Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/338 anonim ***** válasza:
100%
Én pénteken megyek uh-ra, izgulok, hogy minden rendben legyen!!! Bejön velem a párom is, ha lehet!!! Gondolom hüvelyi uh lesz, arra is bejöhet!?
2011. szept. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/338 anonim ***** válasza:
Nekem még nem csináltak hüvelyi ultrahangot, az előző babánál volt, de akkor a férjem nem jöhetett be....szerintem nem lehet bent, ha hüvelyi lesz...de nem tudom.
2011. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/338 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mikor menjek 12 hetesre, mert okt. 6-án töltöm, de a dokim csak keddenként van de az 4.-ére vagy 11.-ére esik. Szerintetek 2 nappal előtte menjek, vagy 5 nappal utána ahogy betöltöm a 12. hetet?
2011. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/338 anonim ***** válasza:
Képzeljétek most hallottam a védőnőtől, hogy a 12 hetes afp-ért 10.000 Ft-ot kell fizetni kb. 2 éve amikor Lillával voltam terhes akkor még ingyenes volt.Végül is annyira nem lényeg mert 16 hetesen újra csinálnak egyet ami tuti ingyenes.Csak az bosszant, hogy így is annyi beteg gyerek születik, és még ebből is pénzt csinálnak. Mondjuk ha kiderülne, hogy a babának valami betegsége lenne amiben ő nem szenved, vagy down-koros lenne mi akkor is tuti megtartanánk.Na mindegy.....én bízom benne, hogy ő is egészséges baba lesz, és remélem a ti pocaklakótok is! :)
2011. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/338 anonim ***** válasza:
100%

Hát az remek!

Én sajnos nem sokat tudok a genetikai uh-ról. Azt hallottam, hogy ahoz nem elég egy vérvétel kisebb műtét is kell hogy valahonnan mintát vegyenek( tényleg nem tudom, hogy is van ezért nem is akarok hülyeséget leírni) de ez vetéléshez vezethet! Így én ettől megrémültem! Nálunk nem volt a családban beteg és pároméknál sem.De valamilyen úton módon, én is szeretném idő előtt kideríteni hogy minden rendben van-e! Állítólag ezt 4D-s ultrahangon is ki tudják szűrni.

Mióta szedem az Elevitet és a magne B6ot semmi bajom,se émelygés, már az álomkórom is kezd csillapodni.

Bár 2 napja érdekes eset történt! A sztori röviden annyi a párom a haverokkal sörözött egyet meg ettem egy pizzát! Felhívott hozzon-e nekem is, mondom ohh persze megennék egyet! Hazajött lesütött szemmel,hogy hozott az övéből,mert már nem sütöttek pizzát. Képzeljétek elsírtam magam,mert annyira pizzát akartam enni! Utólag vicces, de akkor lelki terrorba voltam hogy éhen halok:D

2011. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/338 A kérdező kommentje:

Nah, akkor én is írok...

Az első UH általában hüvelyi szokott lenni, most nekem se az volt, de az előzőnél igen és oda nem szokták a párunkat beengedni.

A 12 heti genetikai előtt ne menjél Andi, inkább utána, ha már betöltötted ( ha előbb mész fals eredményt kaphatsz ). A genetikai uh után van egvétel ( nekem 9000Ft volt ), amiben a Down szindrómát szűrik, azt nézik amúgy UH-n is ( nyakiredő vastagsága + orrcsont ). Nekem minden rendben volt. 1:1000-hez már kicsi a betegség esélye, nah én most kaptam meg a papírt, nekem 1:7200 ( 99,999999%, hogy nincs baja :) ).

Amire te gondoltál Detti a megzatvíz véltel lehet. Ott egy nagy tűt nyomnak a pociba és a magzatívzből nézik, hogy beteg-e a babó. ezt általában 35 év felett végzik vagy, ha a 12 hetes vérvétel és UH nem megfelelő eredményt hozott. Itt a vetélés százaléka 1%.

A pizza és a sírás miatt ne aggódj,én is ilyen lettem!:)Elég vicces, igaz akkor tényleg nem, amikor bánt a dolog, de utána nagyon. Én pl azért hisztiztem 2 nap, mert amikor a párom elment szüretelni nem írta egy sms-ben se, hogy szretlek és azon is kiakadtam, hogy nem azt írta, hogy szia, hanem azt, hogy bay... :S

Remélem valamit én is segítettem nektek... Szép napot!

2011. szept. 22. 14:23
 187/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kitti!


Igen igen, valami ilyesmi, hogy tűvel mintát vesznek,vagy felvágnak egy kisebb részt,nem tudom pontosan,ezért nem is írtam! Az első uh nekem is hüvelyi volt, hasin nem is nagyon találtak volna semmit, ott a doki meg se kérdezte a páromat,hogy bejön-e gondolom ezért!

Most ha megyek kontrollra, nekem kell megkérdezni,hogy bejöhet-e? vagy a doki behívja?


Ilyen hisztis sértődéseim nekem is vannak:)

Mostanában olyan jó izűeket eszek,mamám azt mondta öröm nézni:)


A párom tegnap este már mondta, már csak kicsivel több mint,egy hét és megyünk kukkolni:))

Detti

2011. szept. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/338 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt írták a leletemre: Rendes nagy utherus, endometrium 15mm, benne 9*5*7mm-es cystikus echo. Környezetben kóros nem látható. (s.5).

Kérdeztem, hogy akkor ez terhesség? Azt mondta, hogy még az is lehet belőle, utána azt mondta, hogy a korának megfelelő!!! Én majdnem hazáig bőgtem, úgy megijesztett!!! Szerintetek jó a leletem?

2011. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/338 A kérdező kommentje:

Én nem kérdeztem meg a 12 hetesen a dokit, csak bementünk. Mondjuk az a doki volt benn, akinél szeretnél szülni és uh után kértük meg, hogy legyen a fogadottam. Mi is lassan megyünk jó lesz, én nagyon várom, a páromon ezt annyira nem látom, de tuti ott lesz, csak ő nem érzi át vagy a fene nem tudja..., de már most imádja a picit, mindig beszél hozzá meg oda rakja a kezét, hátha oda úszik a letykóban... :)

Én nem vagyok az a nagy kajás... Igazából a súlyom se nagyon változott. Tényleg ti ezzel hogy vagytok? Én 62-ről indultam, majd lementem 58-ra az 5.-6. hét között. Azóta viszajött egy kiló és az 59-et tartom már a 9. hét óta ( most vagyok 13+4 / vagy 13+0 /-> eltért az utolsó menzesz és a 12 hetes kor, így még nem tudni pontosan, hogy mennyi idős is vagyok).

2011. szept. 23. 14:01
 190/338 A kérdező kommentje:
Jó a lelet, ezzel nincs gond!!! s.5 = 5 hetes terhesség. Mikor kell visszamenned? Akkor már tuti ott lesz az embrió is! :)
2011. szept. 23. 14:04
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!