Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/338 anonim ***** válasza:
Én is az AFP-t szidom már most. Jövőhéten veszik le, tuti nem jön meg Mikulás napjára:( Pedig akkor lennék 18 hetes. Majd megyünk akkor 13-án! Mindjárt itt van az is, így hogy megnéztük 15 hetesen, könnyeben telnek a napok. Meg vannak is most teendőink dolgozok...a 12 hetes genetikai vérvételem is 2.5 hétre jött meg
2011. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/338 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, nem igazán jutok ide a géphez... Az az igazság, hogy 4-ig dolgozok, fél 5 körül érek haza, akkor meg olyan hulla vagyok, hogy semmihez sincs kedvem meg a párom általában addigra már itthon van és leül a gép elé és netezik. Most is csak azért jutottam ide, mert ő csinálj a vacsit ( már nagyon éhes vagyok! )... :) Mi jól vagyunk, szépen nődögélünk ( a babó is és én is ... :S ). Már a 21. hétben vagyunk ( igaz nemsokáig - új hét, új terhességi hét ) :) ! Elég sokat mozog a picúr, főleg este indul be 8 körül, de akkor nagyon! Ti hogy vagytok ezzel? Andika, te tudom, hogy érzed már... Többiek? Legyetek jók és EGÉSZSÉGESEK!!!!
2011. nov. 17. 18:18
 263/338 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is mocorog nov. 3.-ától érzem úgy konkrétan az erősebb mozgásokat, rúgásokat. Nekem is általában este kezdi meg 9-10 körül aztán van, hogy 11-kor még mindig aktív.... :) Tényleg több dolgot akartam már kérdezni tőletek csak úgy kíváncsiságból csak mindig elfelejtem. Milyen vitamint szedtek, magne b6 meg ilyesmiket? Hogy álltok a babacuccok beszerzésével, mondjuk gondolom még nem sok mindent vettetek mert még nem biztos a neme, de ilyen, hogy kiságy, babakocsi, nektek szülésre cuccok...stb?
2011. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/338 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek, meg néha esténként 1 Magneb6-t! Még nem vettünk semmit, én még csak 13+1 vagyok!!! Már alig várom, hogy mocorogjon, a hasam már picit nőt, azt is várom már, hogy látványosan elkezdjen nőni!!!:D
2011. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/338 anonim ***** válasza:
Tuncyy, lehet már mocorog a baba csak nem is gondolod, hogy az amit érzel az ő...ilyenkor még első babánál össze lehet téveszteni a bélmozgásokkal.Én 11 hetesen már éreztem ilyen libbenéseket, amik azóta erősödtek tehát biztos ő volt az. Nagyon jó érzés, nagyon fogod élvezni! :) Én gravidát szedek, meg béres magne b6-ot. Nekünk ugye Lillustól megmaradt a kiságy, meg a babakocsi, de ha tényleg fiú lesz akkor fiús ruhákból eléggé sokat be kell szereznem mert még csak 3 body, meg egy kis nadrág van. Se hazahozós ruha nincs meg semmi. Nem veszek, Lillusnak sem vettem új ruhákat max. 1-2 darabot, inkább turiztam, meg sok mindent örökölt is. Most az a baj, hogy ő lesz az első kisfiú a családban. Lillussal kb. 19-20 hetes lehettem amikor elkezdtünk vásárolgatni. Most vagyok 18+1 hetes, már elkezdtem nézegetni meg összeírtam mi hiányzik és mit nem kell venni. Külön összeírtam azt is hogy mi fog kelleni szülésre, még nem pakolok semmit de kb. 6 hónapos koromra össze akarok pakolni, nehogy véletlen hamarabb jöjjön a bébike...sose lehet tudni....
2011. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is az Elevitet szedem. Kisebb libbenések, hullámzások már vannak,de konkrét rúgás nincs. De tudom,hogy őt érzem! Főleg,hogy ez csak az apja közelébe van...Már most apás:))


16hetes vagyok,mivel nem tudjuk a nemét így nagy vásárlást mi sem tartottunk.Kiságyat örököltük így az van. De abba baldahin matrac kell majd. Volt nálunk bababörze ...vadonatúj fürdetőkád állvánnyal 2900Ft volt.Nem hagyhattam ott,halványsárga...jó lesz fiúnak is lánynak...Úgyhogy ágyunk,kádunk meg egy barna bodynk és egy almazöld rugink már van.

