Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
 291/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nálunk is jól teltek az ünnepek csak szerintem felszedtem néhány kg-t....:).....és tényleg nagyon gyorsan megy az idő. Mi 24+6 hetesek vagyunk.Petike is akkor kezd fickándozni mikor én aludnék, mindig szoktam mozizni úgy behullámzik a hasam. :D Ja és nagyon sokat csuklik, nagyon mohón nyeli a magzatvizet... :)Már megvettem mindent ami a kórházba kell, de még semmit nem mostam ki és még nincs össze se pakolva, csak azért lassan készülgetek. Így nyugodtabb vagyok kicsit, hogy elvileg minden megvan a szüléshez, szoptatáshoz...stb.Mi 23 hetesen voltunk ultrahangon utoljára akkor már szinte 100°%-ra mondták, hogy fiú és kb. 700 gr és 24 hetesnek felelt meg akkor úgyhogy kicsit nagyobb mint a normál. A kislányom ilyen idős korába 600gr-ra saccolták, hát azért remélem nem lesz túl nagy bébi, jó lenne természetes úton megszülni.Vigyázzatok magatokra és várom az ultrahang képeket! :)
2012. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi is már 22hetesek vagyunk. Kicsit keményedek, az apaságit mi is a héten intézzük. Hétfőn megyek magánrendelésre a keményedés,nyilalgatás miatt, remélem nincs baj, 23-án meg 4 D-re 25 hetesen:))



Remélem megtudjuk a nemét,mert még nem tudjuk!


Detti

2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/338 A kérdező kommentje:

Tegnap megtudtuk 100%-ra, hogy kislányunk lesz! :) Hát, mi még a szobát se kezdtük el, nem is vásároltunk semmit még a kórházba ( ez nem teljesen igaz, tegnap vettem meg az első csomag pelust ) :)... Lassan mi is megvesszük a többi dolgot, még ebben a hónapban tervezzük és a szobát is elkezdjük átépíteni. Jó sok munka lesz és annál több kiadás ebben a hónapban, de ez ezzel jár.

Valamelyikőtök választott vagy kért fel dokit a szüléshez? Mennyit adtok neki? Azt szokták mondani, hogy a magán 10x-e, de az marha sok, nekem az 80000 lenne és a szülésznőről még nem is beszéltünk! Azt se tudom eldönteni, hogy szülésznőt fogajak-e? Lehet felesleges, ha már dokit fogadtam... Komolyan nem tudom!

Olyan problémám van, hogy nagyon dagad a lábam! Szinte egész nap ülök a munkám miatt és nem tudom mit tegyek! Iszonyú fájdalmaim vannak estére és szörnyen érzem magam miatta... Valami praktika, tipp?

2012. jan. 5. 09:55
 294/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én fogadtam dokit, de nem magánt csak a kórházban felkértem egy dokit akinél szültem a kislányom is.Én alkalmanként 2.000-et adok, szüléskor 20.000-et varratszedéskor meg még egy 5.000-et. Nálunk általában így adnak a kismamák. Ja és a szülésznőnek is szülés előtt 5.000-et.Itt szülésznőt nem szoktak felkérni.

Lábdagadásra talán azt tudom javasolni, hogy este ha hazamész és van lehetőséged pihenni, tegyél alá egy párnát és fekve pihentesd. De ha nagyon dagad érdemes lenne megemlíteni a védőnőnek talán tud valamit tanácsot adni.

Én meg teljesen be vagyok parázva, mert az éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon görcsöl a hasam olyan vajúdásszerű fájdalom volt, meg kő kemény volt a hasam, azt hittem akkor megszülök.....de szerencsére elmúlt 10 perc után.Nem tudom mi lehetett, biztos sokat mentem tegnap, többet igyekszek pihenni nehogy baj legyen.

Nektek hol rugdos a picike? Nekem általában lenn alul az alhasamnál vagy jobb oldalt... :)Most is baloldalt fekszek annyira ott van a jobb oldalon... :)

2012. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/338 anonim ***** válasza:

Ha ülő munkát végzel és van lehetőséged, polcold fel a lábad, az segíthet. Meg ha este a párod kicsit átmasszírozza a vádlid a vérkeringés miatt, nekem baromi jól szokott esni néha elég pár perc is! Nekem a tarkóm zsibbad sűrűn, érzem hogy a szemeim majd kidüllednek,de a látásom homályosabb lesz ilyenkor. Hétfőn remélem már mi is megtudjuk,hogy mit is rejt a hasam, egy kis örökmozgó fiút vagy lányt:)


Holmikkal elég jól állunk,de még bőven van mit venni,mire azt mondom jöhet a baba...Ez az utolsó pár hónap eléggé zsebbe nyúlós lesz.

2012. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/338 anonim ***** válasza:

Nézzétek mit találtam, de jó lett volna ha hamarabb felfedezem, már a kislányomnál nem emlékszem mindenre....:)

[link]

2012. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/338 A kérdező kommentje:
De jó! Én ugyan kaptam karácsonyra egy nagyon szép Mici Mackósat, de szerintem továbbítom Apának, hogy nyomtassak ki! :)
2012. jan. 6. 09:08
 298/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Tuncyy nagyon eltűntél veled mi van, hogy vagytok? Ma megyek tanácsadásra, olyan jó újra hallhatom a kis szívdobogását.... :)Tegnap annyira unatkoztam, hogy csak nem bírtam megállni, hogy ne rendezgessem a kis ruháit. Aztán pakoltam pakoltam és addig jutottam, hogy már kimostam meg ki is vasaltam a kis ruhát amibe hazahozzuk....pedig még kicsit korai, de mindegy....

Olyan nehéz már a hasam, pedig ennél még csak nehezebb lesz. Már a férjem amikor itthon van átvállalja a mosogatást mert nem igazán férek oda rendesen a mosogatóhoz, meg a derekam is szakad le, sőt már elég sokszor keményedek is.Dolgozik még valaki közületek? Kitti te dolgozol még, jól emlékszem?Hogy bírod?

2012. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/338 anonim ***** válasza:
sziasztok!!! december 30.-án voltam a 1.heti uh-n, ott még nem mutogatta meg hogy kukija vagy puncija van, de a lényeg, hogy mindent rendben találtak:)!!! Mi még nem vettünk meg semmit babonából, pedig már olyan jó lenne... Én most 20+4 hetes vagyok, már érzem rugdalását a kicsinek, úgy szeretem érezni, főleg azt amikor kidugja magát és kidomborodik itt-ott a hasam :D jó egészséget kívánok mindenkinek!!! :)
2012. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/338 anonim ***** válasza:
19. heti uh-n
2012. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!