tartok... :( A párom tiszta ideg, hogy fogyok és szerinte a hasam is megállt a növésben... Teljesen az őrületbe kerget! Miért baj, hogy nem úgy nézek ki, mint egy bálna? Mindent megeszek, amit megkívánok és nem is eszek keveset, csak nem ragad olyan gyorsan... Igaz szerintem 1-2 hónap és úgy fog ragadni, hogy csak na! :)

Szép estét nektek!

2011. okt. 25. 18:24
 237/338 A kérdező kommentje:
Mi van veletek csajok??? Semmi hír? Már nem is írtok ide nekem??? Szép mondhatni! :( Én ma megyek genetikaira, amint tudok valamit, írok!
2011. nov. 3. 07:31
 238/338 anonim ***** válasza:
Én ma megyek 11h genetikai uh-ra, tiszta ideg vagyok, szinte pánikrohamaim vannak annyira félek az eredménytől!!! :(((
2011. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok, na én is itt vagyok csak én is lerobbantam, tiszta beteg, betegek vagyunk ráadásul még 3 napja az ügyeletre is ki kellet menni mert begörcsölt a hasam. Végül kiderült hogy a betegség okoz olyan erős hasfájást, bélproblémát. Fel sem tudtam állni úgy görcsöltem. Megvizsgált a doki nincs nyitott méhszájam se hála Istennek. Utána nagy öröm ért minket amikor megnéztük a babót ultrahangon is: teljesen egészséges, megvan keze lába, sokat mocorog, 4 nappal idősebb a koránál és végre láttunk valami, pucuja van! A doki nem mondott semmit de nagyon mosolygott mikor mondtam neki hogy én kisfiút látok. De az tényleg az,mert egy kislánynak nem csüng ott semmi olyan, a köldökzsinór meg biztos nem mert azt pont cibálta közbe amikor néztük.Örülünk nagyon, picikét talán jobban vártunk fiút Lilla mellé.Majd 2 hét múlva megyünk 18 hetes genetikai ultrahangra remélem ott újra bebizonyosodik hogy kisfiú. Persze annak is örülünk ha mégis lányka de azért egy fiú másabb. Amúgy jól vagyunk csak már alig várom, hogy kigyógyuljunk. Vigyázzatok magatokra, várom az ultrahangos eredményeket, esetleg képeket. Olyan jó hogy feltalálták ezt az ultrahang vizsgálatot. Olyan cukik! :)
2011. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/338 anonim ***** válasza:

Detti nektek türelmes várakozást és vigyázz magatokra nehogy te is beteg legyél!

Kitti neked meg nyugi szerintem a párod csak aggódik értetek ami normális, én meg irigyellek mert én meg már úgy nézek ki mint egy nagy bálna vagy inkább elefánt mert annyit fújom az orromat is..... :) Ja és gyógyulgass te is!

Tuncyy neked is nyugi rendben lesztek tuti! Majd írd meg hogy van a kis bébike!

2011. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!