Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/338 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy gratula megint Andika! Nálunk is benn volt tegnap a párom UH-n, annyira jó volt látni a babánk és mocorgott is a kis drága! :) Az én párom is teljesen átszellemült utána, remélem így is marad! Várjuk nagyon a babót! Vigyázzatok magatokra! Ezek szerint mind a hárman 3 hét múlva megyünk Uh-ra! :) Várom az akkori fejleményeket!
2011. szept. 13. 12:53
 162/338 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Detti vagyok!


Jajj nagyon örülök neked is Andika, de szép kis uh képet hoztál,remélem nekünk is lesz!:)

Elméletileg 3-án este megyek orvoshoz, remélem akkor már csak ultrahang nem vizsgál, és akkor a párom is bejöhet!:)

szeretné látni ő is már:)

Semmi bajom, néha ebbe a hülye időben szédülök, de amúgy teljesen jó a közérzetem! Kíváncsi vagyok, mennyi idős is lesz 3-án méretei alapján! Lányok tanácsot szeretnék kérni! Mióta megtudtam, hogy babánk lesz, egyszer voltam együtt a párommal, mert félek! Lehetünk együtt? Ti mertek sexelni?

2011. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/338 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első három hónapot kihagyjuk addig mindig kitalálunk más "játékot". Utána ha már nagyjából betöltöm a három hónapot, ritkán de óvatosan vagyunk együtt, vagyis a kislányomnál ez bevált és most is valószínű így fogjuk.Sőt most még inkább félünk a vetélés után.Remélem nem lesz gond. Azt mondják ha a 12. hetet kibírja a baba, akkor meg is marad....remélem.
2011. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/338 A kérdező kommentje:

Nyugi, minden rendben lesz és megnézheti a babót a párod is! :)Kötsd le magad és repülni fog az idő! :) Mi 5-én megyünk újra, már nagyon várom! :)

Mi együtt vagyunk, igaz a sok balhé miatt változó mennyiségben... A doki nem tiltott. Én féltem kicsit a vetélés miatta, de hál Istennek nem volt gond... Utoljára szombaton voltunk együtt, akkor fájt a hasam minden lökésnél, így pózt váltottunk és minden rendben volt... Csak valószínű, hogy kicsit koszos volt a keze vagy nem tudom, de most szenvedek egy fertőzéssel... :( Tegnap óta nagyon oda vagyok, így Canesten krémet használok meg volt 1 kúpom, azt raktam fel, mert a doki azt mondta ezt használjam, ha baj lenne. Remélem hamar rendbejövök... :(

2011. szept. 14. 08:15
 165/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Reméljük nem lesz baj! Nem jó ilyenkor a fertőzés. Mikor anno anyunak volt hugomnak, meg is ijesztette a doki, de nem tudom neki akkor milyen fertőzése volt.


Andika, van már kiírt időpontod?

2011. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/338 anonim ***** válasza:
100%

Remélem én is hogy hamar kimászol belőle, elég kellemetlen dolog, de szerintem terhesség alatt a nők 90%-a átesik ezen. Nekem Lillusnál kétszer is előfordult.

Hát ahogy a kalkulátorok szerint néztem elvileg április 19.-én jön a baba.

18.-án van a névnapom :) Nektek mikorra várható a baba? Basszus nem tudom ti hogy vagytok vele de az első babánál semmi tünetem nem volt a fáradságon kívül most meg minden:hányinger egyfolytában, étvágytalanság,szédülés, émelygés,nagy az alvásigényem.Pedig az első terhességemnél 7 hónapos koromig dolgoztam boltban pénztárosként, mégsem voltam ennyire ratyin....ja és hát képzeljétek minden filmen, vagy érzelem teli eseményen elsírom magam. Volt egy szóváltás a férjemmel akkor is elsírtam magam aztán ő meg szegény csak nézett hogy tényleg ennyire megbántott? Mert alapból nem vagyok egy érzékeny sírós típus....ááááá már kiakadok ezektől a hormonoktól. Nálatok mennyire jön ez elő?

2011. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem még nem állapították meg de kb május közepe. Nekem is szédülés, émelygés és rengeteget alszok,délután is órákat. Van hogy valamit megkívánok, rá fél órára hányni tudnék tőle:)


Remélem kisfiúúú:))

2011. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/338 A kérdező kommentje:
Nekem semmi tünte, igaz, ha azt vesszük első baba... :( Én március 26-ra várom a babyt a kalkulátor szerint, védőnő szerint 27-re és a doki 25-öt mondott, így nem tudom pontosan... :) Már egy fokkal jobb a dolog ( fertőzés ) nálam, de még nem az igazi, ez ilyen... Abban meg Detti egyetértünk, hogy remélem fiú!:) Én is azt szeretnék. Nevekkel hogy álltok? Vannak már lehetséges nevek?
2011. szept. 16. 18:33
 169/338 anonim ***** válasza:
100%

:) Igen én kiskorom óta fiút szeretnék,anyukám nem tudta kihordania fiúkat,minidgelvetélt velük a családba akármiylen messziről nézem 21 éve nem született fiú,rengeteg kicsi van most de mind lány!


Alig várom,hogy lássuk, és én is tudjam hogy kb mikor születik meg:)

Oh nekünk már nevek is vannak:) Drágámnak komoly tervei vannak a babával illetően:)

2011. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/338 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a nevek a fogantatás előtt megvoltak már:))


Detti voltam:)

2011. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!