Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki 17-e körül nem...

Van, aki 17-e körül nem várja? Mit gondoltok? Tünetek?

Figyelt kérdés

Nekem 17-én kell megjönnie. Igaz előző hónapban is késett 4 napot, én már azt hittem sikerült, de nem. Jó lenne, ha most baba lenne a pociban.

Nekem tünetek igazán nincsenek. Egy hete nagyon fájt a hasam el is mentem nődokihoz, hátha valami gyulladás van a méhemnél, de azt mondta nagyon szép és nincs semmi bajom. Hányingerem kicsit van, meg szédülök, de ez lehet a melegtől is... Komolyan nem tudom.


2011. júl. 12. 09:52
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/338 A kérdező kommentje:
Jah, a lakás miatt meg szorítok! Remélem összejön úgy, ahogy szeretnétek!
2011. aug. 2. 10:06
 82/338 anonim ***** válasza:
Sziasztok, na most megint elindulhat a hajrá....megint eltelt egy hónap, 12.-ére NEM várom hogy megjöjjön. Remélem a hosszú várakozás és az elvesztett picike után megérkezik a várva várt kis tesó .... :) Várja valaki ekkora hogy ne jöjjön meg?
2011. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/338 anonim ***** válasza:
Én 17.ére nem várom, ha 28 napos lesz a ciklusom. Nekem úgy szokott lenni, hogy egyik hónapban 28 napos, következőben 32-34 napos, elvileg most a 32-34 napos következik!!! :(((
2011. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/338 A kérdező kommentje:
JAja, de örülök, hogy ide írjátok! Izgulok veletek! :D Hogy vagytok? Én ma megyek dokihoz. Izgi lesz. Csak az a baj, hogy elkaptam egy kis fertőzést és nem tudom hogy enyhítsem, a babának ártani nem akarok. Szerintem ma megkérdezem a dokit, hogy mit ajánl... Igaz nem fog örülni,mert bunkió orvos lesz ma és nem vizsgálatra, hanem csak uh-ra megyek... :S
2011. aug. 3. 07:23
 85/338 A kérdező kommentje:
Megjöttem a doktorbácsitól!:) Képzeljétek dobog a kicsi szíve, igaz nem hallottam, nem is láttam, de a papíromra az van írva, hogy a szívműködés jó! :) A petezsák 24X11m és a babó meg 4 mm! Nagyon boldog vagyok! Nektek pedig megy a drukk ebben a hónapban!
2011. aug. 3. 13:39
 86/338 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen, örülök neki, hogy minden rendben van!!! :)))
2011. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/338 anonim ***** válasza:
Mi is belevagtunk a kovetkezo hónapba, elvileg 14.-re nem várom, de mivel csak tegnap a 18. napon volt peteérésem, nem tudom így mikorra nem kell várnom pontosan. Férjem tegnap azt mondta, hogy szerinte most már tuti sikerül a babus. Hát legyen igaza, mert ha nem, akkor pont a nyaralásunkon fog megjönni. Hajrá hajrá :))
2011. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/338 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Álom kóros vagyok..Mi a különböző elfoglaltságok miatt, ebben a hónapban kihagyjuk a baba projectet, párom nem nagyon díjazza..de nem akarom elstresszelni a dolgot!


Kedves kérdező!

Ugye mondtam?! Nagyon nagyon örülök, de komolyan.

Többieknek megy a drukk, neked pedig boldog babavárást:) És kééérem az infókat....mindenkitől!:)


Én jelenleg csak házvásárlásban tudok mit mondani:) De remélem hamarosan azt írom ,hogy meeeeg vaaaannn:D

2011. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/338 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Akkor most körülbelül 4-5 hetes vagy?

2011. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/338 A kérdező kommentje:

Mivel az utolsó menzesz első napjától kell számolni a terhességet, én kiszámoltam a net szerint 6 hetes 2 napos vagyok ma. A doki a papírra azt írta, hogy 6 hetes.

Köszönöm a gratulációkat és remélem nagyon boldog lesz ez a babavárás, egy kicsit kevesebb hányingerrel,ami nagyon kínoz... Sajnos. Most is lefeküdtem aludni,de arra kelltem, hogy hányingerem van és az a baj, hogy egész nap és enni se tudok. ( fogyok ): De sebaj, majd elkezdek hízni is, ha nem leszek ilyen hányikázós! :D És tényleg írjatok, hogy mi van! Én 2 hét múlva megyek vissza ( a szülinapom után 1 nappal ). :D

2011. aug. 3. 17:25
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!