Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/338 anonim ***** válasza:
Hát, még nem voltam orvosnál, most elmegyünk nyaralni kicsit, aztán majd ha hazajövünk akkor megyek, még úgyis korai lenne.Hála istennek minden rendben van, kivéve azt hogy rengeteg mindentől hányingerem van, öklendezek.A kislányomnál semmi ilyesmi nem volt, szinte észre se vettem a terhességet. Azt mondják, pont e miatt, hogy talán most fiú lesz. Majd meglátjuk...:) a lényeg hogy megmaradjon....A mellem már most annyit nőtt....meg van már előtejem is...gondolom azért mert kb. 2 hónapja apadt el rendesen a tejem Lillus után.
2011. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/338 anonim ***** válasza:
Ti hogy vagytok?
2011. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/338 A kérdező kommentje:
Én nagyon változóan vagyok, hol jobban, hol rosszabbul. Mondjuk fogytam már 3 kg-ot, marha nagy székrekedés kínoz, szóval nem az igazi sokszor... Én 17-én megyek majd újra orvoshoz. 16-án leszek 23... :) Másnapi ajándékom lesz a legszebb ( láthatom a babóm )! Nekünk a nyaralás kimarad, Egyiptomba vagy Tunéziába mentünk volna, de nem merem bevállalni a babó miatt, így maradunk a seggünkön itthon. Majd 1-2 év múlva. Igaz wellneselni már befizettem szeptemberre, szóval oda megyünk. Hát, remélem én is, hogy megmarad a babó. Pont ennyi idős voltam, mikor a másik elment... :( Remélem ő igazi kis harcos és velünk marad! :D Ha voltál orvosnál, írj ám!
2011. aug. 13. 20:46
 114/338 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most végeztem a dokinál! Szépen növünk, mit ne mondjak! 8-án voltam dokinál, akkor volt a Tökmag 6 mm és ma már képzeljétek, hogy 17 mm. Ma vagyok amúgy 8+2 hetes. Ez a legnagyobb ajándék, hogy ilyen szép nagyot nőtt. Tegnap este tippeltünk a párommal, hogy mekkora lehet én 12 mm-t mondtam, de nagyobb lett! Olyan jó érzés! Boldog vagyok!

És Kedves Álomkóros! Neked annyit üzenek, hogy úgy néz ki, hogy minden rendeződött! Most minden olyan, mint volt!

Andika! Te hogy vagy? Orvosnál voltál már?

Üdv nektek! Szép napot!

2011. aug. 17. 14:48
 115/338 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon örülök neki Kitti! Reméltem is:) Akkor tavasszal babáztok, irigykedek:) Mi is haladunk a házzal:)
2011. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/338 A kérdező kommentje:

Akkor jó, ha haladtok. Jövő héten szabin lesz a párom és elkezdünk gondolkodni, hogy milyen legyen a baba szobája. Tiszta izgi. Legközelebb majd csak 12 hetesen kell mennem dokihoz, de majd felhívom a dokit, aki szeretném, hogy legyen a fogadott orvosom, ő lehet, hogy meg akar nézni még előtte is. Én nem bánnám! Most is olyan jó érzés volt, hogy ekkorát nőtt! :) A védőbe meg jövő szerdán kell majd mennem. Amiatt is izgulok, tiszta jó dolgok ezek! :)

Andika!!! Veled minden rendben?

2011. aug. 18. 15:38
 117/338 anonim ***** válasza:
Igen jól vagyunk, ma beszéltem a dokival és mondta szabin van most, de 30.-án tud fogadni, úgyhogy addig várni kell. Remélem addig is minden rendben lesz.Hát nálunk most ennyi a helyzet.
2011. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Álom kóros vagyok:)


Ciklus.hu szerint 20-án kellett volna megjönnie! De nem jött meg! Mai napig sem! De nem elém bele magam, és nem is akarok még tesztelni.Több ok miatt! 1 csinált már ilyet a szervezetem,hogy 40 napig is kihúztam! 2. stresszelek a ház ügyei miatt,szerintem ez a fő oka. 3 volt hogy védekeztünk,volt hogy nem, de elég kicsi esélyt adtunk ebben a hónapban a babának! Nagy meglepetés lenne, ha állapotos lennék:) Hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt az időjárást?

2011. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/338 anonim ***** válasza:

Nah szépen vagyunk, olyan émelygés hányinger van rajtam....nem tudom a nagy meleg miatt...de rendes hő hullámaim vannak.

álom kóros

2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/338 A kérdező kommentje:

Szia! Én szorítok ezerrel! :) Nagyon örülnék, ha nektek is összejönne! :) Amint tudsz valamit írj! A párod tudja, hogy késik? Mit szólt? Ház hogy alakul?

Velünk minden rendben, szerdán megyünk védőbe a párommal, mert most egy hétig itthon van szabin, így elkísér. Utána meg felhívom a dokit, akinél majd szeretnék szülni is. :) Mi ma léptünk a 9. hétbe, szóval nagyon megy az idő!

2011. aug. 22. 12:45
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!