Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
 311/338 anonim ***** válasza:
Kaptam babaújságot, meg prospektusokat, na majd megnézem nekem van-e benne kupon! Remélem:))
2012. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/338 anonim ***** válasza:

[link]

A kislányunk, Dórika, ma derült ki, hogy puncisunk lesz!!! :DDD

2012. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/338 anonim ***** válasza:

Gratulálok Dórikához! :D Nagyon cuki!

Én ma voltam ultrahangon meg belső vizsgálaton. Hála Istennek teljesen zárt vagyok! Megijedtem, mert elég sokszor keményedtem, fájt a hasam alja meg a derekam is...de szerencsére a méhszájam 2000-es. Petike is jól van, és még mindig Petike! Ma vagyunk 27+5 hetesek.A férjemnek most kezd igazán tudatosulni a dolog, hogy kb. 2 hónap múlva nagyobb lesz a gyerekzaj a házban.... :D Azt mondja: Már 7 hónapos vagy? :D Pedig mondtam neki hogy 28 hetes vagyok.... de a férfiak már csak ilyenek..... Amúgy hogy álltok a gyomorsavval? Nekem szerencsére alig van mert elég lenn van a hasam. Ettől is féltem, de úgy látom a második terhesség ilyen....Már alig bírok feljönni a 4.-re....ti hogy bírjátok magatokat?

2012. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/338 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kislányhoz. Amúgy én is ma vagyok 27+5 napos. Jövő hét csütörtökön megyek a következő Uh-ra, már nagyon várom. Én elég nehezen kapok levegőt, nagyon nyomja a tüdőmet Zsófika. Éjjel is sokszor fel kell ülnöm, hogy kapjak rendesen levegőt. Érdekes, mert az első terhességemnél semmi panaszom nem volt, sőőt.
2012. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/338 anonim ***** válasza:
Nekem sok a gyomorsavam, de leginkább reggelente, míg nem eszek. Szinte egész nap éhesnek érzem magam, csomót tudnék enni. Múltkor epegörcsöm volt a reszelt, cukrozott almától, két nagyot ettem. Fájt az egész gyomrom, hátam, mellkasom, azt hittem infarktusom van. Aztán hánytam, vettem be egy Nospát és kb. negyed órával utána olyan volt mintha semmi se lett volna. Hát még az ellenségemnek se kívánom ezt a fájdalmat. :(
2012. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekünk tegnap erősítették meg 4 D-n,hogy kisfiú:)

Dominik 31 cm és 828 gramm:) Édes kis pufi:)

2012. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon le vagyok maradva. Voltunk 4d, hát ez a kis csaj a pocimban egy csoda! Nagyon szép! Képet most nem tudok felrakni, mert innen a munkahelyről nem tudok, otthon meg nincs net, mert átalakítás van és az egész lakás egy nagy halom kupi. Viszont, ha érdekel titeket, priviben, ha írtok megírom a nevem és faceen rá tudtok nézni a drágára. Ugye 2 hete 29 hetesen voltam UH-n, akkor volt a becsült súlya 1392 g ( elvileg 1200g kellett volna, hogy legyen ), a feje átmérője 31 hetesnek felet meg ( most vagyok ma 31+1 hkm )... Összegezve, szép nagy baba! :) Nekem olyan gondom van, hogy megy szét a medencém és 2 hete nem tudok feküdni, ülni, állni, de a legrosszabb a menés! :S Már nem egyszer sírtam el magam, mert a lábaim is gyakran felmondják a szolgálatot. Szóval már igazán vége lehetne az egésznek! :(

Örülök, hogy ti is jól vagytok és szépen nő a babátok!

2012. jan. 25. 12:49
 318/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi újság van? Nálunk semmi különös, csak egyre nehezebben viselem.Ma vagyok pont 30 hetes.Voltam védőnőnél is szerencsére még mindig nem hízok drasztikusan, összesen van rajtam +8 kg. Már minden megvan össze vagyok pakolva, ruhák kivasalva meg minden ami kell.Képzeljétek béreltünk egy hónapra 1.000 ft-ért egy szívhangfigyelőt.Nagyon élvezem hallgatni, sőt fel is vettük így meg is marad, milyen szépen dobog a kis szíve. Nagyon sokat mocorog, még kifli alakban van.Még mindig sokat keményedek, de ha lepihenek szerencsére általában elmúlik. 2 hét múlva megyünk 32 hetes ultrahangra. Vigyázzatok magatokra!
2012. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/338 anonim ***** válasza:
Szia Andika! Én is tegnap voltam 30 hetes. Rajtam is 8 kg plusz van, erre a védőnő rámszólt, hogy ne egyek sokat! Ez hülye, első terhességemnél ilyenkor már 12-13 kg pluszom volt. Múlt héten voltam uh-on, minden oksi volt, akkor épp befordult koponyavégű fekvésbe, de most szerda éjjel ismét keresztbe feküdt, azóta alig tudok aludni. Mindkét oldalamon egyszerre rugdos, ütöget!:-)) Bogi
2012. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Jó rég írtam!


Hát engem ijesztgetnek az orvosok. A 4 dimenziós vizsgálatona szonográfus ráírta a papíromra,hogy jelentősen több a magzatvizem. Rá egy hétre mentem a saját dokimhoz, aki mondta hogy kicsivel tényleg több,de szerinte nem drasztikusan, de azért több szem többet lát alapon,nézessem meg magam Genetikán Pesten.


Elmentünk, ott méretei alapján 27 hetes helyett 29 hetesnek mérték, becsült súly 1200 g.


Semmi rendellenességet szerencsére nem találtak.

Erre a tanácsadó mondta, hogy most nem találtunk semmit,de bármi lehet...akár szív-bél-vese gond...


27én megyünk szív uh-ra. De én érzem hogy nem a babánál van baj, több a vizem na bumm..anyunak is mamának is több volt.

2012. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!