Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/338 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázok mindenképpen! Pihenek sokat, és a család is rám parancsol mindig és figyelnek rám:) Nagyon hosszú lesz ez az egy hónap:)
2011. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/338 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Hogy vagytok? Én nagyon jól vagyok, semmi tünetem az álmosságon kívül.:)Üdv. Álomkóros ( Detti)

2011. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/338 A kérdező kommentje:

Szia Detti!

Örömmel hallom, hogy jól vagy, remélem marad is így! Mikor mész vissza a dokihoz? Nálam tünet aannyi van, hogy a nadrágaim mind feszítenek... :( Elég kellemetlen, mert alig tudok mit felvenni, de hát ez ezzel jár. Néha van egy ksi hányinger, de nem vészes és tegnap újra elkezdett fájni a bimbóm. A hétfőt már alig várom, mert megyünk 12 hetes UH-ra. Azt hittem soka nem jön el ez a nap. Olyan messze volt a 8 hetes és ez... Jó lenne minden héten tudni, hogy hol állunk. Igaz megyek hétfőn, kiörömködöm magam és megint várhatok 4 hetet. Igaz remélem most gyorsabban fog menni az idő, hisz ha Isten is úgy akarja, akkor lesz munkám 16-ától. 28-tól meg megyünk wellneselni a párommal.Így azért szerintem szaladni fog az idő... Legyen szép napod!

2011. szept. 9. 08:39
 154/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jajj de jó neked:)) Én is dolgozom, még nem is mondtam el idebent, meg mivel ülő munkám van, ha a baba engedi,szeretnék is még dolgozni. Azt mondta a doki,hogy egy hónap múlva menjek kontrollra, nehéz kivárni, de betartom,így a 4 hét, az október 3-án telik le! Akkor szeretnék menni,de aznap kell felhívni a dokit,hogy beférek-e aznapra, remélem:) Majd korán telefonálok:) Azért is akarom megvárni,mert párom meg elsején lesz 28éves, kicsit utólag de szülinapi ajándék! Akkor már látszania kellene a kis mazsolánknak:) Telik az idő,már te is 12.hétben vagy:) Kíváncsi vagyok mi mennyi idősek vagyunk,mert menzesz szerint 8.hét doki szerint meg kb 4 hetes volt...az az azért 1 hónap eltérés. Remélem valahol közte vagyunk, tehát ha megyek egy hónap múlva megyünk olyan 8-9 hetesnek kell lennie, menzesz szerint meg idősebb....Csak minden oké legyen!

2011. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/338 A kérdező kommentje:
Minden oké lesz! Hidd el, én is izgulok kicsit a hétfői vizsgálat miatt! Most bejön a párom is, remélem rádöbben, hogy apa lesz ( mégjobban ) és rendeződnek a dolgaink. Tegnap este megint haza jöttem és nem aludtam otthon, sok a gond, de nem tudom, hogy mit tegyek. Remélem a legjobbakat és küzdök, hogy családban nőljön fel a babó, de ehhez ő is kell!
2011. szept. 10. 15:51
 156/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam dokinál. Az Uh eredménye: BPD:19mm; Nyaki redő:0,90mm;Koponya:szabályos kontúrú és szerkezetű; Gerinc:párhuzamos gerinckontúr; Szív:ritmusos szívműködés; Rekesz:ép rekemkontúr; Gyomortelődés:látható; Hólyagtelődés:látható; Hasfal:zárt; Végtagok:hosszú csöves csontok hiánytalanul ábráz.; Placenta helye:mellső falon; Életműködés:szívműködés és mozgás; CRL:49,6mm; Orrcsont ábr.; Az érvényben lévő szakmai protokoll szerint végzett vizsgálat során jelenleg durva, kóros eltérésre utaló jel nem látszik.

:) Egy szóval: JÓL VAGYUNK!!! :)Ti???

2011. szept. 12. 14:36
 157/338 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

jajj nagyon nagy gratula:) Látod mondtam én,hogy minden szuper lesz:)) Örülök nagyon. Mi is jól vagyunk,semmi tünetem, néha elfelejtem hogy babát várok...amiért a párom már emlegeti hogy jó kupán vág:))

Nekünk még 3 hét mire visszamegyünk, elég idegtépő, főleg hogy ugye még semmi biztatót nem tudtunk,csak hoyg nagyon kezdetleges, félek! De vigyázok magunkra természetesen, mindenki örül és támogat, és ez sokat jelent!

2011. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/338 A kérdező kommentje:
Nyugi, ha idegeskedsz, az se segít, sőt. Én 5-én megyek legközelebb, majd a következő héten újra a 16 hetesre. Ma nagyon fáj a hasam, hát, nem örülök neki... :( Remélem minden oké, csak nő és azért fáj, mert változik át minden. Te mikor mész pontosan az orvoshoz?
2011. szept. 13. 10:17
 159/338 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, itt az újdonsült családtagunk. :D 8+5 hetes babóca. [link]
2011. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/338 anonim ***** válasza:
100%
CRL: 32 mm 3 hét múlva megyünk genetikai ultrahangra.... úgy örülök olyan jó volt látni, ahogy dobog a kis szíve. A férjemet le se lehet lőni egész végig mosolygott....ezt is jó volt látni hogy mennyire örül neki! Csajok ti hogy vagytok? Közérzet?
2011. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!