2011. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok, mi újság veletek? Képzeljétek elkeveredett az afp eredményem, a védőnő utána kérdezett mondták, hogy minden rendben van, de ők már múlthét pénteken feladták. Tegnap beszéltem a védőnőmmel és azt mondta még nem ért oda, reméli hétfőn meglesz mert ki fogok csúszni a 18 hetes genetikai ultrahangból. Elvileg kedden megyek ultrahangra, de már akkor is 19+5 hetes leszek. 20 hetes korig azt meg kell csinálni. Na meg hát jó volna már látni is....igaz érzem, hogy jól van mert annyit mocorog, néha ugrok egyet úgy megijeszt.... :)

Montanába kicsit idegesebb vagyok, nem mindig úgy alakulnak a dolgok az emberrel ahogy kellene. Nekem most kicsit több szeretet igényem van, ő meg többet megy dolgozni hogy meglegyen nekünk minden...aztán még szóba jött, a hitel miatt hogy lehet ki kell mennie Németországba dolgozni...na hát akkor én megbolondulok, meg hát a kislány is, annyira apás....még ameddig lehet húzzuk, amíg kijövünk a pénzből addig még marad csak hát a kicsi megérkezésétől 2 méretű pelus, tápszer....stb. Remélem megoldódik máshogy mert nekem amúgy sincs segítségem, nem tudom mi lenne velünk nélküle.... :( szedem ezerrel a magne b6-ot, mert érzem hogy többször megfeszül, keményedik a hasam. Mindegy igyekszem nyugodtabb lenni amennyire lehet. Írjatok, ha van időtök meg ha van valami változás. Ja képzeljétek nálunk már esik a hó :D Öltözzetek jól fel, nehogy meg-fel fázzatok!:)

2011. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Vesekő gyanuja miatt hasi uh-ra küldtek múlthéten. Ultrahangos doktornő tippje,hogy kisfiú! Afp eredményt várom én is, hogy mehessünk a 18 hetes uh-ra.

2011. nov. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/338 A kérdező kommentje:

De jó nektek, én fiút akartam, de már ráállt az agyam a lányra... Azért azt is hazahozzuk majd a kórházból úgy döntöttem! :)

Mostanában elég keveset jutok géphez, de ha nem is írok, azért figyelem az eseményeket.

Nagyon megy az idő... Holnap leszek 23hetes 0napos. Szerdán megyünk magánrendelésre ( havi 1x járok ), már alig várom, hogy újra bekukkantsunk a mi kis Löffynkhez. Amint megerősítik, hogy leányzó, mehetünk az anyakönyvvezetőhöz és kezdhetjük a névkérelmezési papírok rendezésért, valamint lassan az apasági miatt is el kell mennünk az önkormányzathoz ( ugyanis mi nem házasodtunk össze ).

A baba sokat mozog, igaz egyik nap nagyon megijedtem, mert egész nap nem rugdosott, de másnap bepótolta hál' Istennek! :)

Röviden ennyit akartam veletek megosztani!

Jah, hétvégén megyünk wellnesselni párommal ( oda, ahol szeptember végén voltunk ), remélem megint szuper lesz!

Vigyázzatok magatokra ebben a bacis,megfázós időszakban!

2011. nov. 28. 08:07
 270/338 anonim ***** válasza:

De jó nektek! Én jövőhéten egész héten szabin leszek! Már rám fér....


A fiú még nekünk se biztos...Nekünk már mindegy,csak tudjuk 100%-ra:)


Kis minimanó már most bökdös engem is....Édeském anyával ébred. Nekem a gyomorsavam van most nagyon fent....egyszer se volt hányingerem a terhesség alatt,de a gyomorsavam miatt,tegnap az úton is meg kellett állni,mert Vuk majdnem kitekintett.


Detti

2011. nov. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!