Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/338 anonim ***** válasza:

Köszönöm anya nevében is,de sajnos ez van...Nem lehet már ezzel mit tenni,remélem nem öröklöm ezt,hogy valamilyen nemű gyerkőc nem marad meg!


Nagyon jól vagyok, most lehet a hülye idő miatt is, de elég álmos vagyok. Semmi bajom nincs se rosszul lét semmi, nap végére a derekam hátam fájdogál.


25-e is hol van még......1re megyek, délután hozom a híreket!

2011. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/338 anonim ***** válasza:
Ma voltam uh-n: Élő iu. grav. CRL: 12,8mm. Ys:4,8*5,2 mm. szabályos. Doplerrel FHR 150/min. Azt mondták minden rendben és a 11. héten kell mennem uh-ra, azt hiszem az már genetikai lesz, mert külön napjuk van a 11 heteseknek, csak csütörtökön nézik és csak a 11. heteseket. Addig még 3 hét, de izgulok!!!:))) Jók legyetek, ti is pocaklakók, ne nagyon "kínozzátok" anyát!!! :)))
2011. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/338 anonim ***** válasza:
Képzeljétek a ma reggelem olyan rosszul kezdődött hogy visszajött az egész reggeli, pedig eddig nem hánytam csak hányingerem volt. Alig élek, szédülök remeg kezem, lábam. Tuti ez a hidegfront is. Amúgy is frontos voltam de most....Ti hogy élitek meg a hidegfrontot?
2011. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/338 anonim ***** válasza:

Szia! Szerencsére nem hányok, inkább a derekem hátam fáj fázik ebben a frontos időben.


Detti( mostmár beléptünk a 11. hétbe) :))

2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/338 anonim ***** válasza:

Egy hét és 12 hetes uh:)))


Nagyon vááárom:))


Detti

2011. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/338 A kérdező kommentje:

Jaj, de várja valaki azt az Uh-ot! :) Én is nagyon várom, igaz nekem még kicsivel messzebb van... Én majd 2-án és 3-án megyek. Hétfőn meg lesz az AFP eredménye és szerdán megyek majd a védőbe. Képzeljétek a pocakom nagyon nagy növésnek indult, vasárnap már kismamanadrágot is vettünk. Még egy kicsit nagy, de ha ilyen rohamban nő a babó, már jövő héten simán tudom hordani. Kicsit sokkolt, amikor megvettük, de már nagyon örülök neki. A baba egy hete mocorog, ami sokszor elég kellemetlen, de nem tudom, hogy miért... :( Annyira vártam és most meg van, hogy "nem esik jól". Ez kicsit elszomorít! :( Mind1, majd megszokom és örülni fogok neki, ez tuti így lesz, másképp nem lehet!

Remélem mindenki jól van!? Legyetek jók!

2011. okt. 18. 15:40
 227/338 anonim ***** válasza:
Ne aggódj tényleg majd megszokod a mocorgást. Először nekem is rossz volt, mert mindig este kezdte el, mikor aludni akartam..... :) Én is remélem mindenki jól van a picikkel együtt. Nekem majd csak egy hónap múlva kell menni ultrahangra addig türelmesen kell várni...pedig nagyon jó lenne tudni pucuja vagy puncija van-e....Vigyázzatok magatokra! Mindenki! :)
2011. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ma volt nálunk a védőnő és azt mondta nem 14 hetesnek nézek ki, hanem többnek..... szerintetek? :D

[link]

Esetleg nektek pocak képek? :)

2011. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/338 anonim ***** válasza:
Szia:)) Huu tényleg nem néz ki annyinak!! Nekem is szerintem nagyobb mint kellene! Majd hozok én is. A 12 hetes uh-val hozok uh képet és pocak képet is!
2011. okt. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/338 anonim ***** válasza:

Holnap 12 hetes uh. Szorítsatok:)


Detti

2011. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!